نسیم گیلان

آخرين مطالب

ملوان و شهرداری آستارا فرصت صدرنشینی را از دست دادند ورزشي

ملوان و شهرداری آستارا فرصت صدرنشینی را از دست دادند
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - رشت - تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و شهرداری بندر آستارا با عدم نتیجه گیری مناسب در هفته نهم لیگ دسته یک، فرصت صدرنشینی را از دست دادند.

هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور با انجام 9 بازی پیگیری شد که در جریان این رقابت ها ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با دو گل مغلوب فجر سپاسی شیراز شد، تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا مقابل آرمان گهر سیرجان به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت و تبم چوکا تالش نیز در یک بازی خارج از خانه مقابل تیم شاهین شهرداری بوشهر به نتیجه مساوی رسید.
شکست تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و همچنین کسب نتیجه تساوی خانگی تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا باعث شد تا این دو تیم گیلانی فرصت صدرنشینی رقابت های لیگ دسته اول را در پایان هفته نهم از دست دهند.
با توجه به کسب نتیجه مساوی استقلال خوزستان و همچنین شکست تیم پارس جنوبی جم که این دو تیم به همره ملوان جزو تیمهای صدرنشین لیگ بودند، اگر تیم ملوان و یا حتی تیم شهرداری بندرآستارا برابر حریفان خود پیروز می شدند، هم اینک یکی از صدرنشینان جدول بودند اما با توجه به کسب نتایج ضعیف توسط این دو تیم در هفته نهم، هم اینک فاصله تیمهای ملوان و شهرداری بندرآستارا با صدر جدول بیشتر شد.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته نهم این رقابت ها در شیراز رو در روی تیم فوتبال فجر سپاسی قرار گرفت که در نهایت با نتیجه دو بر یک برابر حریف خود مغلوب شد تا دومین شکست فصل جاری را تجربه کند.
در این دیدار تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نتوانست یک بازی قابل قبولی را ارایه دهد و با وجود اینکه با یک گل از حریف خود عقب بود، در دقایق تلف شده این بازی دومین گل را نیز دریافت کرد تا با شکست از شیراز بازگردد.
ملوانان که تا قبل از این بازی و طی چند هفته اخیر نتایج بسیار خوبی را کسب و در رتبه دوم جدول رده بندی قرار داشتند، با پیروزی برابر فجرسپاسی می توانستند به تنهایی در صدر جدول قرار گیرند اما با شکست در این بازی، چهار پله در جدول رده بندی سقوط کردند.
به هر حال تیم فوتبال ملوان در دیدار برابر فجر سپاسی بازی ضعیفی را ارایه داد و در نهایت نیز متحمل شکست شد اما این تیم همانند سایر تیمها، بازی های زیادی را پیش رو دارد و می تواند دوباره با کسب نتایج مطلوب، به جمع تیمهای صدر جدولی بازگردد و حتی در صدر جدول قرار گیرد و همچنان یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر باشد.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که یکی از تیمهای قدیمی و پرطرفدار شهرستانی در کشور محسوب می شود، امسال رقابت های لیگ دسته اول را به خوبی آغاز و به جز هفته اول، در سایر دیدارها نتایج قابل قبولی را کسب کرد اما در هفته نهم نیز مغلوب شد تا کادرفنی و بازیکنان تیم با تمرکز و دقت بیشتری در بازی های آتی حضور یابند.
اما تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته اول ، در هفته نهم این مسابقات در ورزشگاه سردارجنگل رشت میزبان تیم آرمان گهر سیرجان بود که در نهایت این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.
با توجه به عدم پیروزی تیمهای صدر جدولی، تیم شهرداری بندر آستارا بهترین فرصت را داشت تا با پیروزی در این بازی، به جمع تیمهای صدر جدولی بپیوندد و در مکان دوم جدول قرار گیرد اما در نهایت مقابل حریف نه چندان مطرح خود به نتیجه مساوی دست یافت.
البته به دلیل ناآماده بودن زمین ورزشگاه وحدت آستارا، بازی های خانگی تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا همانند دیدارهای خانگی چوکا تالش در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار می شود که به طور حتم این امر به ضرر دو نماینده گیلان است و در صورت آماده شدن و مرمت ورزشگاه های تالش و بندرآستارا، تیمهای چوکا و شهرداری آستارا در زمین خانگی خود بهتر می توانند برابر حریفان خود ظاهر شوند.
به هرحال تیم شهرداری بندرآستارا در دیدار برابر آرمان گهر سیرجان به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت و این در حالی است که این نتیجه مساوی در لحظات پایانی به ثبت رسید تا تیم شهرداری بندرآستارا از یک شکست خانگی رهایی یابد.
البته این دیدار نیز حاشیه هایی داشت که می توان به درگیری کادرفنی و نیمکت نشینان تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان با مسئولان برگزاری و مسئولان هیات فوتبال استان گیلان و همچنین درگیری آنان با کادرفنی تیم شهرداری بندرآستارا اشاره کرد. 
مهمترین موضوع درگیری نیز، اعتراض های گسترده و بی مورد مسئولان تیم آرمان گهر سیرجان به گروه داوری و نحوه قضاوت آنان، اعتراض به داور چهارم و نماینده فدراسیون بود که آن اعتراضات باعث وقفه های زیادی در بازی شد.
همچنین در این دیدار تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا صاحب یک ضربه پنالتی شد که نیمکت نشینان و بازیکنان تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان به شدت به اعلام این ضربه پنالتی نیز معترض بودند که این امر باعث وقفه در جریان بازی شد ولی به هرحال این دیدار ادامه یافت و در نهایت با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.
در نیمه اول این دیدار تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا با برتری محسوسی نسبت به حریف خود ظاهر و بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت و فرصت های مناسبی نیز به دست آورد اما در نهایت این نیمه با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت.
در نیمه دوم نیز تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا به دلیل میزبانی، برتر از حریف خود ظاهر و حتی صاحب یک ضربه پنالتی شد اما بازیکنان این تیم نتوانستند از این موقعیت عالی سود برده و این پنالتی را دروازبان آرمان گهر سیرجان مهار کرد.
در ادامه این نیمه نیز، تیم آرمان گهر سیرجان در دقیقه 80 به گل برتری دست یافت و توانست دروازه تیم شهرداری بندرآستارا را باز کند اما در دقایق تلف شده این دیدار، تیم شهرداری بندر آستارا به گل مساوی دست یافت تا از یک شکست خانگی رهایی یابد.
اما تیم فوتبال چوکا تالش دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته اول در دیداری همزمان در هفته نهم ، در یک بازی خارج از خانه رو در روی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر قرار گرفت که در نهایت برابر حریف خود به نتیجه مساوی دست یافت.
تیم فوتبال چوکا تالش که تاکنون نتوانسته در رقابت های لیگ دسته اول نتایج قابل قبولی را کسب کند و جزو تیمهای انتهای جدولی محسوب می شود، در این بازی سخت خارج از خانه توانست برابر حریفش به نتیجه مساوی بدون گل دست یابد تا با کسب یک امتیاز به خانه بازگردد.
به هرحال کسب نتیجه مساوی،آن هم در بوشهر و برابر تیم قدرتمند و باتجربه شاهین شهرداری بوشهر، نتیجه بدی برای چوکا محسوب نمی شود و این مساوی می تواند برای این تیم نیز ارزشمند باشد و با کسب یک امتیاز از این دیدار سخت خارج از خانه، بازیکنان چوکا با روحیه بهتر در دیدار آتی خود به میدان بروند.
به هرحال در هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، نمایندگان گیلان نتایج ضعیفی را کسب کردند و می توان گفت که فقط تیم چوکا با کسب نتیجه مساوی آن هم در دیداری خارج از خانه، بهترین نتیجه را بین نمایندگان گیلان در این هفته کسب کرد.
تا پایان هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور 18 تیم، شهرداری بندرآستارا و ملوان بندرانزلی با کسب 15 امتیاز و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در مکان های پنجم و ششم و تیم فوتبال چوکا تالش با کسب 6 امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارند.
برچسب‌ها
فوتبال فدراسیون های ورزشی گیلان


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

قطع پاهای راننده جوان پژو 206 بر اثر تصادف شدید + عکس

تبرئه از قتل عمد در پرونده زیرگرفتن مرد جوان

زلزله 5.5 ریشتری جنوب ایران را لرزاند

آمریکا 2 فرد و 8 نهاد ایرانی را تحریم کرد

آلودگی هوای تهران تا چه روزی ادامه دارد؟

جزئیات قبض برق 40 میلیاردی شرکت ماینر چینی

تصاویری از مزرعه بیت‌ کوین در قم

جزئیات پرداخت عیدی کارگران اعلام شد

فیلم های کم خرج ولی پرفروش و موفق + عکس

هادی ساعی نقره داغ شد

تیم کوک ترامپ را زیر پا گذاشت

مرد ژاپنی پدر فوت شده‌اش را در گوگل ارث پیدا کرد

تست سیستم خنک‌کننده مبتنی بر محفظه بخار برای آیفون‌

مواجهه ارزهای دیجیتال با ریزش قیمت

توقف تولید خانواده گلکسی S20 سامسونگ

لپ‌تاپ مفهومی و جالب لنوو با ظاهری شبیه به کنسول نینتندو سوییچ

پنج دلیل برای خرید گلکسی S21 اولترا

قیمت و تاریخ عرضه احتمالی گوشی LG Rollable مشخص شد

اطلاعات جدیدی در مورد نحوه انتقال پیشرفت از Hitman 2 به Hitman III منتشر شد

شیائومی به سرنوشت هواوی دچار شد

سامسونگ قابلیت‌های قلم S Pen Pro را معرفی کرد

شایعه توقف تولید تلفن‌های هوشمند LG حقیقت دارد؟

تاریخ معرفی آنر V40 به تعویق افتاد

واتس‌اپ عقب‌نشینی کرد

6000 هکتار از باغات چای رهاشده گیلان احیاء می‌شود

2000 گروه جهادی در پایگاه‌های بسیج استان گیلان فعالیت دارند

35 هکتار ازجنگلهای گیلان طی دو روز اخیر دچار حریق شد

«محراب» و شمارش بعثی‌های خواب در سنگر!

تمدید غیرحضوری 3654 دفترچه درمانی در بندرانزلی

رونمایی از کتاب گیل مانا در دهه فجر 99

آتش‌سوزی منطقه حیران مهار شد

جای خالی صنایع تبدیلی کشاورزی در گیلان

38 پروژه آبخیزداری دهه فجر امسال در گیلان بهره برداری می شود

مناطق دیدنی ماسال

12 شهرستان گیلان درگیر آتش‌سوزی | 35 هکتار جنگل‌ سوخت

سازش پرونده 22 میلیاردی با تلاش شورای حل اختلاف گیلان

27 هزار بنگاه آسیب‌دیده از کرونا در گیلان تسهیلات دریافت کردند

بهره برداری از 38 طرح آبخیزداری در گیلان

تیم فوتبال چوکا در رشت به مصاف فجر سپاسی می رود

حریق 100 هکتاری ماحصل پیکار یک‌هفته‌ای آتش در جنگل‌های گیلان

توزیع بیش از هزار وعده غذای گرم میان خانواده‌های کم برخوردار کومله لنگرود

نماینده مردم رودسر در مجلس: نظارت بر شوراهای شهر و روستا افزایش می‌یابد

نماینده مردم رشت در مجلس: سوءمدیریت باعث سقوط سپیدرود از لیگ برتر شد

اطفای کامل حریق در عرصه های جنگلی گیلان/ 13 شهرستان درگیر شدند

دانشجویان جهادگران در صورت بروز دوباره آتش‎‌سوزی در جنگل‌های تالش آماده خدمت‌رسانی هستند

عرض ارادت سربازان فاطمی به حضرت زهرا(س) در گیلان + فیلم

سهم 41 درصدی بخش کشاورزی در صادرات گیلان و جالی خالی صنایع تبدیلی

ضرر میلیاردی کارخانه‌ها از قطعی برق و گاز/ قطع ناگهانی برق کارخانه ریختگری در حین کار چه توجیهی دارد!

کونگ فوکاران گیلانی در مسابقات اوسیما بین سبکی فدراسیون درخشیدند

آتش‌سوزی در جنگل‌ اشکورات گیلان (عکس)