پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

امام جمعه رشت:

12 فروردین روز طلوع برکت الهی برای ملت ایران است سياسي

12 فروردین روز طلوع برکت الهی برای ملت ایران است
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به در پیش بودن روز جمهوری اسلامی ، 12 فروردین ماه را روز طلوع برکت الهی برای ملت ایران دانست.
به گزارش ایرنا آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نمازجمعه این هفته رشت با توصیه همگان به تقوای الهی ، به سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) در روز شنبه آینده اشاره کرد و افزود: امام کاظم(ع) مبارزه با ظلم با عباسیان را در قالب تقیه انجام داد ضمن اینکه کار دیگر ایشان مسئله سازمان وکالت بود که از زمان امام صادق(ع) آغاز شد.
امام جمعه رشت با بیان اینکه روز چهارشنبه هفته آینده مصادف با روز مبعث پیامبر اسلام(ص) آخرین فرستاده خداوند است، تصریح کرد: خدا را سپاسگزاریم در ذیل سایه دین کامل و مسلمان هستیم و به اسلام و تشیع خود افتخار می کنیم.
آیت الله فلاحتی به بخش هایی از فرمایشات مقام معظم رهبری در مشهد مقدس اشاره کرد و گفت: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب 4 محور داشت و نخستین آن بیان مطالب دقیق و فنی رونق تولید بود.
وی ادامه داد: این بشارت را کشاورزان و تولیدکنندگان درنامگذاری سال رونق تولید بپذیرند که این روند به نفع تولید داخلی است.
نماینده ولی فقیه در گیلان از افزایش 38 درصدی گرایش به تولیدات داخلی در سال گذشته خبر داد و بیان کرد: استفاده از کالای داخلی توسط مردم ایران یک برد برای تولیدکنندگان کشور است.
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه ارتقای کمیت و کیفیت محصولات در درون رونق تولید وجود دارد، خاطرنشان کرد: اجازه ندهید محتکران منحرف این ابتکار از مردم ما بگیرند.
وی یادآور شد: رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ باید از کمک غرب چشم بپوشیم، غرب پس از انقلاب و حتی قبل از انقلاب دلش برای هیچ ملتی نسوخته است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند؛ زورگویی استعمارگران مختص ایران نیست، اظهار کرد: بلندی های جولان جزو لاینفک کشور عربی سوریه بوده، هست و خواهد بود.
آیت الله فلاحتی اضافه کرد: مقام معظم رهبری فرمودند؛ کشور ما مملو از خیانت غرب است ضمن اینکه فرمودند؛ در برجام اروپا برای کمک به آمریکا از پشت به ما خنجر زد.
آیت الله فلاحتی یادآور شد: مقام معظم رهبری فرمودند، تقی زاده های امروزی به دنبال ترویج سبک زندگی غربی هستند ضمن اینکه فرمودند؛ رابطه با غرب اشکال ندارد اما به دنبال اعتماد به غرب نباشید.
امام جمعه رشت با اشاره به سیل های اخیر در مناطق مختلف کشور به ویژه استان گلستان و مازندران، خاطرنشان کرد: ایران از مناطق زلزله خیز و سیل خیز محسوب می شود اما در پاره ای از موارد نبود مدیریت درست در سیل اخیر ویرانگری هایی داشته است.
آیت الله فلاحتی همچنین با اشاره نبود شهردار در شهر رشت، اظهار کرد: هنوز نگرانی خود را در نبود شهردار رشت اعلام می کنم و به همه اهالی که باید در این راستا فعالیت داشته باشند، توصیه می کنم جریان سازی درستی داشته باشید.
7296/2007/


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield