این خبر بروزرسانی میشود...
جدول نتایج انتخابات مجلس تا ساعت 16:15 شنبه
سياسي
بزرگنمايي:
نسیم گیلان - یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه 2 اسفند 1398 با رایگیری در 55 هزار شعبه اخذ رای در سراسر ایران در 208 حوزه انتخابیه برای انتخاب 290 نماینده مجلس برگزار شد که تاکنون نتایج شمارش آرای 98 حوزه انتخابیه (103 کرسی) مشخص شده است.
به گزارش ایسنا، طبق اعلام سید اسماعیل موسوی سخنگو و دبیر ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در 98حوزه انتخابیه (103 کرسی) یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ساعت 16:15 صبح شنبه 3 اسفند 1398 اعلام شد.
بر اساس نتایج شمارش آرای حوزههای انتخابیه " بیجار " استان کردستان، "میانه" استان آذربایجانشرقی و "لنجان" و "سمیرم" استان اصفهان و "دهلران، درهشهر، آبدانان و بدره" استان ایلام کاندیداهای این حوزهها موفق به کسب حد نصاب یکپنجم آرای صحیح نشدند و انتخابات در این حوزهها به مرحله دوم کشیده شده است.
جداول زیر به تفکیک استانها و حوزههای انتخابیه، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم را نشان میدهد:
*این جداول بر اساس اعلام رسمی نتایج توسط وزارت کشور، تکمیل میشوند.
*در این جداول حوزههای انتخابیهای که انتخابات در آنها به مرحله دوم کشیده شده است، آراء در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت آراء شده تنها به تعداد رای اشاره شده است.
*در حوزههایی که به جای تعداد آراء، از واژه "بدون آمار" استفاده شده تعداد آرای نمایندگان منتخب از سوی وزارت کشور اعلام نشده است.
*استان آذربایجانشرقی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
1 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
2 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
3 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
4 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
5 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
6 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
7 | بستانآباد | | |
8 | ملکان | | |
9 | شبستر | جعفر راستی | 12.596 |
10 | سراب | | |
11 | میانه | مهدی اسماعیلی | 16.866 |
12 | میانه | علی شامی (11.703) و بهنام صفایی (11.034) | دور دوم |
13 | اهر و هریس | احمد محرمزادهیخفروزان | 29.826 |
14 | کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند | حسین حاتمی | 17.625 |
15 | هشترود و چاراویماق | | |
16 | بناب | | |
17 | ورزقان | | |
18 | مرند و جلفا | | |
19 | مراغه و عجبشیر | علی علیزاده | 44.691 |
*استان آذربایجانغربی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
20 | ارومیه | | |
21 | ارومیه | | |
22 | ارومیه | | |
23 | سلماس | یعقوب رضازاده | 24.767 |
24 | مهاباد | جلال محمودزاده | 19.304 |
25 | میاندوآب | مهدی عیسیزاده | 43.016 |
26 | شاهیندژ و تکاب | | |
27 | نقده و اشنویه | | |
28 | خوی و چایپاره | | |
29 | پیرانشهر و سردشت | | |
30 | بوکان | انور حبیبزادهبوکانی | 26.965 |
31 | ماکو، چالدران، پلدشت و شوط | محمد علیپور | 20.130 |
*استان اردبیل
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
32 | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | | |
33 | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | | |
34 | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | | |
35 | مشکینشهر | محمود عباسزاده | 32.254 |
36 | پارسآباد، بیلهسوار و اصلاندوز | عباس جهانگیرزاده | 24.772 |
37 | خلخال و کوثر | | |
38 | گرمی | ولی اسماعیلی | 24.169 |
*استان اصفهان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
39 | اصفهان | | |
40 | اصفهان | | |
41 | اصفهان | | |
42 | اصفهان | | |
43 | اصفهان | | |
44 | نجفآباد، تیران و کرون | | |
45 | فریدن، چادگان، فریدونشهر، بویین و میاندشت | | |
46 | مبارکه | پروین صالحیمبارکه | 12.075 |
47 | اردستان | سید صادق طباطبایینژاد | 13.229 |
48 | شاهینشهر، میمه و برخوار | | |
49 | شهرضا و دهاقان | سمیه محمودی | 20.542 |
50 | خمینیشهر | محمدتقی نقدعلی | 36.055 |
51 | نایین، خور و بیابانک | الهام آزاد | 8.570 |
52 | سمیرم | رحیم کریمی (5.959) و اصغر سلیمی (5.908) | دور دوم |
53 | نطنز و بخش قمصر | | |
54 | لنجان | علی یوسفپور (9.558) و حسین رجاییریزی (8.646) | مرحله دوم |
55 | کاشان و آران بیدگل | سید جواد ساداتینژاد | 88.946 |
56 | فلاورجان | | |
57 | گلپایگیان و خوانسار | مسعود خاتمی | 21.471 |
*استان البرز
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
58 | کرج، اشتهارد و فردیس | | |
59 | کرج، اشتهارد و فردیس | | |
60 | ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان | علی حدادی | 43.233 |
*استان ایلام
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
61 | ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران | علیاکبر بسطامی | 42.296 |
62 | ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران | سارا فلاحی | 36.909 |
63 | دهلران، درهشهر، آبدانان و بدره | بهزاد علیزاده (18.505) و صادق کرمی (16.372) | دور دوم |
*استان بوشهر
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
64 | کنگان، دیر، جم و عسلویه | موسی احمدی | 38.998 |
65 | دشتی و تنگستان | غلامحسین کرمی | 29.057 |
66 | بوشهر، گناوه و دیلم | | |
67 | دشتستان | ابراهیم رضایی | 36.581 |
*استان تهران
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
68 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | محمدباقر قالیباف | بدون آمار |
69 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید مصطفی آقامیرسلیم | بدون آمار |
70 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مرتضی آقاتهرانی | بدون آمار |
71 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | الیاس نادران | بدون آمار |
72 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید محسن دهنوی | بدون آمار |
73 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید محمود نبویان | بدون آمار |
74 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | محسن پیرهادی | بدون آمار |
75 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید احسان خاندوزی | بدون آمار |
76 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ابوالفضل عمویی | بدون آمار |
77 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | فاطمه رهبر | بدون آمار |
78 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اقبال شاکری | بدون آمار |
79 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | بیژن نوباوهوطن | بدون آمار |
80 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مجتبی توانگر | بدون آمار |
81 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | روحالله ایزدیخواه | بدون آمار |
82 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | احمد نادری | بدون آمار |
83 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید نظامالدین موسوی | بدون آمار |
84 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | عبدالحسین روحالامینی | بدون آمار |
85 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | زهره الهیان | بدون آمار |
86 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مالک شریعتی | بدون آمار |
87 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مهدی شریفیان | بدون آمار |
88 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید رضا تقوی | بدون آمار |
89 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سمیه رفیعی | بدون آمار |
90 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید علی یزدیخواه | بدون آمار |
91 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | علی خضریان | بدون آمار |
92 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | فاطمه قاسمپور | بدون آمار |
93 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مجتبی رضاخواه | بدون آمار |
94 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | رضا تقیپور | بدون آمار |
95 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | غلامحسین رضوانی | بدون آمار |
96 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | زهره لاجوردی | بدون آمار |
97 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | عزتالله اکبریتالارپشتی | بدون آمار |
98 | دماوند و فیروزکوه | | |
99 | رباطکریم و بهارستان | | |
100 | ورامین، پیشوا و قرچک | | |
101 | شهریار، قدس و ملارد | | |
102 | پاکدشت | | |
نتایج تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس تا ساعت 16:15 شنبه 3 اسفند است قطعی نیست.
*استان چهارمحالوبختیاری
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
103 | لردگان و خانمیرزا | | |
104 | شهرکرد، بن و سامان | احود راستینههفشجانی | 35.879 |
105 | بروجن | امیرقلی جعفریبروجنی | 11.863 |
106 | اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار | | |
*استان خراسانجنوبی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
107 | بیرجند، درمیان و خوسف | حسین خسرویاسفزار | 72.872 |
108 | فردوس، سرایان، طبس و بشرویه | مجید نصیرایی | 37.334 |
109 | نهبندان و سربیشه | مصطفی نخعی | 17.341 |
110 | قائنات و زیرکوه | سلمان اسحاقی | 21.934 |
*استان خراسانشمالی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
111 | بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان | | |
112 | بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان | | |
113 | شیروان | | |
114 | اسفراین | امانالله حسینپور | 19.312 |
*استان خراسانرضوی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
115 | مشهد و کلات | | |
116 | مشهد و کلات | | |
117 | مشهد و کلات | | |
118 | مشهد و کلات | | |
119 | مشهد و کلات | | |
120 | تربتجام، تایباد، باخزر و صالحآباد | | |
121 | کاشمر، بردسکن و خلیلآباد | جواد نیکبین | 29.487 |
122 | تربتحیدریه، مه، ولات و زاوه | محسن زنگنه | 56.706 |
123 | چناران، بینالود و طرقبه شاندیز | | |
124 | گناباد و بجستان | محمد صفاییدلویی | 23.607 |
125 | سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب | | |
126 | سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن | | |
127 | نیشابور و فیروزه | | |
128 | نیشابور و فیروزه | | |
129 | فریمان، سرخس، بخشهای احمدآباد و رضویه | | |
130 | قوچان و فاروج | | |
131 | درگز | حسن رزمیانمقدم | 9.184 |
132 | خواف و رشتخوار | اکبر احمدپور | 63.994 |
*استان خوزستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
133 | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | | |
134 | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | | |
135 | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | | |
136 | آبادان | | |
137 | آبادان | | |
138 | آبادان | | |
139 | بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی | | |
140 | رامهرمز و رامشیر | ابراهیم متینیان | 24.519 |
141 | دزفول | | |
142 | شادگان | مجید ناصرینژاد | 12.055 |
143 | مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا | | |
144 | اندیمشک | | |
145 | ایذه و باغملک | عبدالله ایزدپناه | 33.280 |
146 | شوشتر و گتوند | | |
147 | خرمشهر | سید لفته احمدنژاد | 9.638 |
148 | بهبهان و آغاجری | | |
149 | دشت آزادگان و هویزه | قاسم ساعدی | 19.589 |
150 | شوش | محمد کعبعمیر | 23.358 |
*استان زنجان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
151 | زنجان و طارم | | |
152 | زنجان و طارم | | |
153 | ابهر، خرمدره و سلطانیه | حسین شجاعیعلیآبادی | 19.454 |
154 | ماهنشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق | سید مرتضی خاتمی | 17.763 |
155 | خدابنده | سید البرز حسینی | 30.852 |
*استان سمنان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
156 | شاهرود، میامی و بسطام | علی اصغر خانی | 34.083 |
157 | سمنان، مهدیشهر و سرخه | عباس گلرو | 32.411 |
158 | دامغان | علیاکبر علیزادهبرمی | 11.021 |
159 | گرمسار و آرادان | اردشیر مطهری | 13.130 |
*استان سیستانوبلوچستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
160 | زاهدان | | |
161 | زاهدان | | |
162 | زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون | | |
163 | زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون | | |
164 | چابهار، کنارک، قصرقند شهر و بخش مرکزی نیکشهر | معینالدین سعیدی | 90.863 |
165 | خاش، میرجاوه و بخشهای نصرتآباد و کورین | | |
166 | ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخشهای بنت، لاشار، اهوران و اشار | عبدالناصر درخشان | 95.896 |
167 | سراوان، سیب، سوران و مهرستان | ملک فاضلی | 43.530 |
*استان فارس
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
168 | شیراز و زرقان | | |
169 | شیراز و زرقان | | |
170 | شیراز و زرقان | | |
171 | شیراز و زرقان | | |
172 | داراب و زریندشت | | |
173 | سروستان، کوار و خرامه | | |
174 | مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد | | |
175 | لارستان، خنج، گراش و اوز | حسین حسینزاده | 28.399 |
176 | فسا | | |
177 | جهرم و خفر | محمدرضا رضاییکوچی | 39.940 |
178 | آباده، بوانات، خرمبید و سرچهان | | |
179 | نیریز، استهبان و بختگان | فرهاد طهماسبی | 28.847 |
180 | ممسنی و رستم | | |
181 | اقلید | مسلم صالحی | 14.580 |
182 | فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین | | |
183 | کازرون و کوهچنار | | |
184 | لامرد و مهر | | |
185 | سپیدان و بیضاء | | |
*استان قزوین
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
186 | قزوین، آبیک و البرز | | |
187 | قزوین، آبیک و البرز | | |
188 | تاکستان | | |
189 | بوئینزهرا و آوج | روحالله عباسپور | 37.589 |
*استان قم
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
190 | قم | | |
191 | قم | | |
192 | قم | | |
*استان کردستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
193 | سنندج و دیواندره | | |
194 | سنندج و دیواندره | | |
195 | بیجار | حمدالله کریمی (6.847) و علیرضا زندیان (5.837) | دور دوم |
196 | سقز و بانه | | |
197 | قروه و دهگلان | پرویز اوسطی | 17.196 |
198 | مریوان و سروآباد | | |
*استان کرمان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
199 | کرمان و راور | محمدرضا پورابراهیمیداورزنی | 130.195 |
200 | کرمان و راور | محمدمهدی زاهدی | 90.714 |
201 | رفسنجان و انار | حسین جلالی | 53.788 |
202 | زرند و کوهبنان | عفت شریعتیکوهبنانی | 44.453 |
203 | کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب | منصور شکراللهی | 105.147 |
204 | سیرجان و بردسیر | حسن پوربیگلری | 48.864 |
205 | جیرفت و عنبرآباد | | |
206 | بم، ریگان، فهرج و نرماشیر | | |
207 | شهر بابک | مصطفی رضاحسینیقطبآبادی | 13.350 |
208 | بافت، رابر و ارزوئیه | صمدالله اللهمحمدی | 18.002 |
*استان کرمانشاه
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
209 | کرمانشاه | | |
210 | کرمانشاه | | |
211 | کرمانشاه | | |
212 | کنگاور، صحنه و هرسین | | |
213 | اسلامآباد غرب و دالاهو | | |
214 | قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب | | |
215 | سنقر | سید جواد حسینیکیا | 10.935 |
216 | پاوه، جوانرود، ثلاثباباجانی و روانسر | | |
*استان کهگیلویهوبویراحمد
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
217 | کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده | | |
218 | گچساران و باشت | | |
219 | بویراحمد و دنا | | |
*استان گلستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
220 | گرگان و آققلا | | |
221 | گرگان و آققلا | | |
222 | مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوهتپه | | |
223 | رامیان و آزادشهر | غلامعلی کوهساری | 38.615 |
224 | گنبد کاووس | | |
225 | علیآباد | رحمتالله نوروزی | 35.907 |
226 | کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان | | |
*استان گیلان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
227 | رشت | | |
228 | رشت | | |
229 | رشت | | |
230 | لنگرود | | |
231 | رودبار | مهرداد گودرزوندچگینی | 16.199 |
232 | بندر انزلی | احمد دنیامالی | 16.735 |
233 | صومعهسرا | | |
234 | رودسر و املش | محمد صفریملکمیان | 25.474 |
235 | تالش، رضوانشهر و ماسال | حسن محمدیاری | 30.827 |
236 | فومن و شفت | | |
237 | آستانه اشرفیه | محمدعلی رمضانیدستک | 13.948 |
238 | لاهیجان و سیاهکل | رسول فرخیمیکال | 18.620 |
239 | آستارا | غلامرضا مرحبا | 14.834 |
*استان لرستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
240 | خرمآباد، چگنی و دوره | | |
241 | خرمآباد، چگنی و دوره | | |
242 | بروجرد | | |
243 | بروجرد | | |
244 | الیگودرز | | |
245 | دلفان و سلسله | | |
246 | دورود و ازنا | | |
247 | پلدختر | | |
248 | کوهدشت و رومشگان | | |
*استان مازندران
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
249 | ساری و میاندورود | | |
250 | ساری و میاندورود | | |
251 | قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوهشمالی | کیوان مرادیانکوچکسرایی | 61.980 |
252 | قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوهشمالی | کمال علیپورخنکداری | 57.823 |
253 | نوشهر، چالوس و کلاردشت | محمدعلی محسنیبندپی | 24.092 |
254 | نور و محمودآباد | ولیالله فرزانه | 35.347 |
255 | بهشهر، نکا و گلوگاه | غلامرضا شریعتیاندراتی | 57.945 |
256 | بابل | | |
257 | بابل | | |
258 | بابلسر و فریدونکنار | علیاصغر باقرزاده | 30.430 |
259 | آمل | رضا حاجیپور | 57.951 |
260 | تنکابن، رامسر و عباسآباد | سید شمسالدین حسینی | 44.973 |
*استان مرکزی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
261 | اراک، کمیجان و خنداب | | |
262 | اراک، کمیجان و خنداب | | |
263 | خمین | علیرضا نظری | 15.157 |
264 | محلات و دلیجان | علیرضا سلیمی | 10.471 |
265 | تفرش، آشتیان و فراهان | سینا کمالخانی | 13.752 |
266 | شازند | محمود احمدیبیغش | 24.452 |
267 | ساوه و زرندیه | | |
*استان هرمزگان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
268 | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | | |
269 | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | | |
270 | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | | |
271 | بندر لنگه، بستک و پارسیان | احمد جباری | 30.702 |
272 | میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد | | |
*استان همدان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
273 | همدان و فامنین | | |
274 | همدان و فامنین | | |
275 | ملایر | احد آزادیخواه | 36.478 |
276 | ملایر | هادی بیگینژاد | 22.062 |
277 | بهار و کبودرآهنگ | | |
278 | رزن و درگزین | حسن لطفی | 19.865 |
279 | نهاوند | علیرضا شهبازی | 18.578 |
280 | اسدآباد | کیومرث سرمدیواله | 26.111 |
281 | تویسرکان | محمدمهدی مفتح | 16.258 |
*استان یزد
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
282 | یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورک | | |
283 | اردکان | محمدرضا دشتیاردکانی | 18.848 |
284 | مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد | محمدرضا صباغیانبافقی | 26.865 |
285 | تفت و میبد | سید جلیل میرمحمدیمیبدی | 20.286 |
*اقلیتهای مذهبی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
286 | زرتشتیان | | |
287 | کلیمیان | | |
288 | مسیحیان ارمنی جنوب ایران | | |
289 | مسیحیان ارمنی شمال ایران | | |
290 | مسیحیان آشوری و کلدانی | | |
این جداول بر اساس اعلام تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت 16:15 شنبه 3 اسفند 1398 بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.
این خبر بروزرسانی میشود...
لینک کوتاه:
https://www.nasimegilan.ir/Fa/News/158449/