پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

ادامه ناکامی تیم های فوتبال گیلان در لیگ کشور ورزشي

ادامه ناکامی تیم های فوتبال گیلان در لیگ کشور
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - رشت - نمایندگان گیلان در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور با عدم کسب نتایج مطلوب به روند ناکامی های خود ادامه دادند.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور روز جمعه برگزار شد و در نهایت تیم های ملوان انزلی و داماش برابر حریفان خود مغلوب و تیم سپیدرود نیز در یک دیدار خانگی مقابل حریفش به نتیجه مساوی دست یافت تا تیم های گیلانی همانند هفته گذشته نتوانند نتایج قابل قبولی را کسب کنند.
بر این اساس و در جریان این رقابت ها، تیم فوتبال سپیدرود رشت برابر تیم نه چندان مطرح رایکا بابل به نتیجه مساوی بدون گل دست یافت، تیم ملوان انزلی با دو گل مغلوب تیم نود ارومیه شد و تیم داماش نیز با نتیجه پرگل چهار بر صفر مقابل تیم مس رفسنجان شکست خورد.
در جریان این رقابت ها، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و رایکا بابل در ورزشگاه سردارجنگل رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت دو تیم در این بازی، به نتیجه مساوی بدون گل دست یافتند تا سپیدرودی ها به دومین تساوی متوالی خانگی خود دست یابند.
با توجه به این که تیم سپیدرود در بازی قبلی خود شکست سنگینی را متحمل شده بود، در این دیدار با تفکر پیروزی و کسب سه امتیاز پا به میدان مسابقه گذاشت تا با برتری برابر حریفش، علاوه بر اینکه سه امتیاز این دیدار را کسب می کرد، شکست هفته گذشته را نیز به فراموشی سپارد.
اما سرخپوشان رشتی در این دیدار و برابر حریف نه چندان مطرح خود با مشکل مواجه شد و در نهایت برابر تیم رایکا بابل به نتیجه مساوی بدون گل دست یافت تا دو امتیاز حساس این بازی خانگی را از دست بدهد.
در جریان این دیدار و در نیمه اول، تیم سپیدرود رشت برابر حریف خود برتری محسوسی داشت و در همان دقایق اول این دیدار می توانست به گل دست یابد اما بازیکنان این تیم در این نیمه نتوانستند از فرصت های به دست آمده استفاده کنند و در نهایت این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی، پایان یافت.
اما در نیمه دوم این دیدار، هر دو تیم سپیدرود و رایکا بابل چند موقعیت مسلم گلزنی بدست آوردند اما هیچ یک از این فرصت ها تبدیل به گل نشد تا در نهایت این بازی با نتیجه مساوی صفر بر صفر پایان یابد و یک تساوی خانگی دیگر در کارنامه سپیدرود ثبت شود.
با وجود اینکه هوای روز گذشته رشت آفتابی بود و مردم شاهد یک هوای دلپذیر پاییزی بودند، اما تماشاگران و طرفداران سپیدرود از این بازی استقبال خوبی نکرده و فقط نزدیک به دو هزار تماشاگر خود را به ورزشگاه رساندند تا از نزدیک نظاره گر این بازی باشند؛ شاید شکست سنگین تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته گذشته و همچنین کسب نتیجه مساوی در بازی گذشته خانگی خود باعث شد تا تماشاگران و طرفداران سپیدرود استقبال خوبی از این دیدار نداشته باشند.
با توجه به اینکه تیم سپیدرود در دیدار برابر رایکا بابل ، بازی را هجومی آغاز کرد و در همان شش دقیقه اول این دیدار دو موقعیت مسلم گلزنی به دست آورد طرفداران این تیم انتظار یک پیروزی راحت و آسانی را داشتند اما در ادامه سپیدرود نتوانست برتری محسوس اول بازی را حفظ کند و در نیمه دوم تیم رایکا بابل چند موقعیت مسلم گلزنی نیز بدست آورد.
در این دیدار و در چند مورد بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال سپیدرود رشت به شدت به نحوه قضاوت ناصر جنگی داور این دیدار معترض و معتقد بودند که دو پنالتی باید به سود تیم سپیدرود گرفته می شد چراکه می گفتند در هر دو مورد توپ در محوطه جریمه تیم رایکا بابل ، به دست بازیکنان این تیم اصابت کرده است.
همچنین در یک مورد دیگر که تیم رایکا بابل موقعیت مناسب و تک به تک را از دست داد، بازیکنان سپیدرود به شدت به کمک داور این دیدار معترض بودند چون بازیکنان و کادر فنی سپیدرود اعتقاد داشتند که مهاجم تیم حریف در آن صحنه در آفساید قرار داشت.
البته اعتراض شدید کادر فنی سپیدرود به داوران این دیدار و همچنین نادیده گرفتن دو خطای پنالتی ، تنها حواشی این بازی نبود چون پس از به صدا درآمدن سوت پایان بازی، طرفداران سپیدرود از کسب این نتیجه تساوی خانگی ناراضی و اعتراض خود را اعلام کردند و تعدادی از آنان پس از پایان بازی و به صدا درآمدن سوت توسط داور ، به بازیکنان و کادر فنی سپیدرود معترض شدند و در این بین، یکی از لیدرهای سپیدرود به تشویق تیم و کادر فنی سپیدرود پرداخت که این امر موجب شد تا درگیری روی سکوها به وجود آید.
سرانجام این امر منجر به درگیری فیزیکی شد و این لیدر که خواهان تشویق تیم و کادر فنی سپیدرود بود، مورد ضرب و شتم تعدادی از تماشاگران قرار گرفت؛ متاثر از این رخداد، جو ورزشگاه متشنج شد و به همین دلیل حسین مسگرساروی سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل و همچنین علی نظرمحمدی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در مصاحبه پس از بازی حضور نیافتند.
به هرحال تیم سپیدرود رشت در سه هفته اخیر رقابت های لیگ دسته اول نتوانست نتایج قابل قبولی را کسب کند و در این سه بازی ، یک شکست سنگین خارج از خانه و دو تساوی خانگی را کسب کرد تا فاصله آنان با تیم های صدر جدولی بیشتر شود اما هواداران این تیم امیدوارند که سپیدرود بتواند در بازی های آتی نتایج خوبی را کسب و همچنان یکی از مدعیان این رقابت ها باشد.
اما تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دیگر نماینده گیلان در رقابت های لیگ دسته اول، در یک بازی سخت و خارج از خانه در هفته هشتم این مسابقات در ارومیه به مصاف تیم نود این شهر رفت و سرانجام با دو گل مغلوب حریفش شد.
ملوانان که در رقابت های فصل جاری به هیچ وجه نتوانسته اند نتایج خوبی را کسب کنند و ضعیف ترین نتایج خود را در رقابت های لیگ دسته اول کسب کرده اند، در این بازی خارج از خانه نیز حرفی برای گفتن نداشتند و با دو گل مغلوب حریف خود شدند.
تیم ملوان بندرانزلی که همانند دو تیم دیگر گیلانی از پشتوانه خوب هوادار برخوردار است ، با نمایش بازی های ضعیف نتوانسته نظر این هواداران را جلب کند و همچنان در بین تیم های انتهای جدولی قرار دارد.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که در فصل جاری رقابت های لیگ دسته اول تاکنون چند بار دستخوش تغییرات در بخش های مدیریتی و کادر فنی خود بوده، از هشت بازی فقط دو مساوی کسب و متحمل شش شکست شده و همچنان در مسابقات فصل جاری پیروزی کسب نکرده است.
اما تیم داماش دیگر نماینده استان گیلان که رقابت های فصل جاری لیگ دسته اول را با قدرت آغاز کرده بود، در چند هفته اخیر ، این تیم نیز دچار حاشیه و مشکلات فراوانی شده و در هفته هشتم ، شکست سنگینی را متحمل شد تا حواشی های این تیم بیش از پیش شود.
تیم داماش در هفته هشتم این رقابت ها همانند تیم ملوان در یک بازی سخت خارج از خانه به میدان رفت و رو در روی تیم مس رفسنجان قرار گرفت که در نهایت با نتیجه سنگین چهار بر صفر مغلوب حریف خود شد تا ناکامی های تیم های گیلانی در لیگ دسته اول کامل شود.
البته به دلیل مشکلاتی که در بخش های مدیریتی و کادر فنی برای داماش پیش آمده ، این تیم دچار حاشیه های زیادی شده به طوری که هفته گذشته و در یک دیدار خانگی، سیامک فراهانی سرمربی داماش تیم خود را همراهی نکرد و داماشی ها بدون سرمربی در یک بازی خانگی رو در روی حریف خود قرار گرفتند.
همچنین حدود دو هفته گذشته، اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش طی نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان از ادامه تیمداری صرفنظر کرد تا مشکلات تیم داماش برای حضور قدرتمند در لیگ دسته اول بیش از پیش شود.
به هرحال نمایندگان فوتبال گیلان در رقابت های لیگ دسته اول دچار مشکلات فراوانی هستند که این مشکلات و حواشی باعث شده تا این تیم ها نتوانند با تمرکز مناسب در مسابقات حضور یافته و نتایج قابل قبولی را کسب کنند که این امر باعث کسب نتایج ضعیف تیمهای گیلانی در لیگ دسته اول نیز شده است.
بدیهی است طرفداران پرشمار تیم های سپیدرود ، ملوان و داماش انتظار دارند که مسئولان ورزش گیلان و همچنین مسئولان ارشد این استان به کمک و یاری تیم های گیلانی بشتابند و با رفع مشکلات ، این تیمها با قدرت در ادامه رقابت های لیگ دسته اول حضور یابند.
تا پایان هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور با حضور 18 تیم ، سپیدرود رشت با کسب 12 امتیاز در مکان هشتم، داماش با کسب 10 امتیاز در مکان یازدهم و ملوان انزلی با کسب دو امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارند.
7285 /6030


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

یک پیروزی حاصل تلاش تیم تنیس روی میز گیلان در لیگ برتر

یک‌شانزدهم جام حذفی فوتبال/ پیروزی سایپا در دقایق پایانی

سرمربی داماش: فکر نمی‌کردیم به این راحتی حذف شویم

انصراف مدیرعامل داماش از تیم‌داری در لیگ یک + نامه

سرنوشت ملوان و احمدزاده به کجا می‌رسد؟

بازگشت احمدزاده به ملوان بندرانزلی

پیروزی خانگی ملوان و شهرداری بم در هفته پنجم لیگ فوتبال بانوان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/08/19

کسب یک مدال توسط بانوی ووشوکار گیلانی در مسابقات کشوری

درخشش سه گیلانی در تیم ملی فوتبال ساحلی و کسب قهرمانی جام بین قاره ای

بازی های سخت در انتظار نمایندگان گیلان در لیگ کشور

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/08/18

احتمال افزایش قیمت بنزین طی روز‌های آینده

گیلان رقابت های لیگ برتر کاراته مردان کشور را با پیروزی آغاز کرد

سپیدرود برای جبران نتیجه دربی به مصاف گل ریحان البرز می رود

رشت قهرمان مسابقات وزنه برداری جوانان گیلان شد

رونق ورزش کارگری؛ ایجاد نشاط و افزایش بازدهی

شکست تیم فوتبال صداقت آستارا از پیشکسوتان ملوان انزلی

ایران خودرو اعلام کرد: امکان ندارد قطعات ایمنی خودروها کم شود

قیمت خودروهای داخلی 98/08/14

یک بانوی گیلانی به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شد

دربی گیلان؛ میزبانی قعرنشین از سرخ‌پوشان رشتی در انزلی

حضور پاروزن گیلانی در مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی اسلالوم

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/08/13

مدیرعامل سپیدرود: برنده واقعی دربی گیلان تماشاگران باشند

انتخابات ریاست هیات فوتبال گیلان به تعویق افتاد

اعلام گروه داوری دربی گیلان در لیگ دسته اول کشور

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/08/12

تداوم صدرنشینی سپیدرود رشت در لیگ فوتبال جوانان گیلان

کسب یک پیروزی برای نماینده گیلان در لیگ برتر کاراته بانوان

تیرانداز گیلانی عازم مسابقات قهرمانی آسیا شد

پیگیری مسابقات جام گیل با صدرنشینی سردارجنگل گوراب زرمیخ

پایان مسابقات بسکتبال لیگ بانوان کشور با پیروزی تیم های تهران و مشهد

کشتی گیر گیلانی عازم مسابقات قهرمانی جهان شد

اعلام گروه داوری تیم های سپیدرود رشت و قشقایی شیراز

حضور تیم کونگ فو بانوان گیلان در مسابقات کشوری با هشت ورزشکار

گران‌ ترین خانه در تهران متری چند فروخته شد؟

مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی با استعفای «احمدزاده» مخالف کردند

کسب مدال برنز مسابقات قایقرانی توسط ورزشکار گیلانی

شکست سپیدرود، ادامه ناکامی ملوان، آبروداری داماش

مالکان خودروها مراقب پیامک‌ها و سایت‌های جعلی باشند

جزئیات پرونده شهرام جزایری اعلام شد

پایان مسابقات قهرمانی کونگ‌فو گیلان با قهرمانی تیم آستانه

جاماندگان روی یارانه شهریور حساب نکنند

قیمت خودرو‌های داخلی در بازار 98/08/01

خستگی، دلیل عدم نتیجه‌گیری سپیدرود برابر آرمان‌گهر شد

مصاف مدعیان در کرج و کرمان/ اولین آزمون بختیاری‌زاده مقابل ملوان

شهرام جزایری به 7 سال حبس محکوم شد

افزایش قیمت بنزین فعلا منتفی است

اصلاح و بهسازی زیرساخت های ورزشی آستارا