نسیم گیلان

آخرين مطالب

اقتصادي

جزئیات طرح مجلس برای تنظیم بازار خودرو

نسیم گیلان - متن طرح تحول صنعت و بازار خودروی کشور دیروز منتشر شد تا مشخص شود مجلس به‌دنبال تنظیم این بازار از مسیر بورس است. بر این اساس، خودروسازان و شرکت‌های وابسته به خودروسازی، صرفا از طریق عرضه مستقیم در بورس کالا می‌توانند محصولات خود را عرضه کنند. این طرح همچنین مسائلی مانند واردات خودرو و اسقاط فرسوده‌ها را نیز شامل می‌شود

شاخص کل بورس باز هم کاهشی شد

نسیم گیلان - شاخص کل بورس در معاملات امروز با افت ۴۴ هزار واحدی به رقم ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد افت کرد و در آستانه سقوط به کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد قرار گرفت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۳۱ شهریور ۹۹

نسیم گیلان - هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۲میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است

افزایش نجومی قیمت ملک در ۵ سال

نسیم گیلان - بررسی میدانی رشد قیمت آپارتمان در دو سال ۹۴ و ۹۹ نشان می‌دهد، مناطق ارزان قیمت تهران با شیبی مشابه با سایر مناطق مرغوب و حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ درصد رشد داشته است

قیمت سکه و طلا امروز

نسیم گیلان - باشگاه خبرنگاران / قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید. امروز قیمت هر قطعه سکه ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۳۰ شهریور ۹۹

نسیم گیلان - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۲۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان است.

بازار تخم‌ مرغ تا ۳ روز آینده متعادل می‌ شود

نسیم گیلان - وزیر جهاد کشاورزی گفت: روند رو به افزایش صادرات تخم‌مرغ باعث افزایش قیمت این محصول شد که با اقدامات صورت گرفته بین دو تا سه روز آینده بازار این محصول متعادل می‌شود

دلیل افزایش قیمت مسکن از زبان وزیر راه

نسیم گیلان - وزیر راه و شهرسازی، نقدینگی سرگردان را عامل اصلی بی‌ ثباتی بازار مسکن دانست و گفت: حجم نقدینگی لجام‌ گسیخته موجود در کشور این بلا را بر سر بازار مسکن آورده است

مبارزه با مگس مدیترانه ای در ۷۰۰ هکتار از باغات زیتون رودبار

نسیم گیلان - رشت- مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اجرای عملیات مبارزه با مگس مدیترانه ای در ۷۰۷ هکتار از باغات زیتون رودبار، گفت: تاکنون بیش از ۷ هزار هکتار ردیابی شده است.

علت افزایش نرخ بلیت ترکیه مشخص شد

نسیم گیلان - دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی درباره قیمت بلیت ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومانی ترکیه گفت: با توجه به نرخ ارز و نوسانات اقتصادی این قیمت طبیعی و با نظارت سازمان هواپیمایی کشور انجام می‌شود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۹ شهریور ۹۹

نسیم گیلان - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۰۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان است.

غیرفعال بودن ۶۰ درصد معادن گیلان

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان رئیس سازمان صمت گیلان گفت: ۶۰ درصد معادن کشف شده گیلان غیرفعال هستند.

لزوم حمایت از صنعت بامبو در لاهیجان

نسیم گیلان - لاهیجان - بامبو یا خیزران، گیاهی است پر رشد و با اهمیت که با دستان هنرمندان چیره دست به صنایع دستی نظیر سبد، لوستر، جای نان، جای سبزی، قاب عکس و دهها کالای دیگر همزاد با طبیعت تبدیل می شود و می تواند در منزل هر ایرانی مورد استفاده قرار گیرد.

با وام مسکن، فقط می‌توان ۷متر خانه خرید

نسیم گیلان - با توجه به متوسط قیمت مسکن شهر تهران که ۲۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است، با تسهیلات ۱۶۰ میلیون تومانی خانه اولی ها می توان ۶ متر و ۹۰ سانتی متر مسکن خریداری کرد.

حداقل اجاره برای خانه زیر ۲۰متر در تهران

نسیم گیلان - آمار‌ها می‌گوید اجاره مسکن در تهران نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد بیشتر شده، اما در واقعیت، کرایه‌ها افزایش بیشتری داشته است. افزایشی که دست مستاجران به خصوص افراد مجرد را بسته است. اجاره یک اتاق ۱۲ متری در محدوده امام حسین، حداقل ۱۰ میلیون پول پیش و یک میلیون اجاره ماهانه می‌خواهد.

بیش از ۲میلیارد تومان پروژه در شهرستان صومعه سرا  بهره برداری می شود

نسیم گیلان - رشت _ ایرنا _ فرمانده سپاه صومعه سرا گفت : در هفته دفاع مقدس بیش از ۲میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان پروژه های عام المنفعه و مسکن محرومین در صومعه سرا به بهره برداری می رسد.

بازگشت شرط واریز وجه در زمان ثبت‌نام خودرو

نسیم گیلان - شرط واریز وجه در زمان ثبت نام خودرو دوباره در کمیته خودرو مصوب شد، بر این اساس ۱۰ درصد قیمت خودرو باید در زمان ثبت نام به یک حساب واسط واریز شود

انتخاب شهردار اصلح؛ اولویت کاری شورای شهر رشت

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان رئیس شورای شهر رشت با اشاره به برگزاری جلسه انتخاب شهردار در هفته آینده، گفت: اولویت کاری شورا این است که شهرداری توانمند و اصلح برای شهر رشت انتخاب کند.

جزئیات پرداخت یارانه کالایی به ۶۰میلیون ایرانی

نسیم گیلان - عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس از پرداخت یارانه کالایی به ۶۰ میلیون ایرانی از مهرماه امسال خبر داد و گفت: در این طرح که تدوین آن نهایی شده ۴۰ میلیون ایرانی یارانه کالایی ۶۰ هزارتومانی و ۲۰ میلیون ایرانی یارانه ۱۲۰ هزارتومانی به‌صورت ماهانه دریافت خواهند کرد.

لزوم نگاه صادراتی شرکت دخانیات گیلان به نیاز توتون بازار روسیه

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور گفت: باید به نیاز کشور روسیه به توتون تمرکز کنیم و شرکت دخانیات گیلان نگاه صادراتی به محصولات خود داشته باشد.

ضرورت بیشتر تولید دخانیات در بازار کشور

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران با اشاره به اینکه متاسفانه هنوز شرکت دخانیات در بازار حضور قوی ندارد، تصریح کرد: اگر چه در روند تولید رو به جلو هستیم و در ۶ ماهه اول در تولید رشد خوبی را شاهد بودیم، اما نسبت به برنامه‌های خودمان هنوز عقب هستیم و تامین نقدینگی می‌تواند به ما کمک کند حتی از برنامه ها پیشی بگیریم.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۶ شهریور ۹۹

نسیم گیلان - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۴۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶هزار و ۹۰۰ تومان است.

تشکیل میزهای صادرات چای، بادام و زیتون در دستور کار قرار دارد

نسیم گیلان - رشت - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه تشکیل میزهای کالایی بعنوان یکی از اهداف در راستای توانمند سازی محصولات استراتژیک استان انجام می شود، گفت: امسال تشکیل میز چای، میز بادام و زیتون در دستورکار قرار دارد .

ضرورت احداث پایانه تخصصی تولید محصولات کشاورزی در گیلان

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: ضرورت احداث پایانه تخصصی تولید محصولات کشاورزی، گل و گیاه، سبزی و صیفی‌جات در استان احساس می‌شود و در این راستا حمایت‌های لازم از سرمایه گذاران بخش خصوصی انجام می‌گیرد.

تولید ۳ میلیون تن محصولات کشاورزی در گیلان

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان سرپرست جهادکشاورزی گیلان گفت: در استان قریب به ۳ میلیون تن محصول کشاورزی به ارزش ۱۷۲ هزار میلیارد ریال تولید می‌کنیم که شامل محصولات باغی، زراعی، دامی و شیلاتی می‌شود.

صادرات از استان گیلان ۴۵ درصد رشد داشت

نسیم گیلان - رشت - ناظر گمرکات گیلان و مدیرکل گمرک بندرانزلی از رشد حدود ۴۵ درصدی صادرات طی ۶ ماه نخست امسال خبر داد.

رشد ۴۵ درصدی ارزش دلاری حوزه صادرات در گیلان

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان ناظر گمرکات گیلان گفت: در ۶ ماه نخست امسال ۴۴۶ میلیون و ۲۲۴ هزار و ۴۵۳ کیلوگرم به ارزش ۲۶۳ میلیون و ۴۵۴ هزار دلار صادرات در استان انجام شده که از لحاظ ارزش دلاری ۴۵ درصد رشد داشتیم.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۵ شهریور ۹۹

نسیم گیلان - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۱۹۶ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶هزار و ۱۵۰ تومان است.

وضعیت مطلوب محصول در باغات کیوی گیلان

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی گیلان گفت: برداشت کیوی هنوز آغاز نشده و وضعیت محصول در این باغات مطلوب است.

طرح پیش‌ فروش نفت به مردم لغو شد

نسیم گیلان - جهانگیری گفت: طرح فروش اوراق سلف نفتی که می‌توانست تا ۱۴۰ هزار میلیارد تومان درآمد برای دولت ایجاد کند، به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها از دستور کار خارج شد

جزئیات طرح مجلس برای ساماندهی بازار خودرو

نسیم گیلان - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به جزئیات طرح تحول بازار و صنعت خودرو سبک گفت: قرار است با عرضه تمامی خودروهای صفر در بورس، جلوی فروش این خودروها توسط خودروسازان از درب های پشتی گرفته شود

نرخ سکه و طلا در بازار رشت

نسیم گیلان - صدا و سیما / نیم سکه ، ربع سکه و طلا امروز در بازار رشت گران و تمام سکه ارزان شد. اتحادیه طلا و سکه رشت اعلام کرد : تمام ...

۳ تصمیم بانک مرکزی برای مهار گرانی دلار

نسیم گیلان - به نظر می‌رسد افزایش قیمت دلار در بازار به پایان کار خود نزدیک می‌شود زیرا بانک مرکزی از صبح دیروز با ۳ اقدام مهم شامل از سرگیری فروش ارز سهمیه‌ای، برداشتن سقف قیمت در سامانه نیما و همچنین صرافی‌های بانکی(بازار متشکل ارزی) ،‌ در تلاش است بازار را تحت کنترل درآورد

گیلان ظرفیت تولید روزانه بیش از ۴۰۰ هزار ماسک را دارد

نسیم گیلان - رشت - رئیس اداره صنایع غیر فلزی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به جهش تولید در زمینه تولیدات سلامت محور برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا گفت: در صورت تامین مواد اولیه، این استان قابلیت تولید ۴۰۰ هزار عدد ماسک را به صورت روزانه دارد.

رشد صعودی جابجایی کالا از پایانه ریلی آستارا

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان مدیرکل گمرک بندر مرزی آستارا گفت: صادرات، واردات و ترانزیت کالا از پایانه ریلی آستارا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، همچنان سیر صعودی دارد.

قیمت لاستیک چهاربرابر شد

نسیم گیلان - دبیر کانون انجمن‌های صنفی کامیون‌داران از چهار برابر شدن قیمت لاستیک در شرایط کنونی و پس از برداشتن ارز دولتی آن انتقاد کرد و گفت: چرا باید قیمت یک حلقه لاستیک از واردات تا بازار داخلی بیش از دو برابر شود و نظارت دقیق و درستی روی تولید و واردات آن وجود نداشته باشد؟

ارسال پیامک به ۱.۵میلیون نفر دارای مسکن مازاد

نسیم گیلان - معاون وزیر راه و شهرسازی از ارسال پیامک به ۱.۵میلیون نفر دارای مسکن مازاد خبر داد و گفت: حدود ۲.۵ میلیون خانوار مشمول خانه‌های مازاد هستند.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۴ شهریور ۹۹

نسیم گیلان - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۱۵هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۹۵۰هزار تومان و قیمت دلار ۲۶هزار و ۷۰۰ تومان است.

پیش بینی برداشت ۹ تن پیله تر ابریشم در کشور

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان رییس مرکز توسعه نوغانداری کشور گفت: پیش‌بینی می‌شود نوغانداران کشور امسال ۹ تن پیله‌تر ابریشم برداشت کنند.

ساير مطالب

قیمت سکه و طلا در 24 شهریور؛ سکه به کانال 13 میلیون تومان نزدیک شد

افزایش ده درصدی کشت دوم در گیلان

افزایش 10 درصدی کشت دوم در گیلان

ضرورت پیگیری های در خصوص دو موضوع اعتبارات و اشتغال در گیلان

تریتیکاله کشت دوم مناسب در اراضی شالیزاری شمال کشور

بهره برداری از پست سیار 63/20 کیلو ولت در تولمات

پرورش پاییزه کرم ابریشم در ٧ استان کشور برای نخستین بار آغاز شد

تخم‌مرغ شانه‌ای 30هزار تومان شد!

خودرو گران شد، چرا مواد شوینده را گران نکنیم!

طرح همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان از مهرماه

پیشنهادی برای خانه دار شدن کارگران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 شهریور 99

یارانه نقدی، خوان هفتم برندگان قرعه‌ کشی خودرو!!

صدور مجوزهای ساخت و ساز اطراف فرودگاه گیلان مدیریت شود

پرورش راتون در بیش از 70 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان

واجدان شرایط وام ودیعه مسکن تا فردا مهلت دارند

برداشت محصول از 238 هزار هکتار شالیزارهای گیلان پایان یافت

اتحادیه فروشندگان خودرو: قیمت‌ ها کاذب است

آزادسازی 44 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در گیلان

ضایعات برنج از دغدغه‌های بزرگترین شهرستان برنج خیز کشور

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 22 شهریور 99

وام مسکن روستایی 50 میلیون تومان شد

دستور روحانی به بانک مرکزی برای تأمین ارز لازم تهیه مواد اولیه دارو

بیش از 356 میلیارد تومان از مطالبات چایکاران پرداخت شد

توقیف گوشت فاسد و نجات گردشگران از دریا در آستارا

جزئیات طرح مجلس برای پرداخت یارانه غیرنقدی

سنگینی هزینه مواد اولیه فرش، گره بافت قالی و قالیچه

تولید سالانه 440 هزار تن محصولات دامی در گیلان

ریل‌گذاری دولت و مسیر هموار گیلان تا بازار اوراسیا

قیمت جدید کَره اعلام شد؛ 100گرمی 8هزار تومان

مهلت ثبت‌نام طرح ملی مسکن تمدید شد

کانال مالی ایران و سوئیس فعال‌ تر می‌ شود

انتقاد تند رئیس خانه صنعت از قیمت بالای دلار

جزئیات شیوه‌ نامه جدید فروش خودروسازان

پراید گران نیست، باید 120میلیون تومان باشد!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 شهریور 99

پروژه راه آهن رشت- کاسپین- انزلی نمادی از اجرای پروژه های عمرانی در کشور است

دشمنان نظام به دنبال توقف چرخه توسعه در ایران هستند

کَره سهمیه‌ بندی شد؟؛ قیمت تخم‌ مرغ رکورد زد!

40 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در آستانه پرداخت شد

رکورد جدیدی در تولید پیله تر ابریشم در کشور ثبت شد

افزایش 8 میلیون تنی ظرفیت تولید در بخش کشاورزی گیلان

برق مجانی به تهرانی‌ها هم می‌رسد

نارضایتی شورای شهر رشت نسبت به عملکرد شهردار/ حاج محمدی در آستانه استیضاح

قیمت 150 میلیارد تومانی قطار پنج ستاره زندگی

سراسر ایران کارگاه بزرگ ریلی است/ اتصال دریای خزر به خلیج فارس تا پایان سال

وزارت راه: مردم فعلا بلیت ترکیه نخرند

تجهیز شبکه‌ توزیع برق گیلان به کابل خودنگهدار با اعتبار 117 میلیارد تومانی

قیمت آپارتمان‌های زیر 100 متر در تهران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 شهریور 99

افزایش چشمگیر ورودی آب سد آیت الله بهجت بیجار گیلان

ادامه بررسی اراضی شالیکاری خسارت دیده گیلان

برنامه جامع زراعت چوب در استان گیلان تدوین شود

قیمت سکه ، طلای 18 عیار و دلار امروز

نرخ سکه و طلا در بازار رشت

جلوگیری از تغییرکاربری تحت عنوان زراعت چوب

تسهیلات فراگیر و توسعه اشتغال پایدار روستایی به سمت زراعت چوب هدایت شود

یارانه نقدی شهریور ساعت 24 فردا واریز می‌شود

یارانه نقدی شهریور ساعت 24 فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

70 درصدی سد «آیت الله بهجت» شهر بیجار رودبار آبگیری شد

175 میلیارد تومان تسهیلات کرونا در گیلان پرداخت شد

صندوق توسعه ملی به داد بورس رسید

افزون بر یک میلیارد سهم در تالار بورس رشت داد و ستد شد

افزایش بی منطق قیمت کالاها از دغدغه‌های اصلی مردم است

قیمت مرغ روی 19هزار تومان ثابت ماند

توصیه وزارت صنعت: فعلا خودرو نخرید

ناهمخوانی قیمت برنج داخلی با هزینه تولید امسال

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 شهریور 99

بلیط پرواز تهران - استانبول، 100میلیون تومان؟!

صدای سوت قطار زندگی رشت-مشهد از فردا به صدا در می آید

کشت توام ماهی و برنج در 187 هکتار اراضی آستانه اشرفیه اجرا شد

بالاترین قیمت قبر در بهشت زهرا (س)

رقابت تنگاتنگ کیوی نیوزلند با کیوی تالش در بازار روسیه

180 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان مکانیزه برداشت شد

بانک ها رغبت سرمایه گذاری در گیلان را افزایش دهند

یارانه نقدی پنج‌شنبه واریز می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 17 شهریور 99

شاخص کل بورس باز هم افت کرد

برداشت 98 درصدی شالیزارهای گیلان/180 هزار هکتار مکانیزه برداشت شد

افزایش 8 درصدی برداشت برگ سبزچای گیلان به رغم سرمای هوا

زمان واریز یارانه نقدی شهریور اعلام شد

وقوع آتش‌سوزی گسترده در مرز مشترک گیلان و قزوین

9 صندوق اعتبار خرد زنان روستایی در شهرستان رشت فعال است

لیست بدهکاران به ایران، با صدرنشینی چین

پیچش عطر گل و گیاهان گیلان در بازار کشورهای حاشیه خزر

فعالیت آزمایشی فاز دو تصفیه‌خانه گیلان کیفیت آب 14 شهرستان را بهبود بخشید

کاهش مسافران جاده‌ای به یک سوم!

وام ودیعه مسکن به دست 678 مستاجر رسید

تسهیلات بانکی 32درصد افزایش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 شهریور 99

خودروهای 100 تا 200 میلیون تومانی بازار را بشناسید

نرخ سکه و طلا در بازار امروز رشت

باغهای کیوی املش توسط کارشناسان پایش می شود

سیر نزولی اثرگذاری تعاونی ها در اقتصاد/ ظرفیت ها استفاده شود

رفع تصرف اراضی جنگلی لُرُد بُن رودسر از دست متصرفان

مسکن مهر در گیلان، نشانی از تعهد دولت

فعالیت 10 واحد روغن کشی زیتون در رودبار/ برداشت 18 هزار تن زیتون

برداشت زیتون از باغ های رودبار گیلان آغاز شد

قیمت پراید از مرز 100میلیون عبور کرد!

التهاب بازار خودرو 100روز پس از حذف قیمت‌ها