پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

مبارزه با زامبی‌ها در بروزرسانی جدید PUBG علمي

مبارزه با زامبی‌ها در بروزرسانی جدید PUBG
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان -
مبارزه با زامبی‌ها در بروزرسانی جدید PUBG 2
١
٠
باشگاه خبرنگاران / در بروزرسانی جدید منتشر شده برای عنوان PUBG، گیمرها به دو تیم زامبی و مدافع تقسیم می‌شوند و به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند.
عنوان PUBG یکی از عناوینی است که توانست به محض انتشار مورد توجه بسیاری از گیمرها قرار گیرد و با توجه به بتل‌رویال بودن این بازی، عنوان مذکور به سرعت در دل بسیاری از کاربران جا خوش کرد. شرکت سازنده عنوان PUBG، این بازی را ابتدا برای پلتفرم کامپیوتر و کنسول‌های PS4 و Xbox One عرضه کرد که گیمرها برای اجرای این عنوان روی هر کدام از کنسول‌ها باید حساب کاربری مورد نیاز برای این بازی را خریداری کنند.
شرکت Tencent Games که مسئولیت ساخت این بازی را برعهده داشته است، پس از گذشت مدتی و برای بالا بردن آمار گیمرهای این بازی، دست به عرضه نسخه تلفن همراه و رایگان این بازی زد که در سرورهای جداگانه‌ای از نسخه اصلی این بازی اجرا می‌شود. شرکت سازنده این عنوان چندی پیش اعلام کرد با سازندگان عنوان محبوب Resident Evil 2 قرارداد همکاری بسته و سعی دارد از شخصیت‌های موجود در بازی مذکور در عنوان PUBG استفاده کند. ظاهرا در بخش zombie mode بازی، از همان زامبی‌های موجود در بازی Resident Evil 2 استفاده شده و شرکت Tencent Games نیز اعلام کرده است که این اقدام باعث بالا رفتن سطح کیفی بازی خواهد شد.
در بروزرسانی جدید این بازی به بخش زامبی مود حالت جدیدی اضافه خواهد که Infection mode نام دارد و در این حالت برخی از کاربران به زامبی و برخی دیگر نیز به نیروهایی تقسیم می‌شوند که باید زامبی‌ها را از بین ببرند. در این حالت افرادی که قرار است با زامبی‌ها مبارزه کنند امکان استفاده از سلاح گرم را دارند اما زامبی‌ها فقط می‌توانند از توانایی‌ها ویژه‌ای که به آن‌ها داده شده است، استفاده کنند.
شرط پیروزی تیم زامبی، آلوده کردن تمامی افراد موجود در نقشه به بیماری و شرط پیروزی افراد مبارز، از بین بردن تمامی زامبی‌ها است. در حال حاضر بروزرسانی مربوط به حال جدید بخش زامبی مود برای هر دو سیستم عامل iOS و Android در دسترس است و گیمرها می‌توانند با بروزرسانی بازی خود به این حالت جدید در بازی دسترسی داشته باشند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield