پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

فرماندار بندرانزلی:

تسهیلات لازم برای درمان مردم را باید تامین کنیم علمي

تسهیلات لازم برای درمان مردم را باید تامین کنیم
  بزرگنمايي:

گیلان آنلاین - فرماندار شهرستان بندرانزلی گفت: تسهیلات لازم برای درمان مردم را باید تامین کنیم.
به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، میرشمس مومنی زاده امروز در مجمع سالانه سلامت که در فرمانداری انزلی برگزار شد، با تاکید بر اینکه تسهیلات لازم برای درمان مردم را باید تامین کنیم، اظهار کرد: پیشگیری مهم تر از درمان است و باید تلاش کنیم تا مردم و جامعه بیمار نشوند که به دنبال درمان باشیم تا زمانی که آلودگی و بیماری به حداقل برسد.
وی با بیان اینکه برای تحقق این هدف قطعا میزان آگاهی و فرهنگ عمومی تاثیر مهمی خواهد داشت، خاطر نشان کرد: اگر همه مسئولان امر، در زمینه تعلیم و تربیت در کشور این نقش را به خوبی ایفا کنند و نسبت به پیشگیری و آموزش حساس باشند می توانند در این راستا بسیار تاثیر گذار باشند.
فرماندار شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه نقطه آرمانی همه دولت ها دستیابی به توسعه است، ادامه داد: این امر تنها با توجه به آموزش محقق می شود و مهم ترین خدمتی که دولت باید به مردم انجام دهد، تامین امنیت روانی و ذهنی مردم است که وظیفه اصلی هر دولتی است.
وی با اشاره به اینکه برای تامین سلامت از عزم و اراده عمومی می خواهیم استفاده کنیم، افزود: طرح تحول سلامت از طرح های موفق دولت بود که وزارت بهداشت اجرا کرد و کمک قابل توجهی به مردم شد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield