پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

اقتصادي

پیش بینی افزایش 5 درصدی کلنی های زنبور عسل

نسیم گیلان - معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان گفت: پیش بینی می شود، با توجه به شرایط مناسب جوی 5 درصد افزایش تولید کلنی در استان داشته باشیم.

بهره برداری از باغ های چای شمال به 20هزارهکتار رسید

نسیم گیلان - لاهیجان- رئیس سازمان چای کشور گفت : بهره برداری از حدود 25 هزار هکتار باغات موجود چای شمال در دو استان گیلان و مازندران در سال زراعی جاری به 20 هزار هکتار رسید.

رکورد جدید در صنعت نوغانداری کشور

نسیم گیلان - رئیس مرکز توسعه نوغانداری کشور گفت: تعداد جعبه های پرورش کرم ابریشم هم از 25 هزار و 710 جعبه در سال گذشته به 39هزار و 800 جعبه در سال جدید افزایش یافته که این افزایش 55 درصدی در طی 10 سال گذشته بی سابقه بوده و برای این صنعت رکورد محسوب می‌شود.

منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا آماده سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی است

نسیم گیلان - آستارا - مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: زمینه سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا فراهم است و دستگاه‌های اجرایی آن، از سرمایه‌گذاران برای رونق تولید و ایجاد ارزش‌افزوده حمایت کنند.

بساط میلیاردی خریدوفروش مجوز

نسیم گیلان - «مجوز نانوایی با روزی 10 کیسه آرد در منطقه دلخواه … مجوز نیروگاه ‏خورشیدی یک‌ میلیارد و 900‌میلیون تومان … مجوز سفره‌خانه با تخفیف ویژه! و … این عنوان ‏بسیاری از آگهی‌هایی است که در فضای مجازی منتشر می‌شود. آگهی‌هایی برای خریدوفروش ‏مجوز مشاغل که البته از نظر کارشناسان تنها راه را برای فساد و سوءاستفاده کلان و میلیاردی عده‌ای ‏خاص از این بازار ایجاد کرده است.»

فروش محصولات بدون واسطه از مزیت های بازارهای هفتگی

نسیم گیلان - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: از آنجا که در بازارهای هفتگی روستاییان تولیدات خود را مستقیم و بدون دخالت واسطه ها می فروشند، هم قیمت کالاها ارزان تر است و هم روستاییان می توانند محصولات تولیدی شان را با قیمت بهتری بفروشند.

تاسیس اولین کارخانه تولید خودرو سواری در گیلان

نسیم گیلان - عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: نخستین واحد مونتاژ و تولید خودرو سواری در استان گیلان در منطقه آزاد انزلی احداث می شود که در فاز نخست 12 هزار خودرو سواری با قوای محرکه بنزینی و الکتریکی تولید خواهد شد.

ارتقاء توانمندی زنان روستایی اقدامی برد-برد برای شهر و روستا

نسیم گیلان - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رشت گفت: بهبود معیشت خانوارهای روستایی که زنان نقش اساسی در آن دارند منجر به جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها و همچنین جلوگیری از دیگر آسیب ها نظیر تغییرکاربری اراضی کشاورزی می شود.

امسال، سال نَیاور زیتون است

نسیم گیلان - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رودبار گفت: امسال سال نیاور زیتون است و پیش بینی می شود نسبت به سال گذشته شاهد کاهش تولید این محصول باشیم.

کمک 104 میلیونی خیران آستارایی به امامزادگان قاسم و ابراهیم (ع)

نسیم گیلان - رشت- رئیس اداره اوقاف آستارا با اشاره به استقبال از 17هزار زائر خارجی حسینی در مرز زمینی آستارا، گفت: خیران 104میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی به موکب امامزادگان قاسم و ابراهیم آستارا کردند.

طرح گردشگری تالاب استیل آستارا با لحاظ محیط زیست اجرا می‌شود

نسیم گیلان - آستارا - فرماندار شهرستان گردشگرپذیر آستارا اظهار کرد: طرح توسعه گردشگری در تالاب استیل به اداره حفاظت محیط زیست واگذار شده است و با لحاظ آخرین استانداردها و شاخص‌های زیست محیطی اجرا می‌شود.

موانع پیش روی تولید برداشته شود

نسیم گیلان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان گفت: هیچ کدام از عوامل اجرایی در کشور از جمله بانک ها و امور مالیاتی نباید مانعی بر سر راه تولید بلکه باید حامی و تسهیل‌گر روند تولید باشند.

برآورد خسارت سیل گیلان در دست بررسی است

نسیم گیلان - بارش شدید باران و بدنبال آن طغیان روخانه ها روز گذشته در گیلان خسارت های متعددی به بخش های مختلف استان از جمله واحدهای مسکونی، پل ها، ابنیه، کشاورزی، دامداری و ... وارد کرده است.

مساحت گلخانه های گیلان رو به افزایش است

نسیم گیلان - مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی گیلان گفت: براساس برنامه ششم 80 هکتار سطح توسعه گلخانه ها در استان است که با توجه به تمهیدات لازم در اعطای تسهیلات به احداث گلخانه در استان این روند رو به افزایش خواهد بود.

اعتبارات کنونی پاسخگوی نیاز عشایر نیست

نسیم گیلان - رییس امور عشایر گیلان با بیان اینکه اعتبارات اختصاص یافته پاسخگوی نیاز عشایر نیست گفت: باید حمایت های گسترده تری از این قشر صورت بگیرد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/07/21

نسیم گیلان - امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به روز کاری قبل، 3 میلیون و 978 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 3 میلیون و 979 هزار تومان معامله می‌شود

تامین منابع مالی موجبات رونق واحدهای تولیدی را فراهم می آورد

نسیم گیلان - رشت- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان و دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان گفت: سرمایه و منابع مالی به شرط استفاده مطلوب عامل حرکت واحد های تولیدی به سمت رونق است .

تولید و مصرف قارچ در گیلان رو به افزایش است

نسیم گیلان - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: مصرف قارچ استان رو به افزایش است و تولید این محصول نیز به زودی افزایش چشمگیری خواهد داشت.

تولید و مصرف قارچ در گیلان رو به افزایش

نسیم گیلان - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: مصرف قارچ استان رو به افزایش است و تولید این محصول نیز به زودی افزایش چشمگیری خواهد داشت.

کشاورزان گیلان به آفت مگس مدیترانه ای بی توجه نباشند

نسیم گیلان - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با بیان اینکه آفت مگس مدیترانه ای از غرب مازندران به شرق گیلان وارد شده است، گفت: در صورت بی توجه کشاورزان به توصیه کارشناسان جهاد کشاورزی برای جلو گیری از افزایش آفت مگس مدیترانه ای منجر به خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.

صید ماهیان استخوانی گیلان توسط 4000 صیاد پره

نسیم گیلان - مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به آغاز فصل صید ماهیان استخوانی از امروز، گفت: امسال 50 شرکت تعاونی پره و بیش از 4000 صیاد در نوار ساحلی گیلان به طول 280 کیلومتر به امر صید مبادرت خواهند کرد.

بیش از 5 تن کالای غیرمجاز در منطقه آزاد انزلی امحا شد

نسیم گیلان - مسئول روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: در 6 ماه نخست سال جاری 5 تن و 700 کیلوگرم مواد غذایی و آرایشی بهداشتی غیر مجاز و تاریخ مصرف گذشته در سطح منطقه آزاد انزلی کشف و امحا شد.

صید ماهیان استخوانی گیلان توسط 4 هزار صیاد پره

نسیم گیلان - مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به آغاز فصل صید ماهیان استخوانی از امروز، گفت: امسال 50 شرکت تعاونی پره و بیش از چهار هزار صیاد در نوار ساحلی گیلان به طول 280 کیلومتر به امر صید مبادرت خواهند کرد.

حمله مگس میوه مدیترانه ای به باغات شرق گیلان/ کشاورزان نگران از افزایش این آفت

نسیم گیلان - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: حمله آفت مگس میوه مدیترانه ای در باغات استان گیلان در حال افزایش است و باعث ایجاد نگرانی در میان کشاورزان شده است.

اشتغال‌زایی، راهبرد گردشگری در گیلان

نسیم گیلان - رشت - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان با تاکید بر اینکه اشتعال‌زایی از اولویت های اصلی گردشگری در استان است، بیان کرد: نزدیک به 700 نفر در شش ماه نخست امسال در تاسیسات گردشگری استان مشغول به کار شده اند.

حمل یکسره اولین محموله گندم از بندرانزلی

نسیم گیلان - مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان از حمل یکسره اولین محموله گندم از بندرانزلی خبر داد و گفت: این محموله در کارخانجات مراغه تبدیل به محصول آرد شده و در نهایت به کشورهای همجوار همچون عراق صادر می شود.

پدیده مذموم قاچاق تولید داخل را نشانه می گیرد

نسیم گیلان - استاندار گیلان با اشاره به این که قاچاق به عنوان پدیده‌ای مذموم تولید داخل را نشانه می گیرد، گفت: سامانه جامع انبارها مشکلات مبارزه با قاچاق کالا را کاهش می دهد.

جذب کالا و مشتری مهمترین اولویت بنادر

نسیم گیلان - انزلی- مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به اینکه جذب کالا و مشتری مهم‌ترین اولویت سازمان بنادر است، گفت: حمل یکسره نخستین محموله گندم از بندر انزلی انجام شد.

ورود 40 فروند کشتی تجاری به مجتمع بندری کاسپین

نسیم گیلان - معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی از ورود 40 فروند کشتی تجاری به مجتمع بندری کاسپین در نیمه نخست سال‌جاری به منظور تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه مورد نیاز کشور خبرداد.

حذف یارانه‌بگیران با گردش مالی یک میلیارد تومانی

نسیم گیلان - بهروز بنیادی، نماینده مجلس، گفت: طبق اطلاعاتی که من دارم، واحد مخصوصی در وزارت رفاه دهک‌های بالای جامعه را شناسایی می‌کند و افرادی که این کار را انجام می‌دهند افراد دقیقی هستند. بنابراین مسیر هرگونه اعتراضی باز شده است و کسانی که نیازمند بوده‌اند و سهواً یارانه‌شان قطع شده می‌توانند اعتراض کنند و نام آنها در سامانه ثبت شود.

پایش و رصد بازار برای مقابله با قاچاق کالا و ارز استمرار داشته باشد

نسیم گیلان - استاندار گیلان در کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: امروز در بخش تامین کالاهای اساسی در استان کمبودی وجود ندارد که این دستاورد حاصل نظارت و رصد فعالان این بخش است.

ثروتمندان 23 برابرِ بقیه یارانه بنزین می‌گیرند!

نسیم گیلان - در حالی سهم بالایی از یارانه‌های پنهان به بخش سوخت به ویژه بنزین اختصاص دارد که دهک‌های بالای درآمدی بیشترین سهم آن را دریافت می‌کنند؛ یارانه‌ای که دولت بابت بنزین به دهک‌ دهم پرداخت می‌کند 23 برابر بقیه دهک‌هاست.

ایجاد اشتغال با کمترین وابستگی به آب و خاک در روستاها دنبال می شود

نسیم گیلان - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، تقویت و توسعه اشتغال پایدار در سطح روستاها را اولویت مهم این معاونت عنوان کرد و افزود: به دنبال ایجاد اشتغال با کمترین وابستگی به آب و خاک در روستاها هستیم.

ساير مطالب

صادرات نزدیک به 182 میلیون دلار از گمرکات گیلان

تسهیلات بانکی به سمت توسعه فعالیت های پایدار روستایی هدایت شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/07/06

شکوفایی اقتصاد گیلان در گرو رونق صنعت ساختمان

پیش بینی برداشت هزار و  500تن گردو در گیلان

برداشت بادام زمینی آستانه رو به اتمام است

افزون بر یک میلیارد سهم در تالار بورس رشت داد و ستد شد

شهرداری رشت نیازمند درآمدهای پایدار است

تشدید نظارت‌ها بر فرآیند صدور مجوزهای معادن شن و ماسه

اقتصاد سبز راهکار نجات گیلان

تجهیز 2.2میلیون هکتار از اراضی آبی کشور به سامانه‌های نوین آبیاری

آوازه راتون رشت به کشور رسید

ماسال شهرستان انارترش گیلان

52 درصد برگ سبز چای کشور درجه یک است

ماسال شهرستان انارترش گیلان

15 تیرماه؛ آخرین مهلت پرداخت مالیات بر ارزش افزوده فصل بهار

توزیع اعتبارات شهرستانی باید عادلانه باشد

نرخ تورم گیلان کمتر از کشور است

566 واحد تولیدی راکد در شهرستان رشت وجود دارد

پرداخت 1200 میلیارد تومان مالیات به شهرداری ها و دهیاری های گیلان

وصول یک هزار میلیارد تومان مالیات در گیلان

از سوء مدیریت ها بیشتر از تحریم دشمنان ضرر دیده ایم

اختصاص اعتبار بیش از 214 میلیارد ریالی به شهرستان رودبار

پزشکان و دامپزشکان برای دریافت کارتخوان اقدام کنند

شرایط بخشودگی صد درصدی جرایم مالیاتی تا پایان مهرماه

نرخ تورم شهری و روستایی گیلان پایین تر از کشور است

بارگذاری 90 درصدی اظهارنامه های مالیاتی گیلان در سامانه «سنیم»

گیلان؛ استان راهبر سیاست های اقتصاد مقاومتی منطقه یک کشور

31 مردادماه؛ آخرین مهلت ثبت نام کارتخوان پزشکان

روسیه شریک تجاری راهبردی برای ایران

بندرکاسپین پاسخگوی تمامی نیازهای تجار و بازرگانان است

هدف‌گذاری صادرات 500 میلیون دلاری گیلان

بازدید سرپرست استانداری گیلان از پروژه های عمرانی بندرانزلی

رشد 3 برابری مشارکت بخش خصوصی در پروژه های هفته دولت امسال

منطقه آزاد انزلی کانون گردشگری شمال کشور

لزوم حمایت از سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی در راستای رونق تولید

تورم نقطه به نقطه گیلان در مردادماه بالاتر از کشور است

صادرات 32 میلیون دلاری شرکت های تعاونی گیلان در سال گذشته

نوع گندم روی کیفیت نان گیلان اثر گذاشته است

افزایش 20 درصدی برنج راتون در گیلان

افزایش جمعیت مگس زیتون در بالادست سد منجیل

52درصد برگ سبز چای کشور درجه یک است

ارتباط با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

درباره خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)

خط مشی خبری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/07/02

فاصله دانشگاه و صنعت خسارت بار است

افزایش 10 درصدی عسل پاییزه گیلان

قیمت اجاره مسکن در تهران

مهمترین شاخص‌ های حذف یارانه نقدی خانوارها

جذب افزون بر 50 میلیارد تومان اعتبار طرح توسعه مکانیزاسیون کشاورزی

خانه ارزان می‌ شود

آغاز برداشت راتون در شالیزارهای گیلان

کاهش قیمت برخی خودرو‌ها در بازار امروز

آغاز برداشت زیتون در رودبار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/30

مطالبات چایکاران تا نیمه مرداد تسویه شد

نوع گندم روی کیفیت نان گیلان اثر گذاشته است

اصناف آستارا زیر ذره‌بین مسئولان

1000 واحد فروش فوق‌العاده و غرفه پاییزه در گیلان برپا شده است

قیمت خودروهای شاسی‌ بلند 98/06/27

قیمت پیشنهادی آپارتمان در مناطق مختلف

کاهش صید کیلکا در گیلان

راه اندازی سامانه شکایت از کالاهای قاچاق و غیر مجاز در گیلان

معاون استاندارگیلان: واحدهای تولیدی تعطیل، به سرمایه‌گذاران معرفی شوند

افزایش هفت درصدی تولید شلتوک در گیلان

تب دلار در بازار کیف و کفش افتاد

افزایش درآمد کشاورزان گیلان با پرورش راتون و کشت کلزا

اختصاص تسهیلات نوسازی به نانوایی‌های آستارا

بخشودگی صد درصدی جرائم مالیاتی تکرار نخواهد شد

افزایش درآمد کشاورزان گیلان با پرورش راتون و کشت کلزا

ورود پنجاه و هفتمین کشتی به بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/25

پایان برداشت برنج در گیلان/1.1 میلیون تن شلتوک برداشت شد

گذر از رکود نسبی نیازمند تلاش مضاعف از سوی سردمداران بخش تولید

جابه جایی بیش از 31 هزار تن کالا از راه آهن آستارا

پیش بینی افزایش نیاز چوبی گیلان/ تولید 300 هزار اصله نهال صنوبر

قیمت خودرو‌های وارداتی در بازار 98/06/24

توانمندی سازی مددجویان اولویت کمیته امداد/ 1687 مددجو آموزش دیدند

رییس سازمان صمت گیلان بر لزوم رفع موانع تولید تاکید کرد

مراقبت از نوغانداران پیشرو گامی در جهت اقتصادی تر کردن ابریشم

تولید نفت عربستان به نصف کاهش یافت

بادام زمینی آستانه اشرفیه در حال برداشت

برپایی نمایشگاه نوشت افزار در رشت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/20

خریداری 104 هزار تن برگ سبز چای/پرداخت 213 میلیارد از مطالبات

افزایش فعالیت جوانان در تولید عسل گیلان

سوناتا 35 میلیون تومان ارزان شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/17

جان دوباره کشاورزی گیلان در گرو توسعه علم روز

قیمت خودرو‌های داخلی امروز 98/06/17

صاحبان مسافرکاشانه‌های غیرمجاز به مراجع صدور مجوز مراجعه کنند

سیب‌ زمینی، خرما و روغن‌ موتور در صدر گرانی‌ ها

بالا رفتن قیمت طلا در هفته جاری

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/13

صادرات 32 میلیون دلاری شرکت های تعاونی گیلان در سال گذشته

آغاز پرورش پاییزه کرم ابریشم در کشور

ارزآوری 32 میلیون دلاری از صادرات تعاونی‌های گیلان

راتون در صدر جدول محصولات کشت دوم گیلان

بارانداز راه‌آهن رشت ایجاد می‌شود

افزایش 2برابری کشت دوم در گیلان/113 هزار هکتار کشت می شود

منتظر کاهش قیمت ها در بازار لوازم خانگی باشیم

تعاونی ها یکی از عوامل عبور از جنگ اقتصادی هستند

کشت دوم در گیلان آغاز شد

تورم نقطه به نقطه گیلان در مردادماه بالاتر از کشور است

قیمت خودرو‌های داخلی امروز 98/06/11

کشت دوم اقدامی برد-برد برای کشاورزان گیلان

آخرین خبر‌ها از کارت سوخت

گوشت گوساله 80، شقه گوسفندی 90هزار تومان

آغاز پرورش پاییزه کرم ابریشم در کشور/ 300 جعبه تخم نوغان توزیع شد

تعزیرات حکومتی آستارا به 451 پرونده تخلف صنفی رسیدگی کرد

حبوبات ارزان شد

لزوم حمایت از سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی در راستای رونق تولید

شاهد گرایش عظیم سرمایه گذاران به تولید داخل هستیم

ساختار گمرک باید اصلاح شود/کمبود نیروی انسانی مهم‌ترین مشکل گمرک

الزام ایجاد زیرساخت ها در منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا

اتحادیه نمایشگاه‌ داران : خودرو باز هم ارزان می‌شود

افزایش وام ضروری بازنشستگان کشوری

افزایش 75 درصدی تولید برق در نیروگاه برقابی سفیدرود

آسانتر شدن تولید محصولات کشاورزی در گیلان

قیمت کالا‌های محرم؛ برنج 6500 ، مرغ 12500 تومان

نقش چشمگیر روستاییان در تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی

وزیر راه: 10ساله مردم را خانه‌دار می‌کنیم

محدودیت ناوگان هوایی موجب افزایش بلیت هواپیما شده است

افتتاح دو واحد بسته بندی و فرآوری با سرمایه‌گذاری 14 میلیارد تومان در شهرستان رودبار

83 هزار قطعه بچه ماهی در تالاب انزلی رها شد

افتتاح همزمان گاز‌رسانی به 10 روستای شهرستان رودبار با اعتبار بالغ بر 50 میلیارد ریال

منطقه آزاد انزلی کانون گردشگری شمال کشور

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/04

قیمت مسکن در تهران افت کرد

افتتاح دو واحد صنعتی و یک واحد گردشگری با هزینه حدود 15 میلیارد تومان در لاهیجان

قیمت خودرو‌های داخلی و وارداتی در بازار امروز 98/06/04

افزایش ارزش افزوده محصولات کشاورزی گیلان نیازمند برندسازی

بهره برداری از سه طرح عمرانی و تولیدی در آستارا

رونق تولید با توسعه کشت کلزا/ دوری از کشت تک محصولی

افزایش 100 هزار تنی تولید شلتوک در شالیزارهای گیلان

قیمت رب گوجه‌ فرنگی کاهش می‌ یابد

گازوئیل هم گران می شود

برداشت 75 درصد برنج شالیزارهای گیلان

16 مگاوات از نیروگاه تولید پراکنده کاسپین وارد مدار شد

افتتاح دو واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری 175 میلیارد ریال در رشت

رشد 3 برابری مشارکت بخش خصوصی در پروژه‌های هفته دولت گیلان

رشد 3 برابری مشارکت بخش خصوصی در پروژه های هفته دولت امسال

قیمت خودرو‌های داخلی 98/05/31

بهره برداری از 54 پروژه عمرانی و خدماتی شفت در هفته دولت

افزایش تولید راتون و کلزا راهکاری برای افزایش درآمد برنجکاران

جلوگیری از توزیع محصولات غیراستاندارد از طریق سامانه سینا

آغاز برداشت برنج سالم و استاندارد در آستانه‌اشرفیه

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/05/28

بازدید سرپرست استانداری گیلان از پروژه های عمرانی بندرانزلی