پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

فرماندار شهرستان بندرانزلی تاکید کرد:

آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده کشور نقش تاثیرگذار دارد علمي

آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده کشور نقش تاثیرگذار دارد
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - فرماندار شهرستان بندرانزلی بر نقش تاثیرگذار آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده تاکید کرد.
به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، اسماعیل حیدری آزاد در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی به نوآوری و ارائه برنامه های جدید در جهت رشد و ارتقای سطح علمی و آموزشی دانش آموزان اشاره و اظهار کرد: آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده کشور نقش تاثیرگذار دارد.
وی با بیان اینکه رشد و توسعه فرهنگ مهمترین مسئله قابل توجه در کشور است، تصریح کرد: خانواده به عنوان مهمترین کانون جامعه است که پس از خانواده مدرسه به عنوان خانه دوم فرزندان ختم می شود.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی با اشاره به پرورش خلاقیت های فرزندان در خانه و مدرسه، خاطرنشان کرد: حرمت ها باید در خانواده حفظ شود در غیر اینصورت دیگر انتظاری از فرزندان در جامعه نمی رود.
فرماندار شهرستان بندرانزلی بیان کرد: در تصمیم گیری های شورای آموزش و پرورش باید مطالب و مسائل کلان و تاثیرگذار مورد توجه و بررسی قرار گیرد تا جلسات خروجی مطلوبی داشته باشند.
حیدری آزاد افرود: ضروری است زیربنای تحصیلی که ضامن موفقیت دانش آموزان در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی است تقویت شود و همچنین شیوه های آموزشی کلاس های کنکور که یکی از ابزارهای تقویت بار علمی دانش آموزان برای حضور مقتدرانه در کنکور به شمار می رود توسط متولیان مورد ارزیابی قرار گیرد.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی یکی از راهکارهای استفاده بهینه درخصوص پشتیبانی از آموزش و پرورش را بهره گیری از امکانات موجود دانست و تاکید کرد: ابتدا وضعیت املاک و مستقلات اجاره ای یا واگذار شده از سوی آموزش و پرورش باید مشخص شود تا از طریق شورای آموزش و پرورش در خصوص بهره برداری مطلوب از آن ها تصمیم گیری شود.
وی نظارت بر عملکرد بعضی از افراد که با منفعت طلبی دانش آموزان را به آموزشگاه های خصوصی معرفی می کنند را ضروری دانست و افزود: همچنین ساماندهی سرویس های مدارس بر اساس اصول ایمنی خودروها و صلاحیت رانندگان لازم است انجام شود و نحوه تایید صلاحیت رانندگان نیز به شورای آموزش و پرورش گزارش شود تا شاهد حادثه ای تاسف بار نباشیم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield