نسیم گیلان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

منطقه۲۱ صنعتی ترین منطقه رو به توسعه است

نسیم گیلان - جلسه نظارت دوره ای منطقه۲۱ به ریاست مصطفی سلیمی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با هدف بررسی نهایی و ارائه گزارش بازدید و ارزیابی ها برگزار و رتبه منطقه۲۱ متوسط اعلام شد.

برخورد قاطع و سریع در انتظار عاملین حادثه میدان شهر ری

نسیم گیلان - شهر: شهردار منطقه ۲۰ ضمن عذرخواهی از شهروندان و افکار عمومی به دلیل حادثه برخورد با دستفروشان در شهر ری اعلام کرد: آنچه رخ داده مورد تایید نیست و ضمن بررسی دقیق مسئله در اسرع وقت با عوامل خاطی و مقصر برخورد می شود.

عید فطر، پاداش یک ماه بندگی خداوند

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۵ در یادداشتی نوشت: عید فطر روزی است که مسلمانان مزد و پاداش معنوی یک ماه عبادت و بندگی را از خدواند منان دریافت می کنند.

تغییر چهره شهر با خیابان کامل

نسیم گیلان - شهر: مدیریت شهری دوره پنجم با تعریف و اجرای خیابان‌های کامل در مناطق مختلف، ضمن تغییر چهره شهر، استفاده از خیابان را برای پیاده روی و دوچرخه سواری و سایر مدل‌های حمل و نقل عمومی و شخصی به صورت توأمان مورد توجه قرار داده است.

آشتی شهروندان با خیابان ولیعصر(عج)

نسیم گیلان - شهر: ثبت تاریخی خیابان ولیعصر(عج)، احیای بلندترین خیابان خاورمیانه، آشتی شهروندان با شهر، رفع نقاط بی دفاع شهری و ... موضوعاتی هستند که خیابان ولیعصر(عج) تهران را به مسئله مهم برای مدیریت شهری تبدیل می کنند. باز آفرینی این خیابان و رفع مشکلات آن با نگاه شهروندان دلیل اصلی برگزاری کارگاه «ملاقات با خیابان» بود که این روزها پس از ارائه طرح های اولیه برای اجرا، در حال گذراندن دوره دوم است.

برگزاری ویژه برنامه «عید بندگی» در منطقه ۱۵

نسیم گیلان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ از برگزاری ویژه برنامه های «عید بندگی» همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر در منطقه ۱۵ خبر داد.

واگذاری غرفه رایگان کسب و کار برای نیازمندان

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۷ از واگذاری غرفه های رایگان به اقشار نیازمند جامعه و زنان سرپرست خانوار در این منطقه جنوبی پایتخت در روزهای دوشنبه و پنچشنبه بازار منطقه ۱۷ خبر داد .

سومین کمپین آموزشی-ترویجی موتور سوار خوب ۲

نسیم گیلان - سومین کمپین آموزشی-ترویجی موتورسوار خوب ۲ با رویکرد آگاهی بخشی، تغییر رفتار اجتماعی و آموزش عملکرد صحیح ترافیکی به موتورسواران در منطقه ۱۶ به صورت پایلوت اجرا می شود.

پروژه های توسعه محله ای یکی از مهمترین اقدامات مدیریت شهری این منطقه است

نسیم گیلان - صبح روز چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، مصطفی سلیمی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در صدر هیاتی از مدیران ارشد این معاونت، با همراهی رضا رجب زاده شهردار منطقه۲۱ به بازدید از برخی از نقاط و اماکن مهم ورودی غربی پایتخت پرداخت.

سفیران صلح و دوستی میهمان ویژه منطقه۱۷ شدند

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۷ در دیدار نماینده فرهنگی سازمان اکو و مروج صلح سازمان ملل متحد و دبیر اجرایی کارگروه موسسه ویژه کودکان گفت: دارالشهدای تهران بستر مناسبی برای فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی ویژه‌ کودکان است.

بسیج نهادها و امکانات منطقه۱۳ برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰

نسیم گیلان - با برگزاری جلسات مستمر کمیته هماهنگی انتخابات منطقه ۱۳ ، کلیه نهاد ها این منطقه با به بکارگیری امکانات برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی شهر تهران آماده می شوند.

آمادگی کامل مدیریت شهری منطقه ۲۰ برای عید فطر

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۲۰ از آمادگی مدیریت شهری این منطقه برای خدمات رسانی به نمازگزاران و برگزاری نماز عید سعید فطر در فضای باز ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم(ع) خبر داد.

عملکرد حناچی در حوزه توسعه مترو قابل تقدیر است

نسیم گیلان - شهر: رییس شورای شهر تهران گفت: در دوره پنجم طول خطوط مترو ۴۰ کیلومتر اضافه شد که به همین دلیل از عملکرد شهرداری در این زمینه در دوران حناچی رضایت داریم و در شورای شهر و کمیسیون حمل و نقل عمومی و عمران از این اقدامات تقدیر شده است.

باید سرمایه گذاری در مترو، اقتصادی باشد

نسیم گیلان - شهر: معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء یکی از مسائل مهم سرمایه گذاری در حوزه مترو را اقتصادی بودن فعالیت‌ها می‌داند.

بهره برداری از ایستگاه های مترو مرزداران و اقدسیه هفته آینده

نسیم گیلان - شهر: شهردار تهران گفت: در دوره اخیر مدیریت شهری ۳۰ ایستگاه مترو به بهره برداری رسیده و هفته آینده هم ایستگاه مترو مرزداران و اقدسیه به روی مردم گشوده شده و آماده مسافرگیری خواهند شد.

نیاز مبرم پایتخت به تامین تجهیزات امداد و نجات سنگین

نسیم گیلان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر توانمندسازی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران و تامین تجهیزات سنگین و نیمه سنگین برای انجام واکنش اضطراری در زمان بحران تاکید کرد.

نوسازی ۱۰ تا ۱۵ هزار دستگاه تاکسی فرسوده در سال ۱۴۰۰

نسیم گیلان - شهر: معانون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از نوسازی ۱۰ الی ۱۵ هزار تاکسی فرسوده با اعطامی وام ۹۰ میلیون تومانی در سال جاری خبر داد و افزود: روز شنبه -۲۵ اردیبهشت- دو ایستگاه اقدسیه و مرزداران افتتاح خواهد شد.

آماده باش تهران برای برگزاری نماز عیدفطر

نسیم گیلان - شهر: مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران از ۳ روز پیش برای برگزاری نماز عید فطر اقدام کرده اند و علاوه بر آذین بندی شهر همه اقدامات لازم برای اجرای پروتکل های بهداشتی در مساجد انجام شده است.

۹۷۰۰ میلیارد تومان هزینه ساخت ۲۰ کیلومتر مترو

نسیم گیلان - شهر: مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) درباره بخشی از هزینه ساخت طولانی‌ترین خط مترو، گفت: ۷ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان برای بخش ساختمانی و دو هزار میلیارد تومان هم برای تجهیزات پیش بینی شده است که در مجموع ۹ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان هزینه اولیه برای پنج ایستگاه و ۲۰ کیلومتر مسیر پیش بینی شده است.

بازدید شهردار تهران از فرهنگسرای قرآن و مجتمع شهید غنی پور

نسیم گیلان - پیروز حناچی شهردار تهران و میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با همراهی مجید رباطی شهردار منطقه ۱۰ از فرهنگسرای قرآن و مجتمع شهید غنی پور، سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ بازدید کردند.

۴/۵ هکتار فضای سبز هدیه منطقه ۹ به شهروندان

نسیم گیلان - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۹ با اشاره به ارتقا فضای سبز با رویکرد اجتماعی در منطقه از احداث بوستان جی با رویکرد دوستدار کودک، در مساحت ۴/۵هکتار که نقش موثری در ارتقاء سرانه فضای سبز منطقه ۹ دارد، خبر داد.

احیا پروژه های عمرانی منطقه ۴ تهران در سال ۱۴۰۰

نسیم گیلان - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران از بهسازی و مناسب سازی معابر سواره رو و پیاده خبر داد و گفت: عملیات رفع فرسودگی های معابر سواره رو و پیاده رو در دستور کار سال جاری قرار گرفت.

افزایش ١٥٥٠٠٠ مترمربع فضای سبز منطقه ۱۷

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۷ از توسعه نزدیک به ۱۷ درصدی فضای سبز این محدوده جنوبی پایتخت خبر داد و گفت: خوشبختانه در ۴ سال اخیر سرانه فضای سبز با توجه به افزایش جمعیت در منطقه ۱۷ افزایش پیدا کرده است.

برگزاری دومین جشنواره قرآنی نور امید

نسیم گیلان - به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با همکاری شورای عالی قرآن و سازمان دارالقرآن الکریم دومین جشنواره قرآنی نور امید برگزار می کند.

رکاب زنی شهردار منطقه۲۱ در ناحیه یک

نسیم گیلان - همزمان با بیست و یکمین روز از اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰، پویش سه شنبه بدون خودرو توسط شهردار، معاون حمل ونقل و ترافیک و شهردار ناحیه یک در سطح این ناحیه برگزار شد.

پیاده راه/ قسمت پنجم: مسعود فروتن

نسیم گیلان - مسعود فروتن، کارگردان باسابقه کشورمان اینبار مهمان پیاده راه است. می‌گوید هنوز وقتی دلش برای تهران قدیم تنگ می‌شود، در سی تیر قدم می‌زند. زندگی‌اش در پایتخت از ۹ سالگی شروع شده و هنوز به یاد دارد که چقدر برایش همه چیز اعجاب‌آور بوده است. این قسمت از پیاده راه را ببینید.

استقبال از «عید بندگی» با ۷ عنوان برنامه

نسیم گیلان - معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از اجرای مجموعه برنامه «عید بندگی» توسط این سازمان به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.

باید خیابان ها را از خودروها پس بگیریم

نسیم گیلان - مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با برگزاری سلسله نشست های تخصصی یک شهر، یک تجربه در اولین نشست با موضوع طرح خانه تا مدرسه با دوچرخه درصدد تبدیل تهران به شهر یادگیرنده است.

ساخت تونل-زیرگذر خیابان استاد معین

نسیم گیلان - شهر: پروژه ساخت تونل-زیرگذر خیابان استاد معین از مرداد ۱۳۹۳ در منطقه ۹ تهران آغاز شد و در اواسط بهمن ۱۳۹۸ به بهره برداری رسید. هزینه کلی این پروژه تقریباً حدود ۶۵ میلیارد تومان بود.

طراحی بیش از ۱۵ کیلومتر مسیر دوچرخه در ۶ ماهه دوم سال ۹۹

نسیم گیلان - شهر: شهردار منطقه ۵ با بیان اینکه در ۶ ماهه دوم سال گذشته ۱۵ هزار و ۴۹۳ متر مسیر امن و پیوسته دوچرخه در این منطقه ساخته شد، گفت: ترویج فرهنگ دوچرخه سواری، کاهش بار ترافیکی و کمک به محیط زیست و ارتقای سلامت جسمانی و روانی شهروندان شهرداری را به ساخت مسیرهای دوچرخه سواری مصمم کرد.

مهم‌ترین تحولات ساختاری بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران

نسیم گیلان - شهر: تفکیک منابع و مصارف اختصاصی از منابع و مصارف عمومی، درج بار مالی تبصره‌ها در ردیف‌های بودجه، تعریف سازوکارهای ویژه برای مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساخت‌های شهری بخشی از مهم‌ترین تفاوت‌های بودجه امسال با سال‌های گذشته است.

فاجعه تروریستی در کابل محکوم است

نسیم گیلان - رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی کابل افغانستان گفت: این حادثه یا بهتر بگوییم فاجعه تروریستی را به برادران و خواهران افغان و نیز مردم تهران و ایران تسلیت می گوییم و امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادثی در بین مسلمانان نباشیم.

ساير مطالب

احداث بیش از 2000 هزار مسکن محرومین در گیلان

توزیع 10 هزار جعبه تخم نوغان در گیلان

مصوبه جدید ستاد کرونا درباره بازگشایی مشاغل

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 اردیبهشت 1400

اجرای 120 طرح اشتغال‌زایی در روستاهای سیاهکل

املاک کلنگی هم مشمول مالیات می‌ شوند

دلایل روند کاهش نرخ ارز از زبان همتی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 15 اردیبهشت 1400

تولید بالغ بر 5000 تن چای خشک کشور در اردیبهشت ماه سال جاری

گیلان تحت تاثیر تغییرات اقلیم است/ افزایش 116 درصدی بیمه اراضی شالیکاری

چهار هزار و 300 خانوار روستایی گیلانی تا پایان سال گاز دار می شوند

بنادر محرک اصلی توسعه در گیلان

مصوبات جلسه‌ سران قوا برای رونق بازار سرمایه

شورای رقابت، قیمت خودرو را افزایش داد

بالغ بر 160 میلیون بچه ماهی در خزر رهاسازی می شود

آمریکا میلیاردها دلار پول ایران را آزاد می‌ کند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 13 اردیبهشت 1400

درخواست افزایش 100 درصدی قیمت نان

پیش بینی وضعیت بازار مسکن پس از انتخابات

قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می شود ؟

پیشگیری از قاچاق کالا پشتیبانی از تولید است

جزئیات واردات واکسن کرونا توسط بخش خصوصی

حضور پررنگ زنان املشی در تولید و فروش گل گاوزبان

نرخ مشارکت اقتصادی استان گیلان 42.2 درصد است

قیمت مصوب لوازم خانگی 25 درصد گران شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 12 اردیبهشت 1400

مخاطب خاص بازار رهن و اجاره مسکن در تهران

پیگیری دستگاه قضایی برای احیای تولید در شرکت ابریشم گیلان

مالیات خریداران سکه بیش از 2 برابر شد

93 درصد از شالیزارهای گیلان خزانه‌گیری شدند.

کارخانه ارج دوباره شروع به کار می‌ کند

افتتاح کارخانه چایسازی گلدشت رحیم آباد بعد از 16 سال

خزانه گیری 93 درصدی شالیزارهای گیلان/ 30 هزار هکتار نشاکاری شد

بهره برداری 5 سد مخزنی و لاستیکی رهاوردی برای گیلانی ها

احداث سدها رهاورد دولت برای تامین آب در پرباران ترین استان کشور

ساعت کار بانک‌ها فردا تغییر می‌کند

پرداخت وام ازدواج 70 میلیونی به بانک ها ابلاغ شد

جدیدترین قیمت مرغ و تخم مرغ

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 11 اردیبهشت 1400

ارزان‌ ترین استان کشور معرفی شد

ارج با 4 محصول به زودی شروع به کار خواهد کرد/ آخرین وضعیت کارخانه هپکو

دادستانی: کارخانه ارج دوباره تولید می کند

کارخانه ارج دوباره شروع به کار می‌کند

افتتاح 7 سد لاستیکی در گیلان

تولید 7 هزار مگاوات ساعت انرژی برق در نیروگاه بادی منجیل

رفع تصرف میلیاردی از اراضی ساحلی رشت

برداشت سالانه بیش از 1400 تن توت فرنگی در گیلان

بازار بزرگ تهران برای چهارمین هفته تعطیل شد

پیش‌ بینی قیمت دلار پس از بازگشت به برجام

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 9 اردیبهشت 1400

احتمال تمدید تعطیلی مشاغل برای هفته آینده

آغاز آبگذاری کانال های آبیاری مناطق مرکزی گیلان از امروز

بدهکار مردم و صنعت و تولید گیلان هستیم

خارجی ها حق ورود به بندرگاه خوزستان را ندارند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 8 اردیبهشت 1400

قیمت خودرو روند کاهشی گرفت

نگرانی از تقویت ارزش پول ملی با رفع تحریم‌ ها!

افزون بر 542 میلیون سهم در تالار بورس رشت داد و ستد شد

رهاسازی 400 میلیون مترمکعب آب سد سفیدرود در ماه های خرداد و تیر

گلایه رئیس مدیریت بحران کشور از بودجه کم این سازمان

تصمیمات جدید دولت در مورد تقویت بازار بورس

اجرای پروژه ترویج تولید و مصرف محصول سالم و استاندارد در گیلان

برداشت گوجه سبز در گیلان

گیلان هیچ آوردی از سد سفیدرود در فصل بهار ندارد

محدوده مالیات خانه های لوکس مشخص شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 7 اردیبهشت 1400

اعلام شرط جدید پرداخت حقوق کارمندان از خرداد

صادرات بیش از هزار کیلوگرم خاویار به کشورهای مختلف

عرضه ورق سیاه گیلان با بهترین قیمت در بازرگانی آراد آهن

حضور 400 ناظر در مراکز خرید تضمینی برگ سبز چای

کاهش قدرت خرید بازاریان/ استیجاری بودن 72درصد اصناف گیلان

سهم 55 درصدی کشاورزی در صادرات گیلان و جای خالی پایانه صادراتی

پرواز توریستی به ترکیه ممنوع است

50 هزار تن گوشت مرغ وارد کشور می شود

قیمت 131 میلیونی بلیت برای پرواز ممنوعه هند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 6 اردیبهشت 1400

نگرانی کشاورزان از هجوم ملخ‌های مراکشی به اراضی رودبار

سریال ادامه‌دارِ قتل‌عام اراضی کشاورزی گیلان

پرواز رشت-باکو برقرار می‌شود

ترویج استفاده از ارقام برنج مقاوم به کم آبی در گیلان

دولت برای حمایت از تولید کنندگان برنج چاره اندیشی کند

تهیه سند توسعه گیاهان دارویی در مراتع گیلان/ کشت 400 هکتاری گل گاوزبان و گلپر

ضرورت مدیریت مصرف بهینه آب کشاورزی/ تقویم زراعی رعایت شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 5 اردیبهشت 1400

اشتغال‌زایی برای هزار نفر با احیای 188 واحد صنعتی راکد در گیلان

نخستین محموله میلگرد صادراتی در ایستگاه راه آهن رشت بارگیری شد

پیش‌بینی برداشت بالغ بر 17 هزار تن گوجه سبز در گیلان

ضرورت استقرار صنایع تبدیلی و پیشرفته در منطقه آزاد انزلی

عملکرد دولت تدبیر و امید در مناطق آزاد قابل دفاع است

دوخته شدن 100 میلیارد دلار به زمین‌ های تهران

آبخور نبودن 80 درصد از شالیزارهای رضوانشهر از شبکه سفیدرود

توزیع روزانه 500 تن نهاده یارانه ای میان دامداران گیلانی

نشاء برنج در اراضی شالیکاری آستانه اشرفیه آغاز شد

اصلاح احکام حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی

آبگذاری در کانال های آبیاری کشاورزی در گیلان آغاز شد

آخرین خبر درباره واریز سود سهام عدالت

6 تا 27 اردیبهشت بهترین زمان برای نشا شالیزارها

حدود 50 هزار جعبه تخم نوغان برای توزیع در کشور توزیع می شود

آپارتمان های کمتر از قیمت میانگین در تهران

قرارداد واردات واکسن با دو شرکت روسی و سوئدی