پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

ساخت بزرگ‌ترین بسته الحاقی بازی Minecraft لغو شد علمي

ساخت بزرگ‌ترین بسته الحاقی بازی Minecraft لغو شد
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان -
ساخت بزرگ‌ترین بسته الحاقی بازی Minecraft لغو شد 2
١٠
٠
باشگاه خبرنگاران / شرکت Mojang اعلام کرد که ساخت بسته الحاقی Super Graphis Pack که کیفیت 4K را به بازی اضافه می‌کرد، لغو شد.
دو سال پیش سازنده عنوان Minecraft اعلام کرد که قرار است بسته الحاقی جدیدی برای این بازی عرضه شود که تمرکز این بسته الحاقی روی گرافیک بازی بود و کیفیت 4K را به بازی اضافه می‌کرد. این بسته الحاقی می‌توانست یکی از بزرگ‌ترین پیشرفت‌های بازی Minecraft باشد و از آنجایی که این بازی دارای طرفداران بسیار زیادی است، شرکت مذکور می‌توانست سود بسیار بالایی از این بسته الحاقی ببرد، به‌خصوص آنکه این بسته الحاقی قرار بود برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شود.
اما از دوسال پیش تاکنون هیچ خبری از این بسته الحاقی منتشر نشده و شرکت سازنده آن یعنی Mojang نیز درباره آن حرفی نمی‌زند، اخیرا این شرکت تصمیم به شکست سکوت خود گرفت و درباره این بسته الحاقی بسیار بزرگ صحبت کرد. شرکت Mojang به طور رسمی اعلام کرد که بسته الحاقی Super Graphis Pack به طور کامل لغو شده است و قرار نیست این بسته الحاقی عرضه شود. شرکت موژانگ اعلام کرد: "بسته الحاقی Super Graphis Pack یکی از بلند پروازانه‌ترین ایده‌های شرکت ما بود که به دلیل نبود زیر ساخت‌های فنی لازم در عنوان ماینکرافت، اجرای این ایده به طور کامل شکست خورد."
دلیل اصلی لغو شدن بزرگ‌ترین بسته الحاقی بازی وجود ایرادات زیاد هنگام اجرای بازی در پلتفرم‌های مختلف بود که به علت نبود زیر ساخت‌های فنی در این بازی است و از آنجایی که شرکت Mojang از عملکرد رزولوشن 4k در این بازی رضایت نداشت، این بسته الحاقی کنار گذاشته شد.
شرکت موژانگ اعلام کرد قرار است به جای این بسته الحاقی تغییرات ظاهری جدید در بازی ماینکرافت ایجاد شود که دنیای این بازی را شاداب‌تر از گذشته خواهد کرد. با این حال هنوز اطلاعاتی از بسته الحاقی که شرکت سازنده بازی Minecraft از آن حرف زد، در دسترس نیست.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield