پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

حمایت پزشکان و انجمن صنفی بیمارستان های خصوصی گیلان از نمکی علمي

حمایت پزشکان و انجمن صنفی بیمارستان های خصوصی گیلان از نمکی
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - رشت - پزشکان و انجمن صنفی بیمارستان های خصوصی استان گیلان در نامه ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛ از معرفی سعید نمکی به عنوان وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حمایت کردند.
در این نامه که نسخه ای از آن صبح شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: نمایندگان محترم ملت ایران در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن چهلمین بهار انقلاب، در شرایطی که دولت‌های غربی می‌کوشند در آستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، دستاوردهای ارزشمند و آرمان‌های امام راحل را در هم بشکنند، و در حالی که دولت محترم تحت فرامین مقام معظم رهبری و با تکیه بر مردم و حمایت نمایندگام مجلس، مسیر چهل ساله انقلاب را برای حفظ استقلال ادامه می‌دهد، دکتر نمکی به عنوان وزیر پیشنهادی برای وزارت بهداشت و درمان به مجلس محترم معرفی شده است.
در ادامه این نامه افزوده شده: ما پزشکان و انجمن صنفی بیمارستان‌های خصوصی گیلان، به عنوان فعالان عرصه بهداشت، ضمن تجلیل از خدمات دکتر قاضی زاده، وزیر پیشین، بر توانمندی‌های دکتر نمکی که مایه فخر جامعه پزشکی و داروسازی است، صحه گذاشته و از مجلس محترم خواهشمندیم به این فرزند برومند انقلاب که از نخبگان عرصه پزشکی است رای اعتماد داده و زمینه خدمت‌رسانی حداکثری ایشان را در قامت وزیر بهداشت و درمان فراهم کند؛ امیدواریم در صورت کسب اکثریت آرای نمایندگان محترم ، آقای دکتر نمکی منشا خیر و برکات برای ملت عزیز ایران در عرصه بهداشت و درمان باشد.
به گزارش ایرنا سعید نمکی 13 دی ماه امسال با حکمی از سوی رئیس جمهوری، به عنوان سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد. وی همچنین در نامه ای که اخیراً رئیس جمهوری به رئیس مجلس شورای اسلامی ارسال کرده؛ به عنوان وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معرفی شده است.
2007


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield