پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

یوم الله دوازدهم فروردین؛ ثمره بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی سياسي

یوم الله دوازدهم فروردین؛ ثمره بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - رئیس مجمع نمایندگان گیلان در پیامی اعلام کرد: یوم الله دوازدهم فروردین روز استقرار نظام اسلامی و روز آری محکم و قاطع مردم ایران به جمهوری اسلامی، روز ناکامی استکبار و یاد آور ثمره بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی است.
به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی فرارسیدن 12 فرودین، روز جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشت. متن پیام به شرح زیر است:
یوم الله دوازدهم فروردین روز استقرار نظام اسلامی و روز آری محکم و قاطع مردم ایران به جمهوری اسلامی، روز ناکامی استکبار و یاد آور ثمره بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی است.
این روز را در حقیقت باید یک عید خجسته ملی و انقلابی دانست که شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در چنین روزی تحقق پیدا کرد و مردم ایران با رای 98درصدی خود زمینه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کردند و در تمام این سال‌ها با دل و جان پای آن ایستادند و امروز این نظام الهی از چنان جذبه و اقتداری برخوردار شده که آن را به یک نظام تعیین کننده در منطقه و جهان تبدیل کرده و این حاصل مقاومت، شجاعت، پایمردی و عزت مندی ملت بزرگ ایران است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield