پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

اجرای برنامه های هفته جوان با محوریت کمک به سیل زدگان گفتگو

اجرای برنامه های هفته جوان با محوریت کمک به سیل زدگان
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان- مریم بخشی اظهار داشت: با توجه به وقوع سیل در تعدادی از استان های کشور، دور دوم کمک ها به سیل زدگان در سه حوزه سمن ها، هیات های ورزشی و ادارات شهرستان ها در استان گیلان در حال جمع آوری است و در هفته جوان ارسال خواهد شد.
وی افزود: همچنین در نخستین نشست شورای اداری سال جاری تصمیم گرفته شد برنامه های هفته جوان را با محوریت کمک به سیل زدگان و گلریزان برگزار کنیم و با توجه به اینکه مردم سیل زده استان های شمالی ، لرستان و خوزستان به کمک های مردمی بیشتری نیاز دارند، از جامعه ورزش و جوانان ، قهرمانان ، پیشکسوتان و باشگاه های ورزشی درخواست داریم در حد و اندازه خود با برگزاری گلریزان ها و برپایی چادر، اقلام مورد نیاز را فراهم کنند.
بخشی ادامه داد: امسال به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان ، مراسم تجلیل از جوانان برتر و قهرمانان ورزشی گیلان در سال 97 را برگزار خواهیم کرد و از روسای ادارات شهرستان ها درخواست داریم تا طرح های جوانان در حوزه های کسب و کار را هرچه سریعتر به دبیرخانه معاونت جوانان اداره کل معرفی کنند تا از مزایای آن استفاده شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان بیان کرد: باید سعی کنیم از تمامی دستگاه ها برای معرفی جوانان نخبه و خوش فکر استفاده کنیم تا در این راستا ، همه جوانان مستعد مورد تشویق و تجلیل قرار گیرند.
بخشی به فعالیت های سال گذشته نیز اشاره و خاطرنشان کرد: با وجود دشواری های اقتصادی که داشتیم، خوشبختانه توانستیم در حوزه های ورزشی و جوانان درخشش ها و عملکرد مناسبی داشته باشیم و همچنین دبیرخانه کارآفرینی و اشتغال جوانان کشور در گیلان راه اندازی شود که این امر برای ما بسیار ارزشمند و مهم است.
11 شعبان ماه همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) روز جوان نامگذاری شده و طی یک هفته برنامه ها و مراسم های مختلفی به این مناسبت در سراسر کشور اجرا و امسال 28 فروردین هفته جوان آغاز می شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield