پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

فرماندار لاهیجان:

جلوگیری از وقوع جرم نیازمند فرهنگ سازی است مقالات

جلوگیری از وقوع جرم نیازمند فرهنگ سازی است
  بزرگنمايي:

گیلان آنلاین - فرماندار لاهیجان گفت: در کنار حمایت از خانواده های زندانیان، باید از وقوع جرم جلوگیری کنیم و این امر نیازمند فرهنگ سازی و اقدامات اساسی و برنامه ریزی است.
به گزارش ایسنا منطقه گیلان، سید محمد احمدی در جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان لاهیجان، ضمن عرض تسلیت ایام ماه محرم، اظهار کرد: انجمن حمایت از زندانیان هدف، رسالت و وظیفه اش خدمت به هم نوعانی است که به هر دلیلی اکنون در بند می باشند.
فرماندار لاهیجان افزود: مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان باید نقش موثر و فعالی را جهت پیگیری مصوبات و برگزاری فصلی جلسات ایفا کند و از تمام ظرفیت ها نهایت استفاده را برای پیشبرد اهداف انجمن ببرد.
وی خاطرنشان کرد: اعضای هیئت مدیره این انجمن، ضمن همکاری و تعامل با دستگاه‌های اجرایی نسبت به رفع مشکل زندانیان غیر عمد اقدام نمایند و این فرمانداری و تمام دستگاه‌های اجرایی آماده همکاری با این انجمن هستند.
احمدی با توجه به ارائه اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای انجمن به اعضا، عنوان کرد: باید در این جلسات گزارش گردش مالی توسط مدیرعامل ارائه و فعالیت های این انجمن تبیین شود.
این مقام مسئول تصریح کرد: باید برای بازدید و سرکشی از خانواده های زندانیان برنامه ای مدون داشته باشیم. ما در کنار حمایت از خانواده های زندانیان، باید از وقوع جرم جلوگیری کنیم و این امر نیازمند فرهنگ سازی و اقدامات اساسی و برنامه ریزی است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield