نسیم گیلان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

بازدید مدیر کل دفتر شهردار از تجهیزات خدمات شهری

نسیم گیلان - دکتر مصطفی کاظمی مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران با همراهی مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران, یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ از کارخانه تجهیزات آتشنشانی, سایت برف روبی شاد آباد ,منطقه ۱۸, و پسماند آبعلی بازدید کردند.

برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز شمیران نو

نسیم گیلان - شهردار ناحیه ۷ منطقه ۴ تهران از اجرای آرای کمیسیون های ماده صد در خصوص تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: با هرگونه تخلف ساختمانی که باعث به خطر افتادن جان شهروندان و ایجاد بی نظمی شود با جدیت برخورد می شود.

بازدید مدیران شهری از پروژه‌ خیالستان زندگی باغ ایرانی سازور

نسیم گیلان - مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران در بازدید از منطقه۸ گفت: پروژه‌های خیالستان زندگی، باغ ایرانی سازور و مخزن پلی اتیلنی از منظر زیست محیطی و افزایش سرانه فضای سبز تاثیر بسزایی در منطقه و شهر دارد.

بهره‌برداری از فاز نخست پایانه اکباتان؛ نیمه دوم ۱۳۹۹

نسیم گیلان - مدیرعامل شرکت مترو در جریان بازدید اخیر خود، از افتتاح فاز نخست پایانه اکباتان در نیمه دوم سال جاری خبر داد و عنوان کرد: این پایانه که از فضای پارکینگ با ۲۱ خط ریلی و قابلیت پذیرش ۲۱ رام قطار به صورت همزمان برخوردار است، اولین و تنها پارکینگ زیرزمینی قطارهای شهری در کشور محسوب می‌شود.

میدان فرهنگ نو نوار می شود

نسیم گیلان - بازآرایی میادین فرهنگ و سید جمال الدین اسدآبادی به منظور گسترش مساحت فضاهای عمومی شهری در معابر و میادین قلب پایتخت در حال اجراست.

خرید تجهیزات جدید امداد و نجات برای تهران

نسیم گیلان - معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از خرید تجهیزات جدید جستجو و نجات برای مدیریت بحران تهران خبر داد.

مناسب سازی دو سرای محله ویژه افراد کم توان

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۹ از ادامه عملیات عمرانی مناسب سازی دو سرای محله در این منطقه به منظور سهولت بهره برداری افراد کم توان خبر داد.

به زودی ۳۰۰ تن زباله، برق می شود

نسیم گیلان - شهر: با توجه به اینکه وسعت عملیات سازمان مدیریت پسماند، کل شهر تهران را در بر می گیرد، مشاور عالی شهردار به نیابت از شهردار تهران بازدیدهایی در این زمینه انجام داد.

تاکید شورا بر لزوم تسریع ساخت ساختمان خانه شهر

نسیم گیلان - رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران، با نام بردن از پروژه احداث ساختمان خانه شهر به عنوان پروژه ای فاخر، خواستار تسریع عملیات اجرایی آن شد.

قدردانی از خدمات سبزپوشان یگان حفاظت شهرداری

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۲۲، همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، از خدمات سبزپوشان یگان حفاظت شهرداری و پیام آوران نظم و امنیت قدردانی و تشکر کرد.

پیشنهادات و بسته های تشویقی جدید برای نوسازی بافت فرسوده

نسیم گیلان - شهر: بر اساس تصمیمات مصوب در شورای شهر و پیشنهادات شهرداری تهران مقرر شد ساختمانهایی که به دلایل محیطی امکان تامین پارکینگ ندارند، هزینه مربوط به تامین پارکینگ را به یک حساب خاص واریز کنند تا شهرداری بتواند نسبت به ساخت پارکینگ محله ای اقدام کند.

هدف کاپ کاهش تولید در مبدا است

نسیم گیلان - جلسه هم‌اندیشی با کارشناسان سازمان مدیریت پسماند برای استمرار و بهبود اجرای طرح کاپ در مناطق ۲۲ ‏گانه و نقد و بررسی ‏راهکارهای ارتقای نحوه اجرای این طرح برگزار شد.‏

سرنوشت ۴۸۵ گود پرخطر تهران؛ ساخت سازه یا مزایده

نسیم گیلان - شهر: عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: ۴۸۵ گود پرخطر در تهران شناسایی شده است که شهرداری بر اساس قانون می تواند پس از پایش با اقدام قضایی مالکان را مجبور به ساخت سازه در این گودها کند و یا نسبت به مزایده سازه ها اقدام کند.

نوسازی بیش از ۲۰۰۰ تاکسی فرسوده پایتخت طی دو ماه گذشته

نسیم گیلان - شهر: از زمان موافقت دولت با شماره‌گذاری تعدادی تاکسی با استاندارد یورو ۴ و ابلاغ آن در مرداد ۱۳۹۹، تاکنون در کشور ۴ هزار و ۶۰۰ دستگاه تاکسی شماره‌گذاری و تحویل متقاضیان شده است. در این میان، سهم شهر تهران از نوسازی تاکسی‌های فرسوده کشور، بیش از ۲ هزار دستگاه تاکسی است.

تامین ۲۲۰۰ میلیارد تومان بودجه غیر نقد برای خط ۱۰ مترو تهران

نسیم گیلان - شهر: تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۹، دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه غیر نقد برای خط ۱۰مترو تهران تامین شده است اما هنوز پیمانکاری از سوی شرکت مترو برای تهاتر این اعتبارات معرفی نشده است.

همکاری پلیس و بهشت زهرا

نسیم گیلان - شهر: سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در دفتر سردار محمدحسین حمیدی، رییس پلیس راهور تهران دیدار و گفتگو کردند.

تهران و فرسنگ ها فاصله از شهر دوستدار کودک

نسیم گیلان - یکی از ویژگی های مدیریت اجتماعی در هر شهری توجه به همه شهروندان از جمله کودکان است. بدون شک با توجه به نقش و جایگاه کودکان در آینده هر کشوری سرمایه گذاری در حوزه کودک آورده های زیادی برای کشور و شهر خواهد داشت.

بازدید مدیران شهری از طرحهای توسعه ای آبعلی

نسیم گیلان - با توجه به در پیش بودن بارش های فصلی، تعدادی از مدیران شهری از تجهیزات جدید برف روبی و نمک پاشی تهران بازدید کردند. آنها همچنین از سازمان مدیریت پسماند آبعلی و طرح های توسعه ای آن نیز دیدن کردند.

فرش قرمز برای سرمایه گذاران

نسیم گیلان - پروژه های بزرگ مقیاس در حوزه گردشگری ورودی غربی پایتخت تعریف می شود.

جوانان ایرانی در تولید دستگاه های شهری پیشرو هستند

نسیم گیلان - شهر: تعدادی از جوانان ایرانی توانسته اند با اتکا به توانمندی های خود دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز شهری را در مرکز تولید و مونتاژ «راهدار صنعت ماشین» تولید کنند.

گرد فراموشی بر گراند هتل لاله‌زار

نسیم گیلان - نخستین هتلی که برای اقامت مسافران در تهران ساخته شد، گراند هتل لاله‌زار بود که حالا چند سالی است تبدیل به انبار شده است.

سری دوم رادیو موج ۹ منتشر شد

نسیم گیلان - شهرداری منطقه۹ در قسمت دوم شبکه رادیویی «موج۹»، اقدامات اداره فرهنگی و زیباساری منطقه را با عنوان «ایام ماه محرم و صفر در منطقه ۹»منتشر کرد.

مترو خلوت شد

نسیم گیلان - شهر: چند روز گذشته جلسه اضطراری ستاد مبارزه با کرونا شهرداری تهران برای اتخاذ ۱۰ تصمیم اجرایی در موج سوم شیوع بیماری کرونا برگزار شد. یکی از این اقدامات «تهیه پیشنهادات ترافیکی در خصوص شناوری زمان‌بندی طرح‌های ترافیکی، ساعات کاری و ساعات حرکت وسایل نقلیه عمومی به منظور کاهش تردد شهروندان برای ارائه به شورای عالی ترافیک» بود. بنابر گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، تاکنون ابلاغیه‌ای دراین‌باره به مترو ارسال نشده است.

خروج ۱۰۴ نفر از چرخه کارتن‌خوابی

نسیم گیلان - سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از مراجعه کمتر از هزار زن به گرمخانه های پایتخت در یک سال گذشته خبر داد و گفت: در هفت ماه نخست سال جاری بانوان بیش از ٢٧ هزار نفر شب از گرمخانه‌ها استفاده کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد افزایش داشته است.

مالکان تاکسی‌های فرسوده شهر تهران برای نوسازی تاکسی خود ثبت‌نام کنند

نسیم گیلان - معاون فنی و بهره‌برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: مالکان تاکسی‌های مدل ۸۸ به قبل بایستی برای نوسازی تاکسی خود به دفاتر هماهنگی امور اداری مراجعه و ثبت‌نام کنند.

مبارزه با جانوران مضر شهری در شمال شرق تهران

نسیم گیلان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: به منظور رفاه و امنیت خاطر شهروندان این منطقه حدود ۷۰۰۰ نقطه از معابر منطقه ۴ از جانوران موذی و مضر شهری پاکسازی شد.

چک هایی با مبلغ میلیونی به صاحبش بازگردانده شد

نسیم گیلان - شهر: چند روز پیش خبر پیدا کردن و سپس تحویل دو فقره چک با مبلغ میلونی به صاحبش توسط یکی از کارکنان معاونت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۱۵ منتشر شد. ماجرایی که نشان می دهد هنوز هم می توان در این شهر به انسانها اعتماد کرد و هستند کسانی که بدون چشمداشت، نیکی های خود را به دجله توشه خود سرازیر می کنند.

اقدامات شهرداری منطقه ۶ برای پیشگیری از موج سوم شیوع ویروس کرونا

نسیم گیلان - لیلا مینایی معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه۶ از انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با گسترش شیوع ویروس کرونا در شهرداری منطقه از نخستین روزهای شیوع این بیماری خبر داد

هنرستان آلمانی، مادر دانشگاه علم و صنعت

نسیم گیلان - نخستین هنرستان فنی تهران و ایران در اردیبهشت ۱۲۸۶ در جنوب خیابان قوام‌السلطنه (سی‌تیر) کنونی کار خود را آغاز کرد.

بیست بیست/ قسمت هفتم

نسیم گیلان - برنامه خبری بیست بیست با نگاهی جدید به خبرهای تهران نگاه می کند. قسمت هفتم این برنامه را ببینید.

آغاز «چهارشنبه های معلولان» در منطقه ۷

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۷ از افتتاحیه ویژه برنامه‌های «چهارشنبه‌های معلولان» با هدف ایجاد نشاط و مشارکت اجتماعی افراد دارای معلولیت در این منطقه خبر داد.

آغاز دوره های آموزش مجازی بوستان ترافیک

نسیم گیلان - دوره های آموزشی بوستان ترافیک منطقه ۱۵ هم زمان با هفته سلامت زنان در راستای توانمندسازی بانوان در فضای مجازی آغاز شد.

قدردانی از پیام آورن نظم و امنیت در قلب پایتخت

نسیم گیلان - همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ تهران، در دیدار معاون اجتماعی ناجا و مسئولان رده های انتظامی مستقر در قلب فرهنگی پایتخت از خدمات سبزپوشان نیروی انتظامی قدردانی کرد.

ساير مطالب

قدردانی از 100 پاکبان منطقه 16

اعلام ساعات فعالیت بخش آزمایشگاه کلینیک های شهرداری تهران

10 اقدام اضطراری شهرداری تهران در موج سوم شیوع بیماری کرونا

دعوت از پاریس به عنوان مهمان ویژه جشنواره جایزه جهانی خشت طلایی

مامور تشکیل تیم های جستجو و نجات بین المللی مشخص شد

شناسایی 485 گود در تهران

بازدید از محله دولتخواه و بررسی موضوعات و مطالبات این محله

انتصاب مدیر حوزه ریاست مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران

استفاده از 2 پهپاد در عملیات های آتش نشانی تهران

تغییر سرنوشت مالی شهرداری‌ها با تصویب 2 لایحه

کرونا خطر چاقی کودکان را تشدید کرد

کمک کرونا و اینترنت اشیا به کنترل ترافیک

شرایط استفاده از بخاری تاکسی‌ها در زمان شیوع ویروس کرونا چیست؟

افزایش 20 درصدی مراجعات به گرمخانه های تهران

رونمایی از بانک اطلاعاتی خانواده‌های آسیب‌پذیر تهرانی

گروه های حساس در خطرند

آیین تجلیل از مدیران ورزش مناطق 22 گانه شهر تهران

میادین میوه و تره بار تهران فردا باز هستند

برج میلاد، میزبان هفتمین پرش بیس جامپ

افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت

فرمانده بحران‌ در شهرها و کلانشهرها برعهده چه کسی است؟

علت تعویق در افتتاح ایستگاه های جدید مترو

صدور کمتر از 30 مورد جریمه عدم استفاده از ماسک

افزایش پذیرش گرمخانه‌ها تا 700 هزار نفر

پیشنهاد برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسک

نیاز مترو تهران به 5000 میلیارد تومان بودجه تعمیرات

تاکسیران‌ها در انتظار اعلام قیمت تاکسی‌های یورو 5

جمعه بازار تمبر در موزه پست راه اندازی شد

واکنش شهرداری تهران به ماجرای اختصاص ارز صادراتی برای کارتن‌خواب‌ها

کیفیت هوای تهران از ابتدای سال

خسارت 200 میلیاردی کرونا به مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران

آدریان نخستین آتش 100 ساله

کرونا آمار دستفروشان تهران را افزایش داد

روزانه بیش از 200 شهروند جنوب شهر آموزش ترافیکی می بینند

برنامه جامع کاهش آلودگی هوا دست و پا شکسته اجرا شده است

آغاز مرحله دوم طرح غربالگری سلامت روان

مدرسه‌ای برای تمام فصول

برگزاری مانور برف تکانی در منطقه 15

شهردار در مراسم هفته تربیت بدنی

تامین نظم و امنیت مهمترین عامل پیشرفت یک جامعه

جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با شهردار منطقه 7 از طریق سامانه 1888

نقض دادنامه 930 میلیارد ریالی علیه شهرداری منطقه 19 در محاکم قضایی

کسب رتبه سوم منطقه یک در نگهداشت شهر در بین مناطق 22 گانه شهرداری تهران

مرحله بازسازی و بازتوانی بعد از سوانح مغفول مانده است

برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت ویژه بانوان منطقه 3 تهران

لزوم تشدید کنترلهای یگان های حفاظت برای رفع سد معبر های صنفی در مناطق جنوبی

734 نفر از مجموعه شهرداری تهران به انسولین نیاز ضروری دارند

بررسی مطالبات روستاهای صالح آباد و رسالت و حل گره ترافیکی این محدوده

نهمین رکاب زنی شهردار منطقه 9 در دور دوم پیمایش محلات

افزایش امنیت و نشاط از اهداف مشترک ناجا و مدیریت شهری است

کمیسیون ماده 5 با طرح بازآفرینی محور فدائیان اسلام موافقت کرد

سلسله وبینارهای تخصصی ویژه بانوان در هفته سلامت زنان برگزار می شود

پاکبانان نمونه تهران را شهروندان انتخاب کردند

منطقه 12 در پروژه‌های کوچک‌مقیاس پیشگام بوده است

موزه مخصوصه در کاخ گلستان

موزه مخصوص در کاخ گلستان

اهدای داوطلبانه پلاسمای بهبودیافتگان کرونا برای نجات بیماران بدحال

پرش از برج میلاد به مناسبت هفته نیروی انتظامی

توزیع 2 هزار کیسه پارچه‌ای در محلات منطقه13

تحویل چک‌های گمشده به صاحبش در منطقه 15

تحویل 50 دستگاه اتوبوس و مینی بوس به شهرداری تهران تا اواسط آبان

لزوم بازنگری ساختار بودجه با اولویت‌بندی پروژه‌ها و مدیریت هزینه‌ها

ارسال 2 پیامک صدور باربرگ برای رانندگان خطای نرم افزاری است

توسعه حمل و نقل عمومی «ضرورت ملی» است

انتصاب مشاور و مدیرکل حوزه معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران

شلوغی ناوگان حمل و نقل تابع فعالیت در شهر است

هوای ناسالم پایتخت

به ما دروغ می‌گفتند، خانه امام شبیه کاخ هست

حضور سازمان نوسازی شهرداری تهران در کنفرانس بین‌المللی بازآفرینی شهری سئول 2020

دولت کمکی برای جبران خسارت مجموعه های ورزشی نکرده است

تور مجازی کاخ گلستان در روز سازمان ملل برگزار می شود

دورکاری واقعی به فرهنگ سازی و امکانات نیاز دارد

پیشرفت 74 پروژه کوچک مقیاس رصد شد

طرح تفصیلی و غفلت از نگاه توسعه ری

پویش ملی ارتقا سلامت و نشاط زنان

نتیجه سوال شهروند از حناچی در برنامه سلام آقای شهردار

وبینار تخصصی «بحران کرونا زیر سقف خانه ها» در منطقه 2

فرهنگسازی دوچرخه سواری در منطقه 13

با همسرم رکاب می زنم

اعلام ویژه برنامه های هفته سلامت بانوان در شمال تهران

دیدار پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با کودکان‌ کار

2 پروژه کوچک مقیاس در آستانه بهره برداری

قرعه کشی 11050 جایزه خوش حسابی به پرداخت کنندگان خوش حساب عوارض پایدار

کارخانه سیمان به یک مجموعه اقتصادی مبتنی بر فرهنگ تبدیل می شود

تامین روشنایی پل های عابر پیاده منطقه 4

آغاز فعالیت پلیس دوچرخه سوار در منطقه 7

شهرک های مسکونی منطقه 21 تسهیل کننده طرح کاپ

تلاش برای آغاز عملیات اجرایی مسیر توسعه شرقی خط 4

قدردانی از سالمندان فعال طرح «اگر از من می شنوی»

پیاده روسازی مشارکتی شهرداری و کسبه

توسعه حمل و نقل عمومی تهران با وجوه اداره شده بانک‌ها

آغاز اتاف 38 پروژه محله ای در مرکز شهر

گزارش 6 ماهه نخست سال 1399 معاونت خدمات شهری منطقه 9

5 ابر چالش شهرداری تهران در حوزه مالی

هاشمی: نامزد نمی شوم

هاشمی: لیست املاک منتشر شده دقیق نیست

بلیت مترو و اتوبوس گران نمی شود

تاثیر دو لایحه مهم بر درآمدهای کلانشهرها

هاید پارک تهران

کلنگ زنی پروژه ای برای کاهش ترافیک تقاطع تندگویان و نواب