پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

امام جمعه بندرانزلی :

مردم نسبت به توطئه های دشمنان نظام هوشیار باشند سياسي

مردم نسبت به توطئه های دشمنان نظام هوشیار باشند
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - رشت- امام جمعه شهرستان بندرانزلی در خطبه های این هفته نماز جمعه بر لزوم هوشیاری و بصیرت بیش از پیش مردم و خصوصا جوانان نسبت به توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین با اشاره به سخنان رهبری در روز عید مبعث اظهار داشت: متاسفانه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، کشور به دفعات گرفتار نفاق شده و در شکل های مختلف از سوی منافقین آسیب هایی هم وارد شده است .
وی با بیان اینکه در طول تاریخ همواره مبارزه بین طاغوت و توحید وجود داشته است افزود: متاسفانه خبرها حاکی از آن است که برخی تحرکات ازسوی فتنه گران شروع شده و هشدار می دهیم که کسانی که چنین تحرکاتی را انجام می دهند مراقب باشند چرا که در برخورد با فتنه و فتنه گران هیچ تعارفی با هیچ کسی وجود ندارد و در شهرستان بندرانزلی نیز با کسانی که آب در اسیاب فتنه گران بریزند حسابمان را صاف خواهیم کرد .
حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری در خصوص لزوم شناخت جبهه توحید و طاغوت خصوصا از سوی جوانان تاکید کرد: فتنه سال 88 هم بر اساس همین طراحی شد و باید همه آحاد مردم دو تفکر وابستگی به بیگانگان و تفکر ما می توانیم را شناخته و مقایسه کنند.
وی ادامه داد: خوشبختانه در طول عمر چهل ساله انقلاب اسلامی ملت ما هواره در عرصه های مختلف نشان داده اند که ما می توانیم و با وحدت و همدلی همواره پشت هم بوده اند.
امام جمعه بندرانزلی با اشاره به کمک های مردمی در بحران سیل اخیر تصریح کرد: در بحران سیل اخیر با وجود اینکه تحریم ها مانع از ورود کمک های سایر کشورها به ایران اسلامی شد اما ملت همیشه در صحنه بار دیگر شکوهی از همدلی و وحدت و ایثار را با کمک به هموطنانشان به نمایش گذاشتند.
وی با اشاره به فرارسیدن روز ملی انرژی هسته ای گفت: در عمر پربرکت چهل ساله انقلاب اسلامی دستاوردهای مهمی حاصل شده و نمونه بارز آن انرژی هسته ای است که دانشمندان جوان ما با دست خالی و ابتکار عمل خودشان و با دستان خالی ثابت کردند که ما می توانیم و خودشان توانستند آنچه را که می خواهند به دست آورند.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.
7471 /6030


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield