پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

بهره برداری از 54 پروژه عمرانی و خدماتی شفت در هفته دولت اقتصادي

بهره برداری از 54 پروژه عمرانی و خدماتی شفت در هفته دولت
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان- محمدرضا محسنی در نشست ستاد گرامیداشت هفته دولت در این شهرستان ؛ هفته دولت را فرصت مغتنی برای بیان خدمات یک ساله دستگاه های اجرایی و خدماتی دانست و افزود : در اطلاع رسانی خدمات دولت که همان دستاوردهای نظام اسلامی است، کوتاهی می شود و مدیران باید به این موضوع توجه کرده و از ظرفیت اصحاب رسانه برای بیان عملکردها بهره ببرند.

وی ادامه داد: بین نقد ، انتقاد و تخریب تفاوت وجود دارد و باید به اینکه نکته توجه داشته باشیم که همه ما ساکنان یک کشتی هستیم و ایجاد امید در جامعه وظیفه همه دستگاه هاست.

فرماندار شفت بررسی علل عقب افتادگی های عمرانی شهرستان را برای طی راه پیشرفت ضروری دانست و افزود: ابلاغ انتخاب این شهرستان به عنوان یکی از 31 شهرستان کمترتوسعه یافته کشور، فرصت مغتنمی برای تمرکز دستگاه های اجرایی و خدماتی برای جبران عقب ماندگی های عمرانی است .
محسنی با بیان اینکه در هفته دولت سال جاری 54 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد و 500 میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید، مهمترین این طرح ها را در حوزه های راهسازی ، بنیاد مسکن ، برق ، گردشگری ، کشاورزی و آب شرب روستایی ذکر کرد.

وی در خاتمه سخنانش رمز ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر را ساده زیستی و یکسان بودن گفتار و عمل آنان خواند و گفت : ولایت پذیری از دیگر شاخصه های این شهیدان والا مقام بود .
شهرستان شفت با دو بخش مرکزی و احمدسرگوراب، در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield