نسیم گیلان - یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه 2 اسفند 1398 با رایگیری در 55 هزار شعبه اخذ رای در سراسر ایران در 208 حوزه انتخابیه برای انتخاب 290 نماینده مجلس برگزار شد که تاکنون نتایج شمارش آرای 201 حوزه انتخابیه (276 کرسی) مشخص شده است.
به گزارش ایسنا، طبق اعلام سید اسماعیل موسوی سخنگو و دبیر ستاد انتخابات کشور، نتایج شمارش آراء در 201 حوزه انتخابیه (276 کرسی) یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ساعت 14:20 یکشنبه 4 اسفند 1398 اعلام شده است و نهایتا تا پایان امروز (یکشنبه 4 اسفند) نتایج آرای 7 حوزه انتخابی دیگر از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام خواهد شد.
تاکنون نتایج حوزههای انتخابیه 26 استان آذربایجانغربی، اصفهان، البرز، ایلام، اردبیل، بوشهر، چهارمحالوبختیاری، خراسانرضوی، خراسانجنوبی، خوزستان، سمنان، سیستانوبلوچستان، قزوین، قم، کرمان، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویهوبویراحمد، گلستان، گیلان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، لرستان و یزد به صورت کامل مشخص شده است.
بر اساس نتایج شمارش آرای حوزههای انتخابیه " بیجار " استان کردستان، "میانه" استان آذربایجانشرقی، "لنجان" و "سمیرم" استان اصفهان، "دهلران، درهشهر، آبدانان و بدره" استان ایلام، "کرج، اشتهارد و فردیس" استان البرز، "کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان" استان گلستان، "اهواز، باوی، حمیدیه و کارون" استان خوزستان و "اسلامآباد غرب و دالاهو" و "کرمانشاه" استان کرمانشاه کاندیداهای این حوزهها موفق به کسب حد نصاب یکپنجم آرای صحیح نشدهاند و انتخابات در این حوزهها به مرحله دوم کشیده شده است.
همچنین در حوزه انتخابیه " تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس " که 30 کرسی در مجلس دارد، نتایج نهایی در ساعت 14:20 امروز (یکشنبه 4 اسفند) اعلام شد.
جداول زیر به تفکیک استانها و حوزههای انتخابیه، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم و یا راهیافته به مرحله دوم را نشان میدهد:
*این جداول بر اساس اعلام رسمی نتایج توسط وزارت کشور، تکمیل میشوند.
*در این جداول حوزههای انتخابیهای که انتخابات در آنها به مرحله دوم کشیده شده است، آراء در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت آراء شده تنها به تعداد رای اشاره شده است.
*در حوزههایی که به جای تعداد آراء، از واژه "بدون آمار" استفاده شده تعداد آرای نمایندگان منتخب از سوی وزارت کشور اعلام نشده است.
* 1. استان آذربایجانشرقی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
1 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
2 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
3 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
4 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
5 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
6 | تبریز، آذرشهر و اسکو | | |
7 | بستانآباد | غلامرضا نوریقزلجه | 17.127 |
8 | ملکان | سید علی موسوی | 20.140 |
9 | شبستر | جعفر راستی | 12.596 |
10 | سراب | یوسف داودی | 20.208 |
11 | میانه | مهدی اسماعیلی | 16.866 |
12 | میانه | علی شامی (11.703) و بهنام صفایی (11.034) | مرحله دوم |
13 | اهر و هریس | احمد محرمزادهیخفروزان | 29.826 |
14 | کلیبر، خداآفرین و هوراند | حسین حاتمی | 17.625 |
15 | هشترود و چاراویماق | سید حمزه امینی | 14.277 |
16 | بناب | محمد باقری | 23.544 |
17 | ورزقان | اللهویردی دهقان | 22.824 |
18 | مرند و جلفا | معصومه پاشاییبهرام | 40.294 |
19 | مراغه و عجبشیر | علی علیزاده | 44.691 |
* 2. استان آذربایجانغربی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
20 | ارومیه | سید سلمان ذاکر | 138.436 |
21 | ارومیه | روحالله حضرتپورطلاتپه | 86.910 |
22 | ارومیه | وحید جلالزاده | 80.094 |
23 | سلماس | یعقوب رضازاده | 24.767 |
24 | مهاباد | جلال محمودزاده | 19.304 |
25 | میاندوآب | مهدی عیسیزاده | 43.016 |
26 | شاهیندژ و تکاب | حسن همتی | 12566 |
27 | نقده و اشنویه | علی زنجانیحسنلویی | 78.673 |
28 | خوی و چایپاره | عادل نجفزاده | 68.498 |
29 | پیرانشهر و سردشت | کمال حسینپور | 35.697 |
30 | بوکان | انور حبیبزادهبوکانی | 26.965 |
31 | ماکو، چالدران، پلدشت و شوط | محمد علیپور | 20.130 |
* 3. استان اردبیل
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
32 | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | علی نیکزاد | 117.612 |
33 | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | سید کاظم موسوی | 59.516 |
34 | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | صدیف بدری | 53.708 |
35 | مشکینشهر | محمود عباسزاده | 32.254 |
36 | پارسآباد، بیلهسوار و اصلاندوز | عباس جهانگیرزاده | 24.772 |
37 | خلخال و کوثر | سید غنی نظریخانقاه | 22.489 |
38 | گرمی | ولی اسماعیلی | 24.169 |
* 4. استان اصفهان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
39 | اصفهان | امیرحسین بانکیپورفرد | 245.629 |
40 | اصفهان | عباس مقتداییخوارسگانی | 228.038 |
41 | اصفهان | مهدی طغیانی | 188.003 |
42 | اصفهان | زهرا شیخیمبارکه | 172.850 |
43 | اصفهان | حسین میرزایی | 163.370 |
44 | نجفآباد، تیران و کرون | ابوالفضل ابوترابی | 57.700 |
45 | فریدن، چادگان، فریدونشهر، بویین و میاندشت | حسین محمد صالحیدارانی | 26.920 |
46 | مبارکه | پروین صالحیمبارکه | 12.075 |
47 | اردستان | سید صادق طباطبایینژاد | 13.229 |
48 | شاهینشهر، میمه و برخوار | حسینعلی حاجیدلیگانی | 63.770 |
49 | شهرضا و دهاقان | سمیه محمودی | 20.542 |
50 | خمینیشهر | محمدتقی نقدعلی | 36.055 |
51 | نایین، خور و بیابانک | الهام آزاد | 8.570 |
52 | سمیرم | رحیم کریمی (5.959) و اصغر سلیمی (5.908)
| مرحله دوم |
53 | نطنز و بخش قمصر | رحمتالله فیروزیپوربادی | 11.251 |
54 | لنجان | علی یوسفپور (9.558) و حسین رجاییریزی(8.646) | مرحله دوم |
55 | کاشان و آران بیدگل | سید جواد ساداتینژاد | 88.946 |
56 | فلاورجان | سید ناصر موسویلارگانی | 26.902 |
57 | گلپایگیان و خوانسار | مسعود خاتمی | 21.471 |
* 5. استان البرز
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
58 | کرج، اشتهارد و فردیس | مهدی عسگری | 87.808 |
59 | کرج، اشتهارد و فردیس | فاطمه آجرلو (61.057) و علیرضا عباسی (52.726) | مرحله دوم |
60 | ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان | علی حدادی | 43.233 |
* 6. استان ایلام
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
61 | ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران | علیاکبر بسطامی | 42.296 |
62 | ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران | سارا فلاحی | 36.909 |
63 | دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره | بهزاد علیزاده (18.505) و صادق کرمی (16.372)
| مرحله دوم |
* 7. استان بوشهر
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
64 | کنگان، دیر، جم و عسلویه | موسی احمدی | 38.998 |
65 | دشتی و تنگستان | غلامحسین کرمی | 29.057 |
66 | بوشهر، گناوه و دیلم | | |
67 | دشتستان | ابراهیم رضایی | 36.581 |
* 8. استان تهران
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
68 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | محمدباقر قالیباف
| 1.265.287 |
69 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید مصطفی آقامیرسلیم
| 892.318 |
70 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مرتضی آقاتهرانی | 868.025 |
71 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | الیاس نادران | 861.956 |
72 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید محسن دهنوی | 829.292 |
73 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید محمود نبویان | 821.203 |
74 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید احسان خاندوزی
| 801.696 |
75 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اقبال شاکری
| 895.211 |
76 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ابوالفضل عمویی | 792.964 |
77 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | بیژن نوباوهوطن | 792.565 |
78 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مجتبی توانگر | 789.913 |
79 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | فاطمه رهبر
| 787.485 |
80 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | محسن پیرهادی | 785.450 |
81 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | روحالله ایزدیخواه
| 784.456 |
82 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | احمد نادری
| 783.545 |
83 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | عبدالحسین روحالامینی | 779.479 |
84 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید نظامالدین موسوی | 778.618 |
85 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | زهره الهیان
| 773.263 |
86 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مالک شریعتینیاسر | 768.139 |
87 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مهدی شریفیان
| 760.016 |
88 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید رضا تقوی | 753.307 |
89 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سمیه رفیعی
| 742.975 |
90 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | سید علی یزدیخواه | 742.394 |
91 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | علی خضریان | 740.033 |
92 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | رضا تقیپور انوری | 728.238 |
93 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | فاطمه قاسمپور | 726.007 |
94 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | مجتبی رضاخواه | 723.729 |
95 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | زهره لاجوردی
| 714.931 |
96 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | غلامحسین رضوانی | 711.608 |
97 | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | عزتالله اکبریتالارپشتی | 642.214 |
98 | دماوند و فیروزکوه | سید احمد رسولینژاد | 15.856 |
99 | رباطکریم و بهارستان | حسن نوروزی | 39.429 |
100 | ورامین و پیشوا و قرچک | حسین نوشآبادی | 44.175 |
101 | شهریار، قدس و ملارد | حسین حقوردی | 108.681 |
102 | پاکدشت | فرهاد بشیری | 37.227 |
* 9. استان چهارمحالوبختیاری
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
103 | لردگان و خانمیرزا | حسین بامیری | 31.414 |
104 | شهرکرد، بن و سامان | احمد راستینههفشجانی | 35.879 |
105 | بروجن | امیرقلی جعفریبروجنی | 11.863 |
106 | اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار | قدرتالله حمزهشلمزاری | 39.809 |
* 10. استان خراسانجنوبی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
107 | بیرجند، درمیان و خوسف | حسین خسرویاسفزار | 72.872 |
108 | فردوس، سرایان، طبس و بشرویه | مجید نصیرایی | 37.334 |
109 | نهبندان و سربیشه | مصطفی نخعی | 17.341 |
110 | قائنات و زیرکوه | سلمان اسحاقی | 21.934 |
* 11. استان خراسانشمالی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
111 | بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان | | |
112 | بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان | | |
113 | شیروان | علی جدی | 28.779 |
114 | اسفراین | امانالله حسینپور | 19.312 |
* 12. استان خراسانرضوی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
115 | مشهد و کلات | نصرالله پژمانفر | 439.940 |
116 | مشهد و کلات | سید امیرحسین قاضیزادههاشمی | 397.448 |
117 | مشهد و کلات | جواد کریمیقدوسی | 394.537 |
118 | مشهد و کلات | محمد حسین حسینزادهبحرینی | 393.137 |
119 | مشهد و کلات | فاطمه رحمانی | 309.512 |
120 | تربتجام، تایباد، باخزر و صالحآباد | جلیل رحیمی جهانآبادی | 98.248 |
121 | کاشمر، بردسکن و خلیلآباد | جواد نیکبین
| 29.487 |
122 | تربتحیدریه، مه، ولات و زاوه | محسن زنگنه | 56.706 |
123 | چناران، بینالود و طرقبه شاندیز | حسین عباسزاده | 23.316 |
124 | گناباد و بجستان | محمد صفاییدلویی | 23.607 |
125 | سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن | علیاصغر عنابستانی | 80.028 |
126 | سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن | بهروز محبی نجمآبادی | 67.582 |
127 | نیشابور و فیروزه | احسان ارکانی | 73818 |
128 | نیشابور و فیروزه | هاجر چنارانی | 47839 |
129 | فریمان، سرخس، بخشهای احمدآباد و رضویه | سید احسان قاضیزادههاشمی | 56.454 |
130 | قوچان و فاروج | علی آذری | 44.033 |
131 | درگز | حسن رزمیانمقدم | 9.184 |
132 | خواف و رشتخوار | اکبر احمدپور | 63.994 |
* 13. استان خوزستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
133 | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | سید کریم حسینی | 99.106 |
134 | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | مجتبی یوسفی | 65.923 |
135 | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | شبیب جویجری (41.237) و احمد سراج (37.934) | مرحله دوم |
136 | آبادان | محمد مولوی | 35.005 |
137 | آبادان | مجتبی محفوظی | 21.402 |
138 | آبادان | جلیل مختار | 19.842 |
139 | بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی | حبیب آقاجری | 30.430 |
140 | رامهرمز و رامشیر | ابراهیم متینیان | 24.519 |
141 | دزفول | سید احمد آرایی | 99.104 |
142 | شادگان | مجید ناصرینژاد | 12.055 |
143 | مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا | علی رضا ورناصری | 37411 |
144 | اندیمشک | فریدون حسنوند | 23.824 |
145 | ایذه و باغملک | عبدالله ایزدپناه
| 33.280 |
146 | شوشتر و گتوند | سهراب گیلانی | 31853 |
147 | خرمشهر | سید لفته احمدنژاد | 9.638 |
148 | بهبهان و آغاجری | محمد طلاآب زرگه | 18028 |
149 | دشت آزادگان و هویزه | قاسم ساعدی | 19.589 |
150 | شوش | محمد کعبعمیر | 23.358 |
* 14. استان زنجان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
151 | زنجان و طارم | | |
152 | زنجان و طارم | | |
153 | ابهر، خرمدره و سلطانیه | | |
154 | ماهنشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق | سید مرتضی خاتمی | 17.763 |
155 | خدابنده | سید البرز حسینی | 30.852 |
* 15. استان سمنان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
156 | شاهرود، میامی و بسطام | علی اصغر خانی | 34.083 |
157 | سمنان، مهدیشهر و سرخه | عباس گلرو | 32.411 |
158 | دامغان | علیاکبر علیزادهبرمی | 11.021 |
159 | گرمسار و آرادان | اردشیر مطهری | 13.130 |
* 16. استان سیستانوبلوچستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
160 | زاهدان | حسینعلی شهریاری | 65.042 |
161 | زاهدان | فداحسین مالکی | 63.277 |
162 | زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون | محمد سرگزی | 76.684 |
163 | زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون | حبیبالله دهمرده | 64.314 |
164 | چابهار، کنارک، قصرقند شهر و بخش مرکزی نیکشهر | معینالدین سعیدی
| 90.863 |
165 | خاش، میرجاوه و بخشهای نصرتآباد و کورین | اسماعیل حسینزهی | 43.148 |
166 | ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخشهای بنت، لاشار، اهوران و اشار | عبدالناصر درخشان | 95.896 |
167 | سراوان، سیب، سوران و زابلی | ملک فاضلی | 43.530 |
* 17. استان فارس
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
168 | شیراز و زرقان | علیرضا پاکفطرت | 193.790 |
169 | شیراز و زرقان | روحالله نجابت | 122.807 |
170 | شیراز و زرقان | جعفر قادری | 116.684 |
171 | شیراز و زرقان | ابراهیم عزیزی | 114.329 |
172 | داراب و زریندشت | محمدجواد عسگری | 50.979 |
173 | سروستان، کوار و خرامه | عبدالعلی رحیمیمظفری | 37.771 |
174 | مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد | جلال رشیدیکوچی | 32.469 |
175 | لارستان، خنج، گراش و اوز | حسین حسینزاده | 28.399 |
176 | فسا | حجتالله فیروزی | 32.319 |
177 | جهرم و خفر | محمدرضا رضاییکوچی | 39.940 |
178 | آباده، بوانات، خرمبید و سرچهان | رحیم زارع | 26.306 |
179 | نیریز، استهبان و بختگان | فرهاد طهماسبی | 28.847 |
180 | ممسنی و رستم | مجید انصاری | 50.008 |
181 | اقلید | مسلم صالحی | 14.580 |
182 | فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین | محمدمهدی فروردین | 29.661 |
183 | کازرون و کوهچنار | فریدون عباسیدوانی | 27.919 |
184 | لامرد و مهر | سید موسی موسوی | 37736 |
185 | سپیدان و بیضاء | | |
* 18. استان قزوین
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
186 | قزوین، آبیک و البرز | فاطمه محمدبیگی | 108.924 |
187 | قزوین، آبیک و البرز | لطفالله سیاهکلی | 83.555 |
188 | تاکستان | رجب رحمانی | 26.045 |
189 | بوئینزهرا و آوج | روحالله عباسپور | 37.589 |
* 19. استان قم
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
190 | قم | احمد امیرآبادیفراهانی | 218.315 |
191 | قم | مجتبی ذوالنوری | 204.758 |
192 | قم | علیرضا زاکانی | 190.422 |
* 20. استان کردستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
193 | سنندج و دیواندره | سید مهدی فرشادان | 35.716 |
194 | سنندج و دیواندره | محسن فتحی | 32.518 |
195 | بیجار | حمدالله کریمی (6.847) و علیرضا زندیان (5.837) | مرحله دوم |
196 | سقز و بانه | بهزاد رحیمی | 34.439 |
197 | قروه و دهگلان | پرویز اوسطی | 17.196 |
198 | مریوان و سروآباد | شیوا قاسمیپور | 8.528 |
* 21. استان کرمان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
199 | کرمان و راور | محمدرضا پورابراهیمیداورزنی | 130.195 |
200 | کرمان و راور | محمدمهدی زاهدی | 90.714 |
201 | رفسنجان و انار | حسین جلالی | 53.788 |
202 | زرند و کوهبنان | عفت شریعتیکوهبنانی | 44.453 |
203 | کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب | منصور شکراللهی | 105.147 |
204 | سیرجان و بردسیر | حسن پوربیگلری | 48.864 |
205 | جیرفت و عنبرآباد | ذبیحالله اعظمیساردویی | 53.202 |
206 | بم، ریگان، فهرج و نرماشیر | موسی غضنفرآبادی | 79.392 |
207 | شهر بابک | مصطفی رضاحسینیقطبآبادی | 13.350 |
208 | بافت، رابر و ارزوئیه | صمدالله اللهمحمدی | 18.002 |
* 22. استان کرمانشاه
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
209 | کرمانشاه | عبدالرضا مصری | 95.061 |
210 | کرمانشاه | محمد رشیدی | 57.170 |
211 | کرمانشاه | سلطان محمدیبابازیدی (40.157) و ابراهیم عزیزی (39.495) | مرحله دوم |
212 | کنگاور، صحنه و هرسین | علی رضایی | 36.066 |
213 | اسلامآباد غرب و دالاهو | مجتبی بخشیپور (14.349) و نادر نادری (13.127) | مرحله دوم |
214 | قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب | شهریار حیدری | 27.801 |
215 | سنقر | سید جواد حسینیکیا | 10.935 |
216 | پاوه، جوانرود، ثلاثباباجانی و روانسر | آرش زرهتنلهونی | 30.616 |
* 23. استان کهگیلویهوبویراحمد
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
217 | کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده | سید محمد موحد | 75.851 |
218 | گچساران و باشت | غلامرضا تاجگردون | 38.352 |
219 | بویراحمد و دنا | مهدی روشنفکر | 66.599 |
* 24. استان گلستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
220 | گرگان و آققلا | رمضانعلی سنگدوینی | 53.100 |
221 | گرگان و آققلا | غلامرضا منتظری | 40.893 |
222 | مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوهتپه | رضا آریانپور | 42.947 |
223 | رامیان و آزادشهر | غلامعلی کوهساری
| 38.615 |
224 | گنبد کاووس | امامقلیچ شادمهر | 31.826 |
225 | علیآباد | رحمتالله نوروزی
| 35.907 |
226 | کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان | عبدالجلال ایری (21.206) و رجب محمدآبادی (14.983) | مرحله دوم |
* 25. استان گیلان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
227 | رشت | جبار کوچکینژاد | 50.685 |
228 | رشت | سید علی آقازادهدافساری | 47.057 |
229 | رشت | محمدرضا احمدی | 33.992 |
230 | لنگرود | پرویز محمدنژاد قاضیمحله | 22.633 |
231 | رودبار | مهرداد گودرزوندچگینی | 16.199 |
232 | بندر انزلی | احمد دنیامالی | 16.735 |
233 | صومعهسرا | کاظم دلخوشاباتری | 28.176 |
234 | رودسر و املش | محمد صفریملکمیان | 25.474 |
235 | تالش، رضوانشهر و ماسال | حسن محمدیاری | 30.827 |
236 | فومن و شفت | خلیل بهروزیفر | 47.851 |
237 | آستانه اشرفیه | محمدعلی رمضانیدستک | 13.948 |
238 | لاهیجان و سیاهکل | رسول فرخیمیکال | 18.620 |
239 | آستارا | غلامرضا مرحبا | 14.834 |
* 26. استان لرستان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
240 | خرمآباد، چگنی و دوره | مرتضی محمودوند | 43.834 |
241 | خرمآباد، چگنی و دوره | مهرداد ویسکرمی | 38.077 |
242 | بروجرد | عباس گودرزی | 49.170 |
243 | بروجرد | فاطمه مقصودی | 17.891 |
244 | الیگودرز | محمد خدابخشی | 29.381 |
245 | دلفان و سلسله | یحیی ابراهیمی | 29.446 |
246 | دورود و ازنا | حسین گودرزی | 28.430 |
247 | پلدختر | سید حمیدرضا کاظمی | 25.389 |
248 | کوهدشت و رومشگان | محمدرضا مبلغی | 62.055 |
* 27. استان مازندران
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
249 | ساری و میاندورود | منصور علی زارعیکیاپی | 66.225 |
250 | ساری و میاندورود | علی باباییکارنامی | 42.026 |
251 | قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوهشمالی | کیوان مرادیانکوچکسرایی | 61.980 |
252 | قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوهشمالی | کمال علیپورخنکداری | 57.823 |
253 | نوشهر، چالوس و کلاردشت | محمدعلی محسنیبندپی | 24.092 |
254 | نور و محمودآباد | ولیالله فرزانه | 35.347 |
255 | بهشهر، نکا و گلوگاه | غلامرضا شریعتیاندراتی | 57.945 |
256 | بابل | علی کریمی فیروزجایی | 53.569 |
257 | بابل | مهدی سعادتی بیشهسرس | 50.723 |
258 | بابلسر و فریدونکنار | علیاصغر باقرزاده | 30.430 |
259 | آمل | رضا حاجیپور | 57.951 |
260 | تنکابن، رامسر و عباسآباد | سید شمسالدین وهابی | 44.973 |
* 28. استان مرکزی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
261 | اراک، کمیجان و خنداب | علیاکبر کریمی | 76.387 |
262 | اراک، کمیجان و خنداب | محمدحسن اصغری | 54.979 |
263 | خمین | علیرضا نظری
| 15.157 |
264 | محلات و دلیجان | علیرضا سلیمی | 10.471 |
265 | تفرش، آشتیان و فراهان | سینا کمالخانی | 13.752 |
266 | شازند | محمود احمدیبیغش
| 24.452 |
267 | ساوه و زرندیه | محمد سبزی | 27.544 |
* 29. استان هرمزگان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
268 | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | احمد مرادی | 167.084 |
269 | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | محمد آشوریتازیانی | 93.842 |
270 | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | منصور آرایی | 87.870 |
271 | بندر لنگه، بستک و پارسیان | احمد جباری | 30.702 |
272 | میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد | حسین رئیسی | 103.470 |
* 30. استان همدان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
273 | همدان و فامنین | حمیدرضا حاجیبابایی | 95.727 |
274 | همدان و فامنین | احمدحسین فلاحی | 48.246 |
275 | ملایر | احد آزادیخواه
| 36.478 |
276 | ملایر | هادی بیگینژاد | 22.062 |
277 | بهار و کبودرآهنگ | عیسی جعفری | 36884 |
278 | رزن و درگزین | حسن لطفی | 19.865 |
279 | نهاوند | علیرضا شهبازی | 18.578 |
280 | اسدآباد | کیومرث سرمدیواله
| 26.111 |
281 | تویسرکان | محمدمهدی مفتح | 16.258 |
* 31. استان یزد
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
282 | یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورک | محمدصالح جوکار | 105.549 |
283 | اردکان | محمدرضا دشتیاردکانی | 18.848 |
284 | مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد | محمدرضا صباغیانبافقی | 26.865 |
285 | تفت و میبد | سیدجلیل میرمحمدیمیبدی | 20.286 |
* 32. اقلیتهای مذهبی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
286 | زرتشتیان | اسفندیار اختیاری کسنویهیزد | 3.486 |
287 | کلیمیان | همایون سامهیح نجفآبادی | 1.261 |
288 | مسیحیان ارمنی جنوب ایران | روبرت بگلریان | 1.158 |
289 | مسیحیان ارمنی شمال ایران | | |
290 | مسیحیان آشوری و کلدانی | شارلی انویهتکیه | 1.071 |
این جداول بر اساس اعلام تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت 14:20 یکشنبه 4 اسفند 1398 بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.
این خبر بروزرسانی میشود...
http://www.gilan-online.ir/fa/News/158632/جدول-نتایج-انتخابات-مجلس-تا-ساعت-14-20-یکشنبه