پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

معرفی نفرات و تیم های برتر مسابقات ورزشی به مناسبت دهه فجر در جزیره کیش منطقه آزاد کیش

معرفی نفرات و تیم های برتر مسابقات ورزشی به مناسبت دهه فجر در جزیره کیش
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - اسامی نفرات و تیم های برتر مسابقات ورزشی دهه فجر اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان کنطقه آزاد کیش، در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقات مختلف ورزشی در منطقه آزاد کیش برگزار شد و تیم ها و نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند.
نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز آقایان
در بخش دوبل آزاد با حضور 11 تیم و بعد از انجام 20 مسابقه تیم های محمدجوانبخت و متین مساوات به همراه مجید پورمحمد و عرفان طاهر به فینال مسابقات راه پیدا کردند و بابک لحافیان و نادر مهدوی مقام سوم را کسب کردند.
تیم های برتر مسابقات لیگ کاراته بانوان
تیم اول سایروس: با سرگروهی ریحانه نصرتی فرد و با کسب 1076 امتیاز با ترکیب: عبدالملکی، فاطمه شمسایی، پارمیدا شیرانی، آیلار قربانی، آیناز شمسایی، دلارام ولی پور، سمانه کمالی، سمیه زارعی، آندیا ویسی
تیم دوم ترنادو: با سرگروهی پرستو ساجدی با کسب 895 امتیاز با ترکیب: زهرا رئیسی، مائده هاشمی، مهدیه اسماعیلی نژاد، غزل عضدی، محدثه بروغنی، سمر علایی، عسل صبور، زهرا الله پور،آیلار مهرگان
تیم سوم قهرمانان شیتوریو:به سرگروهی شبنم سهرابی با کسب 872 امتیاز با ترکیب: هستی جهان تیغی،سارینا مهرعلیزاده، غزل جمشیدی، نیلا منصوری، ثنا کریمی، زهرا همتی، یگانه میرآخوری، آیلین اسماعیلی
تیم سوم مشترک تیم شائولین: به سرگروهی دینا قاسم نژاد با کسب 853 امتیاز با ترکیب: مهسا عباسی، یگانه شیخ اسدی، زینب جعفری، فاطمه زهرا خانعلی، رونیکا پوربهلول، ماهک مومنی، فاطمه سعید، کوثر اسماعیلی نژاد و سوین ثروتمند
نفرات برتر مسابقات تکواندو پسران
زیر خردسالان 16 تا 18 کیلو: کیان دارایی مقام اول، ماتیار فدایی مقام دوم، محمدامین رمضانی و محمدرضا احمدی مقام سوم مشترک
18 تا 20 کیلو: مهرشاد اخلاصی نژاد مقام اول، هیراد ساجدی مقام دوم، سبحان صیفوری و مانی اسدپور مقام سوم مشترک
20 تا 22 کیلو: ابوالفضل نبی مراد مقام اول، رادین ورمزیاری مقام دوم، امیرطاها حسینی و آریا علمی مقام سوم مشترک
24 تا 28 کیلو: حمیدرضا احمدی مقام اول، امیرحسین شریفی مقام دوم، بردیا ربیعی و امیرعلی شابانفر مقام سوم مشترک
30 + کیلو: ایلیا دارایی مقام اول، محمدرضا کافی آبادی مقام دوم، امیررضا فاتحی و مهدیار درستی مقام سوم مشترک
28 – کیلو: حسام دهقان زاده مقام اول، احمدرضا مولادادی مقام دوم، امیرحسین رئیسی و امیرعلی الهیاری مقام سوم مشترک
خردسالان 29 تا 34 کیلو: آریان قهری زاد مقام اول، علیرضا زحمتکش مقام دوم، آرمان شاکر نهر و علی اکبر حسینی مقام سوم مشترک
34 تا 36 کیلو: مهیار رستمی نسب مقام اول، امیرسالار کریمی مقام دوم، حمیدرضا عالی زاده و امیرعلی صحراحی مقام سوم مشترک
36 تا 42 کیلو: مبین فدارکار مقام اول، محمدصادق اخلاصی نژاد مقام دوم، مسیح مولوی و سینا سیرجانی مقام سوم مشترک
42 تا 47 کیلو: امیررضا قاسم نژاد مقام اول، سیدابوالفضل موسوی مقام دوم، برسام رئیس دانایی و آرشام نباتی مقام سوم مشترک
50 تا 58 کیلو: محمدحسین شهریاری مقام اول،پویا مهدی پور مقام دوم، نیما فعال و آراد قاسمی خواه مقام سوم مشترک
نونهالان 65+ کیلو: محمد عباسی مقام اول، ابوالفضل سفری مقام دوم، کیارش زری بافان و آریا طاهری مقام سوم مشترک
نوجوانان 59 تا 63 کیلو: نیما حسن پور مقام اول، محمدعلی نقشبندی مقام دوم، دانیال حسین زاده و مهدی مهدیزاده مقام سوم مشترک
نفرات برتر مسابقات ووشو پسران
رده سنی نونهالان و نوجوانان
وزن 24- کیلو: مقام اول مهیار قصاری، مقام دوم باربد کاظم زاده، مقام سوم سیدمیلاد حسینی
وزن 28- کیلو: مقام اول رادین همرنگ، مقام دوم باراد عباسی کیا، مقام سوم : اشکان مهرعلیان
وزن 30- کیلو: مقام اول آریو رمضانپور، مقام دوم اهورا فتوحی، مقام سوم محمد رحیمی
وزن 32- کیلو: مقام اول امیررضا مظهری، مقام دوم احسان بنده خدا، مقام سوم محمدامین داج
وزن 39- کیلو: مقام اول علیرضا جمعه زاده، مقام دوم آرمین نصیری، مقام سوم سیدمهدی حسینی
وزن 42- کیلو: مقام اول آروین همرنگ، مقام دوم محمدرضا محمدی، مقام سوم امیرمحمد هاشمی
رده سنی جوانان
وزن 52- کیلو: مقام اول یونس ساعدی، مقام دوم دانیال فلاح، مقام سوم صدرا زنگنه
وزن 70- کیلو: مقام اول سینا نظری، مقام دوم آرین نوربخش، مقام سوم سامان یارمرادی
وزن 80- کیلو: مقام اول پاکان پورفلاح، مقام دوم عرفان علیپور، مقام سوم رضا محمد علیپور
نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز بانوان
بخش دوبل آزاد
مقام اول : مهناز قاسمی- مهدیه نیک دانش
مقام دوم: عاطفه روستایی- اعظم خوبیاری
مقام سوم: نرگس میرزایی- فاطمه نقشبندی
رده نونهالان
مقام اول: زهرا ازعلی- مقام دوم: یکتا ابراهیمی- مقام سوم: الیسا کرمی


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield