پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

نگاه به انتخابات با محوریت پیروزی نظام سياسي

نگاه به انتخابات با محوریت پیروزی نظام
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان- حسن رستم زاد در نشست با فعالان احزاب سیاسی و اجتماعی با محوریت انتخابات که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: بندر مرزی آستارا از شهرستان های پیشروی کشور در زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات است.

وی با بیان اینکه انتخابات بهترین فرصت است تا دغدغه های کشور بررسی، جمع بندی و سپس برای رفع آن اقدام شود، ادامه داد: در کشور ما دولت و مجلس منتخب مردم هستند و در اصل فرزندان همین ملت هستند.

وی با اشاره به شرایط حساس کشور و شمشیر از رو بستن دشمنان، افزود: دشمنان و مخالفان انقلاب همه توان خود را برای به زانو درآوردن انقلاب بکار برده اند و به همین دلیل پس از هشت سال جنگ تحمیلی، جنگ فرهنگی و سایر جنگ ها، هم اکنون بر اقتصاد و معیشت مردم حمله آورده اند.

رستم زاد با تأکید بر اینکه ملت ایران در منطقه ای که اوج نا امنی ها می باشد و در هر گوشه و کنار آن جنگ است، در امنیت زندگی می کنند، خاطرنشان کرد: برای از پیش رو برداشتن مشکلات باید همه تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه باید از همه ظرفیت ها بهره مند شویم و توسعه و پیشرفت کنونی کشور را نادیده نگیریم، توضیح داد: با اجرای فرامین مقام معظم رهبری و عمل به اقتصاد مقاومتی می شود مشکلات را کم رنگ و بی اثر کرد.

فرماندار آستارا با بیان اینکه نگاه به انتخابات باید در کنار پیروزی کاندیدای مدنظر، با محوریت پیروزی نظام باشد، تصریح کرد: در انتخاب های خود افرادی را انتخاب کنیم که پایبند به نظام و انقلاب هستند و منافع ملت را بر منافع شخصی فدا نمی کنند.

وی با تأکید بر اینکه با همه عوامل تلاش می کنیم تا انتخاباتی قانونمند و مشارکتی داشته باشیم، افزود: اجازه نخواهیم داد تا کوچکترین حقی از کسی ضایع شود.

حسن رستم زاد در بخش دیگر سخنان خود در خصوص ترفند جدید دشمنان در فاسد نشان دادن مسئولان نظام، گفت: نمی شود همه مسئولان را فدای یک درصد بسیار محدود فاسد که تحت پیگرد قضایی هستند، کرد و این روش جدید دشمنان برای ایجاد بدبینی و شکاف در بین مردم و مسئولان است.

وی به نقش احزاب و گروه های مردم نهاد در روشنگری اجتماعی اشاره کرد و یادآور شد: تحریم آمریکا، تحریم گفت و گو و منطق است و باید همگان بدانند که نمی شود این همه تفکر را تحریم کرد.

وی در پایان اضافه کرد: ما باید به سه اصل نظام که در استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی خلاصه شده است، واقف باشیم و بدانیم که هیچ جامعه ای بدون انسجام درونی به پیشرفت نرسیده است.

  در این جلسه، نمایندگان گروه ها، احزاب و سمن های فعال شهرستان به بحث و تبادل نظر در پیروامون چگونگی برگزاری انتخابات پرداختند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield