پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

​یا راه نمی دانید یا نامه نمی خوانید مقالات

​یا راه نمی دانید یا نامه نمی خوانید
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - روزنامه گیلان امروز در شماره دوشنبه اول بهمن ماه، یادداشتی با عنوان یا راه نمی دانید یا نامه نمی خوانید به قلم یدالله کشاورز منتشر کرده است.
حدود یکسال و اندی به انتخابات دوره بعدی مجلس شورای اسلامی مانده است و اغلب منتخبین مردم که با رای مردم به مجلس راه پیدا کرده اند در طول این سالها سعی کردند با پیگیری مطالبات مردم مشکلی از مشکلات حوزه انتخابیه خود را حل کنند تا با جلب اعتماد مردم هم عملکرد آنها توشه آخرتشان شود و هم از سوی دیگر بتوانند با جلب اعتماد مردم با دلگرمی و پشتوانه بهترمردمی کاندیدای دوباره مجلس شوند اما هستند کسانی که در طول این دوره نمایندگی کار آنچنانی به زعم اغلب مردم در حوزه انتخابیه خود نکردند اما سعی دارند با نصب بنر در گوشه گوشه شهر آن هم به دلیل کار نکرده دل مردم را بدست آورند.
دلیل این ادعا را می توانم به بنرهایی در شهرم اشاره کنم که ظریفی سعی کرده خرید زمینی را که ملک شخصی کس دیگری بوده و برای سازمانی خریداری شده نتیجه تلاش ها و زحمات خود تلقی کند که از پس این اتفاق بزرگ مردم نیز از او تقدیر کرده اند اما حتما می داند در این شهر اخیرا خیری زمینی را برای احداث بیمارستانی اهدا کرده و اکنون این بیمارستان در مراحل نهایی ساخت خود قرار داشته اما این مسوول چون نمی تواند تجهیزات و نیرو برای این بیمارستان جدید جذب کند، می خواهند بیمارستان جدید را با وسایل و نیروهای دو بیمارستان قدیمی شهر تجهیز کنند یعنی برای جذب نیروی جدید برای بیمارستان جدید، باید تعدادی هم به خاطر زیادی نیرو عذرشان خواسته و اخراج شوند.
حال سوال ما از این نماینده مردمی این است وقتی نماینده محترم با بنرهای نصب شده قبلی برای بیمارستان خصوصی شهر 180تخت می گیرد پس چطور است که برای بیمارستان دولتی نمی تواند از دولت تجهیزات بگیرد؟ و اگر واقعا این حضرات نماینده واقعی شهرشان هستند چرا پس از اینکه بعد از چهل سال یک بیمارستان برای شهر ساخته می شود چون قدرت تامین نیرو و تجهیز آن را ندارند ، با نصب بنرهای فراوان به خاطر کاری که به او ارتباطی ندارد، می خواهد خودش را مهم و محق نزد شهروندان جا بزند.
خداوند روح بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره) را با انبیاء محشور بدارد که می فرمود کاری نکنید که من به مردم بگویم شماها با مردم چه می کنید.
به هرحال اینقدر به شما بگویم مردم شهرم آن قدر بافرهنگ و هوشیار هستند که بدانند چه کسانی به آنها خدمت می کنند و چه کسانی آنها را فریب می دهند.
7296/2007/


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield