پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

رضایتمندی رانندگان از جایگاه های سوخت آستارا گفتگو

رضایتمندی رانندگان از جایگاه های سوخت آستارا
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - آستارا - رئیس شرکت پخش فراورده های نفتی آستارا گفت: بیش از 80 درصد مراجعه کنندگان به جایگاه های سوخت این شهرستان در تعطیلات نوروزی، از نحوه خدمات رسانی و بهداشت محیط آنها اعلام رضایت کردند.
محمد علیاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 6 جایگاه سوخت مایع و پنج جایگاه سی ان جی زیر نظر شرکت پخش فراورده های نفتی آستارا فعال است و کیفیت راهنمایی مسافران و رانندگان، نحوه برخورد کارکنان، خدمات رسانی بموقع و فضاسازی و بهداشت جایگاه ها در تعطیلات نوروزی به نظرسنجی گذاشته شده بود.
وی ادامه داد: در تعطیلات نوروزی بررسی میزان سوخت جایگاه ها و تامین بموقع فراورده ها، جلسه مدیران جایگاه ها برای تبیین خدمات به مردم، بازدیدهای مستمر، رفع نواقص سخت افزاری و نرم افزاری، پشتیبانی فنی و مکانیکی، فعالیت سامانه دریافت شکایات و انتقادات با شماره 09627 و همکاری مستمر با فرمانداری و دستگاه های اداری آستارا در دستور کار شرکت پخش فراورده های نفتی این شهرستان قرار داشت.
علیاری اظهار کرد: جایگاه های سوخت آستارا در تعطیلات نوروزی به مهیا کردن نمازخانه و سرویش بهداشتی، استفاده کارکنان از لباس همسان، بهسازی محدوده، نصب تابلوهای خوش آمد، تجهیز به دستگاه نشت یاب و رفع نواقص فنی مکلف شده بودند و این موارد از این پس نیز در دستور کار آنها قرار دارد.
رئیس شرکت پخش فراورده های نفتی آستارا افزود: از 28 اسفند تا 16 فروردین ماه، سه میلیون و 257 هزار و 300 لیتر بنزین، 767 هزار و 460 لیتر نفت گاز و 514 هزار و 770 کیلوگرم سی ان جی در جایگاه های سوخت عرضه شده و مصرف بنزین نسبت به مدت مشابه سال قبل، کمتر از یک درصد رشد، مصرف نفت گاز 16 درصد کاهش و میزان عرضه سی ان جی 21 درصد کاهش داشته است.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب گیلان و مرز جمهوری آذربایجان، در دور نخست تعطیلات نوروز 98شاهد حضور بیش از 217 هزار گردشگر داخلی و خارجی بود.
7124 /6030


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield