پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

تالیف بیش از 20 جلد محتوای آموزشی ویژه سوادآموزان گیلانی علمي

تالیف بیش از 20 جلد محتوای آموزشی ویژه سوادآموزان گیلانی
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - معاون سوادآموزی استان گیلان با بیان اینکه گیلان در تولید محتوای آموزشی وی‍ژه سوادآموزی، از استان‌های پیشتاز در کشور است، گفت: تاکنون بیش از 20 جلد محتوای آموزشی توسط مولفان استانی ویژه سوادآموزان چاپ شده است.
به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، سیروس محمدی در جلسه مشترک با معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اظهار کرد: استان گیلان در تولید محتوای آموزشی ویژه سوادآموزی از استان‌های پیشتاز است و تاکنون بیش از 20 جلد محتوای آموزشی توسط مولفان استانی چاپ شده است.
معاون سوادآموزی استان گیلان افزود: یکی از راه‌های ایجاد انگیزه در سوادآموزان برای حضور در کلاس‌های آموزشی، تولید محتوای کاربردی و بر اساس نیاز سوادآموزان است. زمانی نهضت سوادآموزی به هدف خود می‌رسد که سوادآموزان پس از پایان دوره آموزشی، نتایج آن را در زندگی خود به طور ملموس احساس کنند.
محمدی با بیان اینکه معاونت سوادآموزی استان آماده همکاری با سایر دستگاه‌ها در تولید محتوای آموزشی است، تصریح کرد: نقش سواد در ارتقای بهداشت و سلامت جامعه برکسی پوشیده نیست و تولید محتوای آموزشی با محوریت بهداشت و سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان از برنامه‌های آتی این معاونت است.
در ادامه بازرگانیان، نماینده معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: یکی از وظایف دانشگاه علوم پزشکی ترویج و گسترش سطح دانش بهداشت و سلامت جامعه بوده و این معاونت آماده همکاری در تولید محتوای آموزشی با محوریت گسترش آگاهی افراد در حوزه سلامت است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield