پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

حالت تاریک جیمیل برای برخی کاربران با تاخیر فعال شد علمي

حالت تاریک جیمیل برای برخی کاربران با تاخیر فعال شد
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان -
حالت تاریک جیمیل برای برخی کاربران با تاخیر فعال شد 2
١٠
٠
انتخاب / از زمانی که اندروید 10 به طور رسمی وارد بازار شد برخی برنامه های مهم گوگلی ها حالت تاریک را دریافت کرد در حالی که برخی برنامه ها همچنان سفید باقی ماندند. برنامه های مهمی که با تاخیر درحال دریافت حالت تاریک هستند شامل، پلی استور، مپس و جیمیل می شوند.
علائم حالت تاریک جیمیل در سمت چپ و راست این برنامه ظاهر شده است و در غیر این صورت کافیست سری به بخش تنظیمات و ویجت ها بزنید تا تغییرات جدید را مشاهده کنید.
اما برای برخی از کاربران حالت تاریک جیمیل به شکل خودکار فعال شده است. اگر نیروهای نامرئی به نفع شما کار کرده اند و جیمیلتان تاریک شده است، با مراجعه به تنظیمات می توانید حالت جیمیل خود را به حالت دلخواهتان مثل حالت همیشه روشن، پیشفرض دستگاه یا تاریک تغییر دهید.
اگر این برنامه را دریافت نکرده اید می توانید به صورت دستی آن را فعال کنید. کافیست سری به data \ com.google.android.gm \ shared_prefs \ FlagPrefs.xml بزنید یا عبارت DarkThemeSupport را جستجو کنید. از سوی دیگر می توانید در بخش تنظیمات عمومی خود به تنظیمات اصلی جیمیل باز گردید و شرایط را به دلخواه خود تغییر دهید. در هر صورت ، به نظر می رسد که برای همه این کارها باید نسخه v2019.08.18.267 از جیمیل را داشته باشید یا می توانید آن را از پلی استور یا APK Mirror دریافت کنید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield