پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

امام جمعه لاهیجان :

مردم در استقبال با شکوه از رییس جمهوری حماسه آفریدند سياسي

مردم در استقبال با شکوه  از رییس جمهوری حماسه آفریدند
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - لاهیجان- امام جمعه لاهیجان گفت:حضور انبوه اقشار مختلف مردم در آیین استقبال از رییس جمهوری حماسه آفریدند و افتخار دیگری برای لاهیجان رقم خورد.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام مهدی صدیق در خطبه های این هفته نماز جمعه لاهیجان افزود:در سفر رییس جمهور چون موضوع نظام و حفظ نظام برآمده از ملت مطرح بود و مردم هم نظام را دوست دارند با حضورشان گل کاشتند و صحنه ای بسیار زیبا و حماسی در استقبال از رییس جمهوری خلق کردند .
وی خاطرنشان کرد:جمعیت خیلی زیادی آمد و مراسم استقبال پرشور بود و با اینکه نگرانی وجود داشت اما کوچکترین عکس العمل مخالف ایجاد نشد و هیچ مشکل امنیتی هم بوجود نیامد.
وی اظهارداشت: خیلی ها سنگ اندازی کرده بودند که در این وضعیت اقتصادی که گرانی وجود دارد و روز بروز قیمت ها بالا می رود چرا باید استقبال برویم؟ بعضی ها حتی نامه هم دادند و عده ای هم این سئول را ایجاد کرده بودند که چرا باید در این استقبال حضور یابیم ولی مردم گفتند بحث رییس جمهوری نیست بحث نظام ماست و باید شرکت کنیم .
امام جمعه لاهیجان تصریح کرد: از میان همه شهرستان های گیلان ، هیات دولت لاهیجان در این سفر برای ملاقات مردم رییس جمهوری شهرستان لاهیجان را انتخاب کرد که این یک نوع افتخار برای شهرستان لاهیجان به شمار می رود و درود بر مردم که با استقبال پرشکوه آبروی نظام و شهرستان را حفظ کردند.
وی از همه مردم ، فرماندار، کارکنان فرمانداری ، نیروی انتظامی ،نیروهای سپاه و بسیجی ، فرهنگیان ،بازاریان، دانشجویان و دانش آموزان ،روحانیان ،کشاورزان ،اداره اطلاعات و سربازان گمنام ، قضات، دادستان و ریاست دادگستری ، نماینده شهرستان در مجلس و حضور همه اقشار مردم برای حضور در آیین استقبال از رییس جمهوری و هیات دولت تشکر و قدردانی کرد.
وی یادآورشد: همه این نیروها تلاش های زیادی کردند تا سفر رییس جمهوری و هیات دولت به شهرستان به خوبی و آبرومندانه انجام شود.
صدیق افزود: امیدواریم رییس جمهوری قول هایی که دادند و حرف هایی که زدند عمل کنند تا مردم را رو سفید نمایند.
وی متذکر شد: در اسلام به تلاش برای زندگی توصیه های زیادی شده است و تلاش وقتی اهمیت و ارزش دارد که دستجمعی و همه با هم باشند.
وی به هفته احسان و نیکوکاری و درختکاری اشاره کرد و یادآورشد: باید درختان مناسب با طبیعت و آب و هوای گیلان در فضاهای سبز شهرها کاشته شود که با افزایش اکسیژن و تلطیف هوا کمک کنند .
6029 /6030


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield