پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

نماینده ولی فقیه در گیلان

دستگاه قضا از درون نیازمند پالایش و نظارت عمیق است سياسي

دستگاه قضا از درون نیازمند پالایش و نظارت عمیق است
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - رشت0 نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه دستگاه قضا از درون نیازمند پالایش و نظارت عمیق است، گفت: امروز انقلاب اسلامی به افرادی مجاهد برای رفع ظلم و اجحاف نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله رسول فلاحتی ظهر شنبه در آیین تکریم و معارفه ریاست کل جدید دادگستری گیلان که در سالن همایش های امام خمینی (ره) این سازمان برگزار شد با اشاره به اهمیت ساختار درون سازمانی، اظهار کرد: دستگاه قضا دست امن خدا برای مردم است.
وی با بیان اینکه دستگاه قضا از درون نیازمند پالایش و نظارت عمیق است، افزود: امروز انقلاب اسلامی به افرادی مجاهد برای رفع ظلم و اجحاف نیاز دارد.
امام جمعه رشت در ادامه یکی از دلایل مشکلات موجود در بخش فرهنگ و اقتصاد را عدم نظارت کافی بر عملکردهای درون سازمانی مسئولان عنوان کرد و گفت: تعدد پرونده‌های قضائی در این دستگاه نشان دهنده ظرفیت و تهدید است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه تهدید نشان دهنده عدم سازمان بخشی در سامانه فرهنگی است، تصریح کرد: از باب ظرفیت، حجم پرونده‌ها نشان می‌دهد مردم دستگاه قضا را پشتیبان و تنها مکان کاهش مشکلات خود می‌دانند و به آن پناه می آورند.
آست الله فلاحتی با تاکید بر اینکه استان گیلان همواره مورد هجمه‌های زیادی در بخش زمین خواران، دریا خواران قرار گرفته است، افزود: امیدواریم روزانه با خراب شدن دیواره‌های تصاحب شده اراضی مواجه شویم.
وی با اشاره به تقویت بنگاه‌های اقتصادی کوچک و با بیان اینکه معیشت مردم استان گیلان بر پایه کشت برنج است، گفت: کشاورزان و بخش کشاورزی استان گیلان نیازمند حمایت کامل مسئولان و نهادهای ذیربط است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه نظام اسلامی در سایه انقلابی بودن مسئولان پایدار است، افزود: در جامعه امروز ما افراد محروم محکوم می‌شوند و دانه درشت‌های حراف نادیده گرفته می‌شوند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield