پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

فرماندار لاهیجان :

دوازدهم فروردین ، روز بشارت مرز و بومی مستقل است سياسي

دوازدهم فروردین ، روز بشارت مرز و بومی مستقل است
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - لاهیجان- فرماندار لاهیجان گفت: دوازدهم فروردین، روز بشارت مرز و بومی مستقل برای مردمانی اندیشمند و بزرگ است؛ مردمانی که دست در دست یکدیگر، تنها به استقلال وطن می اندیشیدند.
سید اسماعیل میرغضنفزی با صدور پیامی با گرامیداشت فرارسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت:ملت ایران در دوازدهم فروردین با پیشوایی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی توانست بر رژیم ستمشاهی غلبه کند و دلبستگی خود را به جمهوری اسلامی تائید و به اثبات برساند‌.
در این پیام آمده است :این روز بشارت مرز و بومی مستقل برای مردمانی اندیشمند و بزرگ است؛ مردمانی که دست در دست یکدیگر، تنها به استقلال وطن می اندیشیدند.
فرماندار لاهیجان با تسلیت شهادت مظلومانه امام موسی کاظم (ع) ، فرارسیدن سالروز دوازدهم فروردین، این رویداد تاریخی و سرنوشت ساز به ملت بزرگ ایران اسلامی خاصه مردم شهید پرور لاهیجان را تبریک و اظهار امیدواری کرده : سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب، سال رونق تولید نام گرفته ، فرصت مناسبی باشد تا با تجدید پیمان با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و در اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری همگام با خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید، با استفاده از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها در جهت توسعه و تعالی ایران اسلامی گام برداریم.
وی در این پیام تاکید کرده است که مردم ایران از 12فروردین سال 58 تاکنون بر مواضع استقلال خواهی خود ایستاده و همه موانع را در این مسیر پشت سر گذاشته و از جنگ تحمیلی تا تحمل تحریم های ناجوانمردانه استکباری ، بر سر عهد و پیمان خود ایستاده و شیرینی ایرانی آزاد ، آباد و مستقل را با هیچ چیز دیگری عوض نخواهند کرد.
6029/2007


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield