پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

ادای احترام واعظی به مقام شامخ شهدا در گیلان سياسي

ادای احترام واعظی به مقام شامخ شهدا در گیلان
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - رشت- همزمان با نخستین روز سال 98 ، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری که با قطار از تهران به رشت سفر کرده با حضور در گلزار شهدای رشت به مقام شامخ شهدای رشت ادای احترام کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، محمود واعظی امروز( پنجشنبه ) با همراهی مصطفی سالاری استاندار گیلان و جمعی از مسئولان در گلزار شهدا حضور یافت و در حاشیه این برنامه در جمع خبرنگاران گیلان گفت: ادای احترام به همه رفتگان بویژه خانواده شهدا و ایثارگران را وظیفه خود می دانم .
رئیس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه تحولات کشور همواره یادآور فداکاری ها و جانفشانی های شهیدان از ابتدای انقلاب تاکنون بوده است، برای همه ایرانیان سالی نیکو آرزو کرد.
وی با یاداوری سفر رئیس جمهوری و هیات دولت و جمعی از وزیران طی نیمه اسفند به گیلان تصریح کرد:با سفر رئیس جمهوری به استان گیلان ، پروژه های خوبی افتتاح شد که مهمترین آن راه آهن رشت- قزوین بود .
واعظی با اشاره به این که از تهران با قطار به رشت سفر کرده است افزود: استقبال بسیار خوبی از این قطار در همین مدت کوتاه شده و تحول خوبی بوجود آمده و این مهم موجب رونق گردشگری و اقتصادی گیلان می شود.
حضور در جمع سالمندان رشت از دیگر برنامه های محمود واعظی در رشت است.
نیمه اسفند ماه گذشته نیز دکتر واعظی با رئیس جمهوری برای افتتاح راه آهن رشت و تعدادی دیگر از پروژه های عمرانی و زیرساختی در گیلان حضور یافت.
گیلان هشت هزار شهید تقدیم ایران و آرمانهای انقلاب اسلامی کرده است.
7296 /6030


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield