پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

امام جمعه بندرانزلی:

همگان نسبت به تحقق شعار امسال اهتمام داشته باشند سياسي

همگان نسبت به تحقق شعار امسال اهتمام داشته باشند
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - انزلی- امام جمعه شهرستان بندرانزلی با تبریک فرارسیدن سال نو و با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری گفت: همه مردم و مسئولان باید نسبت به تحقق رونق تولید در جامعه به عنوان موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری اهتمام داشته باشند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سیدعبدالجواد شمس الدین در نخستین نماز سیاسی و عبادی جمعه اظهار داشت: درسال های اخیر مقام معظم رهبری تاکید فراوانی در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی داشتند و برهمین اساس به عناوین مختلف سال های اخیر را نامگذاری کردند.
وی افزود: متاسفانه با وجود همه تلاش های مسئولان در رابطه با تحقق اقتصاد مقاومتی، آنگونه که باید این کار محقق نشده تا جایی که رهبر معظم انقلاب درسخنرانی روز گذشته شان گلایه های خود را نیز ابراز کردند.
امام جمعه بندرانزلی تاکید کرد: همه مسئولان باید بدانند که نامگذاری های سال، از سوی رهبری و این شعارها تشریفاتی نیست و در راستای جهت دهی به جامعه و بیان ضروریات مطرح شده و باید به عنوان نقطه هدف برای مسئولان باشد.
حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین با تاکید بر لزوم اهتمام لازم برای تحقق شعار امسال تصریح کرد: در صورت تحقق اقتصاد مقاومتی در سال های گذشته ، کشور امروز دچار تگناهای اقتصادی و معیشتی نمی شد .
وی متذکر شد: با رونق تولید علاوه بر بازگشت ارزش پولی کشور، تحول عظیمی در اقتصاد به وجود آمده و کشور از رکود اقتصادی خارج می شود.
امام جمعه بندر انزلی تاکید کرد: رونق تولید فقط منحصر به صاحبان کارخانه و کار نیست و همه مردم و مسئولان باید در کنار هم در تحقق این شعار و ایجاد رونق تولید در جهت گشودن گره های اقتصادی جامعه سهمی داشته باشند.
وی با بیان اینکه به فرموده رهبری کشور امروز نیاز به مدیرت جهادی دارد گفت: باید همگان از ابتدای سال با عزم جدی در همه بخش های اجرایی و قانون گذار و قضایی مدیریت جهادی را پیشه خود سازند و مردم را به حال خود رها نکنند.
7471 /6030


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield