نسیم گیلان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آغاز فاز دوم ممیزی انرژی در ۹ ساختمان اصلی

نسیم گیلان - در راستای تحقق برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران و برنامه راه ابلاغی از سوی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار، فاز دوم ممیزی انرژی در ۹ ساختمان شهرداری منطقه۲۱ با هدف بهینه سازی مصرف انرژی شروع شد.

پایش پروژه های توسعه محلی منطقه۱۴

نسیم گیلان - طی نشستی با حضور کامبیز مصطفی پور شهردار منطقه، مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران و شورایاران منطقه، پروژه های توسعه محلی منطقه۱۴ بررسی شد.

روحانیون به توزیع عادلانه ثروت در شهر کمک کنند

نسیم گیلان - شهر: شهردار تهران با بیان اینکه در حل مشکلات مردم همیشه روحانیت پرچمدار بوده ابراز امیدواری کرد که انشاالله در چهل سال دوم بعد از انقلاب الگویی موفق و بی بدیل به جهان ارائه کنیم که بتواند همه مسائل مردم را حل کند.

ضرورت توجه به موضوع سازگاری در تغییرات اقلیمی شهر تهران

نسیم گیلان - شهر: به گفته مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران یکی از موضوعات قابل توجه در طرح‌های ارائه شده رویداد بین المللی کلیماتون ۲۰۲۰، نحوه سازگاری با شرایط پیش رو تغییرات اقلیمی است. باید توجه داشت که چگونه می‌توانیم خود را با شرایط پیش رو منطبق و سازگار کنیم.

رونمایی از ۳۰ مخزن آب شرب اضطراری شهر تهران

نسیم گیلان - رئیس دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران تهران از رو نمایی ۳۰ مخزن آب شرب اضطراری تعبیه شده در مراکز تخلیه امن اضطراری شهر تهران خبر داد.

دهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد

نسیم گیلان - مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران از انتشار دهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» ، ویژه نیمه دوم دی ماه ۱۳۹۹ در ۱۶ صفحه از سوی اداره روابط عمومی این منطقه خبر داد.

پارک حاشیه‌ای هوشمند اثر برگزیده «خشت طلایی» شد

نسیم گیلان - پروژه‌ مدیریت مکانیزه فضاهای پارک حاشیه‌ای به عنوان اثر برگزیده پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی در بخش نوآوری، فناوری و شهر هوشمند معرفی شد و سازمان فاوای شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل و ترافیک به طور مشترک مورد تقدیر قرار گرفتند.

طرح های اولیه ولیعصر فردا ارائه می شود

نسیم گیلان - شهر: دبیر اجرایی کارگاه معماری ملاقات با خیابان اعلام کرد که فردا (پنجشنبه، ۹ بهمن) طرح های اولیه معماری برای ۱۴ نقطه خیابان ولیعصر ارائه خواهد شد و گروه های منتخب از فردا یک ماه فرصت دارند که طرح های خود را تکمیل و ارائه دهند.

گردنه قوچک تا پل امام علی - ارتش پاکسازی می شود

نسیم گیلان - گردنه قوچک و بزرگراه لشگرک،ارتش به عنوان یکی از شریان های ورودی شمال شرقی تهران با بسیج نواحی دهگانه منطقه یک ساماندهی و پاکسازی می شود.

رویکرد پلیس راهور و سازمان بهشت زهرا(س) ایجاد حداقل محدودیت ها است

نسیم گیلان - جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: رویکرد پلیس راهور و سازمان بهشت زهرا(س) ایجاد حداقل محدودیت ها و حداکثر رضایتمندی شهروندان برای روزهای پایانی سال است.

توسعه شبکه برق‌رسانی به خطوط مترو در ایام دهه فجر

نسیم گیلان - با اتصال ۲ پست برق به شبکه برق‌رسانی خط ۳ مترو تهران، ضریب اطمینان حرکتی قطارها در این خط افزایش یافته و ضمناً خطوط ۴ و ۷ نیز شرایط بهتری برای سرویس‌دهی قطارها پیدا خواهند کرد.

۹ اسفند بودجه به فرمانداری می رود

نسیم گیلان - شهر: شورای شهر تهران در یک یک جدول زمان بندی از ۵ بهمن تا ۹ اسفند بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران را بررسی و تصویب خواهد کرد.

پیشرفت ۹۱ درصد پروژه های توسعه محله ای

نسیم گیلان - شهر: مدیریت شهری با توجه ویژه به محلات و اولویت دادن پروژه های توسعه محله ای و تعریف این پروژه ها در مناطق ۲۲ گانه به دنبال رضایت بیشتر شهروندان در این دوره است. از همین رو ۲۴ پروژه توسعه محلی در حوزه های مختلف در سال ۱۳۹۹ تعریف و اجرا شده است.

آخرین وضعیت فاز ۲ پروژه میلاد

نسیم گیلان - شهر: پروژه فاز ۲ برج میلاد، ۲ مشتری ایرانی و خارجی دارد و کارشناس قرار است قیمت گذاری روی این پروژه را انجام دهد و مشتری ایرانی درواقع یک بانک است.

تغییر شاخص‌ها یکی از دلایل افزایش روزهای آلوده است

نسیم گیلان - شهر: یکی از دلایل افزایش تعداد روزهای آلوده امسال نسبت به سال گذشته، تغییر شاخص‌های تعیین آلودگی هوا است. برای مثال وضعیت پاک به قابل قبول و وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس به ناسالم برای همه ارتقاء پیدا کرده است.

ایستگاه آخر

نسیم گیلان - در پایتخت بیش از ۸۰ هزار تاکسی مشغول به فعالیت هستند که به گفته مدیریت شهری نزدیک به نیمی از این تعداد به عمر فرسودگی رسیده و باید نوسازی شوند. حال با توجه به وجود برخی از موانع در مقابل نوسازی ناوگان تاکسی فرسوده پایتخت با پیگیری های مدیران شهری نوسازی ناوگان تاکسیرانی در حال سرعت گرفتن است اما «ایستگاه آخر»برای هر تاکسی فرسوده مراحل اسقاط و از رده خارج کردن آن است.

مراسم اختتامیه پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران

نسیم گیلان - مراسم اختتامیه پنجمین جایزه جهانی خشت طلایی تهران عصر امروز سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ و با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران، علی ربیعی سخنگوی دولت، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از مدیران شهری و مقامات کشوری در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

برگزاری آیین نامگذاری، بهره برداری و افتتاح میدان برادران شهید ریاضی

نسیم گیلان - آیین نامگذاری، بهره برداری و افتتاح میدان برادران شهید ریاضی در محور شهید رنجبر باحضور جمعی از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، مدیران شهرداری منطقه ۱۰، اعضای شورایاری، معتمدین محلی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مقداد، خانواده معظم شهید بزرگوار برگزار شد.

محله های ناحیه سه منطقه۲۱ با دوچرخه پایش شد

نسیم گیلان - شهردار و مدیران شهری ورودی غربی پایتخت با هدف فرهنگسازی هرچه بیشتر درخصوص ترویج استفاده از دوچرخه به عنوان تنها وسیله حمل ونقل پاک، پا به رکاب شدند و مسائل مرتبط با حوزه نگهداشت شهر محله های ناحیه سه منطقه۲۱ را بررسی کردند.

دژ باغ ویژه مادران و کودکان در منطقه۵ طراحی می‌شود

نسیم گیلان - شهردار منطقه۵ در بازدید از روند مرمت پل تاریخی کن به اقدامات پیش بینی شده برای توسعه محله کن اشاره کرد و گفت: طرح های خوبی به عنوان طرح های توسعه محلی و عمرانی برای محله کن در نظر گرفته شده است که طراحی و کلنگ زنی پروژه دژ باغ محله کن یکی از این طرح های توسعه محلی است.

برگزاری نشست هم اندیشی شهرداری منطقه ۷ با مدیریت بحران استان گیلان

نسیم گیلان - جلسه هماهنگی شهرداری منطقه ۷ با مدیریت بحران استان گیلان با حضور شهردار، معاونین، شهرداران نواحی و ادارات تخصصی عضو ستاد مدیریت بحران این منطقه با هدف هم اندیشی و اجرای دستورالعمل استان های معین سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد.

حناچی: سنگ بنای دقیقی برای آینده شهر تهران می گذاریم

نسیم گیلان - شهر: شهردار تهران گفت: ما در برنامه ۱۴۰۰ اقداماتی برای مرور گذشته و تدوین برنامه های آینده و گذاشتن سنگ بنای دقیقی برای آینده شهر تهران هستیم تا آیندگان از خیر آن بهره ببرند و درخواست من از دولت و سخنگوی دولت این است که آنها هم همکاری کنند تا این پروژه به خوبی پیش برود.

ربیعی: مدیریت بتنی به مدیریت اجتماعی تبدیل شد

نسیم گیلان - شهر: سخنگوی دولت پیشنهاد کرد که در مطالعات میان رشته ای در مورد آرامش مردم در شهرها پژوهش هایی انجام شود چراکه به اعتقاد او شهروندان در شهرهای تحریم زده و کرونا زده امروز ایران نیاز به آرامش دارند و مهم ترین دغدغه شهری امروز آرامش است.

خشت طلایی از بستر جهانی در فضای محلی استفاده کرد

نسیم گیلان - شهر: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در دیپلماسی یک اصل وجود دارد و آن این است که باید جهانی فکر کرد و محلی عمل کرد . هیچ مساله‌ای مانند کرونا این اصل را به خوبی نشان نداد.

امضای تفاهم نامه فیمابین شهرداری منطقه ۱۵ با معاونت اجتماعی شهرداری تهران

نسیم گیلان - وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ۱۵ با همراهی معاونین و شهرداران نواحی هفتگانه منطقه ،از قسمتهای مختلف نمایشگاهی برج میلاد با محوریت رویداد تهران ۱۴۰۰ بازدید کردند.

نصب سردیس زنده یاد جعفر کاشانی مقابل باشگاه شاهین

نسیم گیلان - با حضور مسعود رنجبریان سرپرست شهرداری منطقه۸، حجت نظری رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران و برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از سردیس جعفر کاشانی پیشکسوت فوتبال ایران رونمایی شد.

کرونا شاخص خوبی برای سنجش تاب آوری شهرها بود

نسیم گیلان - شهر: رئیس شورای شهر تهران گفت: پاندمی کرونا باعث بازطراحی پروژه های شهری شد به طوری که باید در زمینه اجتماعات شهری، حمل و نقل و سلامت شهر طراحی های تازه شکل بگیرد.

حضور فعال شهرهای کوچک از دستاوردهای خشت طلایی ۵ است

نسیم گیلان - شهر: جایزه خشت طلایی تهران با ایجاد انگیزه و حس رقابت در مدیران شهری سبب بروز و ظهور پروژه‌های خلاقانه و تاثیرگذار در شهرها می شود و با معیار قرار دادن دسترسی همه جوامع به اطلاعات و تجارب در سراسر جهان و تاکید بر همه شمولی، توانسته است زمینه حضور فعال شهرهای کوچک مقیاس را فراهم کند.

دولت ها موظفند به شهرداران کمک کنند

نسیم گیلان - شهر:کرونا شرایطی را به وجود آورده است که دولت ها باید به مدیران شهرها در مقابله با این بیماری کمک کنند و البته شهرداران هم باید برای حل مشکلات اینچنینی کمک کنند.

خروج ۱۵۰۰ ملک از فریز

نسیم گیلان - رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران در نشست با شهردار و دبیران شورایاری محلات ۱۳ گانه منطقه، از آزادسازی هزار و پانصد پارسل از املاک و خانه های مجاور پادگان دوشان تپه خبر داد.

بازدید شهرداران مناطق از نمایشگاه تهران ۱۴۰۰

نسیم گیلان - ظهر دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ , رضا رجب زاده شهردار منطقه ۲۱, سمیه حاجوی شهردار منطقه ۷, حمید موسوی شهردار منطقه ۱ و فرهاد افشار شهردار منطقه ۲۰ از نمایشگاه تهران ۱۴۰۰در برج میلاد بازدید کردند.

داخلی سازی واگن به ۶۰ درصد رسید

نسیم گیلان - شهر: خطوط انشعابی یا آنتنی، خطوط فرعی جدیدی هستند که به خطوط اصلی مترو متصل می‌شوند. مدیریت شهری پنجم درحال راه اندازی چهار خط انشعابی برای چهار خط اصلی مترو تهران است که دو خط دیگر (توسعه شمالی خط ۳ و توسعه شرقی خط ۴) در دستور کار برنامه سال ۱۴۰۰ قرار دارد.

شهر رویایی کودکان تهرانی

نسیم گیلان - مسابقه نقاشی کودکان تهران برای دومین سال برگزار شد، محمد دولت‌پور یکی از برندگان دومین دوره مسابقه نقاشی کودکان تهران، می‌گوید دوست دارد که نسخه‌ها و نوشته‌های عمومی در سطح شهر، به زبان بریل هم تهیه شده باشد تا افراد نابینا هم بتوانند مثل دیگر شهروندان از آنها استفاده کنند. نمایشگاه آثار برگزیده این مسابقه، همه روزه (به جز شنبه) تا ۱۴ بهمن در خانه هنرمندان از ساعت ۱۳ تا ۱۸ آماده بازدید است.

سرانه خدماتی محله کرمان تأمین می شود

نسیم گیلان - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اعلام خبر تصویب بازنگری تعریض خیابان کرمان پس از چند دهه وقفه، جزئیات این طرح را تشریح کرد.

دوچرخه وسیله ضدکروناست

نسیم گیلان - علیرضا امامی، شهروند دوچرخه‌سوار تهرانی و تکنسین ابزار دقیق پالایشگاه تهران است.او می‌گوید با وجود اینکه شغلش به نوعی تولید بنزین و فرآورده‌های نفتی است، اما ترجیح می‌دهد با دوچرخه در سطح شهر تردد کند.او معتقد است، برای رعایت فاصله اجتماعی و پیشگیری از ابتلا به کرونا، دوچرخه، وسیله‌ی مناسبی است.

«تهران من» نامزد بهترین سامانه خدمات کشور شد

نسیم گیلان - جشنواره وب و موبایل ایران در حالی نامزدهای سیزدهمین دوره این رویداد را اعلام کرد که سامانه «تهران من» به عنوان درگاه واحد ارائه خدمات هوشمند شهروندی نیز در بخش «سازمان‌ها و موسسات دولتی» کاندید بهترین سامانه‌ی‌ ارائه خدمات در کشور شده است.

بازارهای تخصصی در تهران راه اندازی می شود

نسیم گیلان - شهر: مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری تهران با اشاره به اینکه تا کنون ۵ هزار دستفروش در بازارهای روز تهران ساماندهی شده اند از راه اندازی بازارهای تخصصی هنر، موسیقی، لوازم خانگی در آینده نزدیک در تهران خبر داد و گفت که هدف شهرداری ساماندهی دستفروشان به صورت حمایتی و انضباطی است و صرف حمایت از دستفروشان، با قانون شهرداری و ابلاغیه دولت مغایرت دارد.

جزئیات اجرای TOD در شعاع ۸۰۰ متری ۷ ایستگاه مترو

نسیم گیلان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ تهران از انتخاب ۷ ایستگاه مترو در سطح این منطقه برای اجرای طرح TOD خبر داد و گفت: در راستای اجرای این طرح، ۱۸ نقطه نیز برای ایجاد پاتوق محله‌ای شناسایی شده است.

بنیاد مستضعفان به جبران پلاسکو در مناطق دیگر شهر پارکینگ بسازد

نسیم گیلان - شهر: طبق مقررات باید پارکینگ برای هر تخریب و نوسازی تامین شود اما از آنجا که وضع کننده این مقررات شورای عالی شهرسازی و معماری است و خود این شورا می تواند این ضوابط را بنا به شرایط و دلایلی تغییر و کم و زیاد کند، در مورد پلاسکو از این اختیار استفاده کرد تا بدون پارکینگ ساخته شود.

بیست بیست / قسمت بیست و نهم

نسیم گیلان - برنامه خبری بیست بیست با نگاهی جدید به خبرهای تهران نگاه می کند. قسمت بیست و نهم این برنامه را ببینید.

ساير مطالب

بیش از 5 هزار متر مربع گلکاری در منطقه13

اجرای «طرح پاک» پایش امتیازات کارکنان شهرداری منطقه 15

اجرای طرح "ارتقای امنیت حضور زنان و خانواده ها " در محله های مرکزی تهران آغاز شد

پروژه 35 متری شهید افتخاری به مراحل پایانی نزدیک می شود

اجرای طرح کاپ برای حفظ محیط زیست

تجلیل از کودکان پایتخت در نمایشگاه نقاشی کودکان

بیش از 22 هزار اصله درخت در معابر و بوستان های شمال شرق پایتخت هرس شد

فرش گل های اسلامی-ایرانی در حاشیه بزرگراه های اصلی شهر گسترده شد

پروژه‌های توسعه محله‌ای منطقه5 امکان سنجی و پایش می‌شوند

مسیر جدید مرکز معاینه فنی دماوند افتتاح شد

پایانه های حمل و نقل عمومی منطقه 2 تهران ساماندهی شد

آیین رونمایی از کتاب «جذبه مشرقی» در فرهنگ‌سرای خانواده

بزرگراه شهید همت به نام شهرداری سند خورد

جذب 2 هزار نفر داوطلب جدید به خانه های دوام و ایمنی در سال جاری

عودلاجان، محله‌ای با قابلیت تبدیل به محله‌ موزه

تهران، ترامپ و بودجه 1400

پارکی که خاک شد

یک تغییر راهگشا

اولین بودجه پایتخت در قرن جدید

رویداد تهران 1400 در ذره بین نگاه مدیران شهری منطقه 18

تلاش برای کاهش حضور زباله‌گردها در شهر‎ ‎

وضعیت سفید گرمخانه ها

پیشرفت عملیات اجرایی مسیرهای دسترسی به شهرک الهیه و خیابان کرمانشاه به مرز 95 درصد رسید

اولویت‌های برنامه اجرایی شرکت مترو در سال 1400 اعلام شد

سرمایه اولیه «شهروند» برای ورود به بورس 4500 میلیارد تومان است

آغاز برگزاری تمام‌الکترونیک مناقصات شهرداری با امضای دیجیتال

اعطا: سهم تهران از بودجه بحران باید افزایش یابد

نشست خبری پنجمین جایزه جهانی خشت طلایی تهران

پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران

پاسخ گوی تلفنی و حضوری به سوالات درآمدی شهروندان منطقه 15

احداث زمین بازی کودکان در بوستان های منطقه 3

انتشار مجله الکترونیکی چند رسانه ای همشهری9

پروژه های توسعه محله ای شمال تهران در سال 1400 تعریف شد

تشکیل کارگروه های تخصصی مدیران محلات 10 گانه در تهران 1400

استقرار استارتاپ‌های مدیریت شهری در برج فناوری دانشگاه امیرکبیر

احصاء پروژه های احداثی 1400 براساس مطالبات توسعه محور محلات

پیش‌بینی تحقق 80 درصدی بودجه 49 هزار میلیارد تومانی شهرداری

درباره یک برداشت غلط از کار کودک

محمدی:آثار رویه ساز در اولویت دریافت جایزه اند

حمل و نقل؛ صدرنشین تخصیصی های تهران

مدیریت حریم شهر تهران نیازمند تصویب طرح راهبردی-ساختاری است.

اجرای طرح کاپ در نواحی پنجگانه منطقه 7

فعالیت شبانه روزی گرمخانه شمال شرق تهران

افزایش آلاینده ها در اطراف 4 نیروگاه +تصاویر

تشریح اقدامات در حال اجرا به منظور مدیریت سیلاب در محدوده بزرگراه شهید لشکری

مهلت دریافت معاینه فنی رایگان تاکسی های پایتخت تا پایان دهه فجر تمدید شد

بازدید از پروژه های شاخص و توسعه محله ای منطقه ٢٠

اقدامات محلی؛ اثرات جهانی

سه سد نوسازی ناوگان تاکسیرانی کشور

خروج از فریز

شهردار تهران لایحه بودجه 1400 را تقدیم شورای شهر کرد

توسعه ناوگان اتوبوسرانی یکی از مولفه های بودجه سال آینده

تاب آوری مهمترین محور در برابر پاندمی هایی مثل کروناست

اشتراک گذاری اطلاعات مشاغل قدیمی در جشنواره های جهانی

تاریخ رها شده؛ باغ کیهانی

بیست بیست / قسمت بیست و هشتم

اجرای طرح ارتقاء امنیت زنان و خانواده در منطقه 3

فعالسازی واحد مشاوره در سرای محله های منطقه 15

طرح انضباط شهری در خیابان شهرداری اجرا می شود

آیین گرامیداشت هفته هوای پاک با مشارکت توان یابان

آغاز طرح کاشت نهال رایگان در باغچه منازل شهروندان منطقه 4

ظرفیت مددسرای منطقه9 تکمیل است

نمایشگاه نما محل تلفیق سلایق امروز و هویت تاریخی و بومی بود

دو شهرک ابوذر و احمدیه در منطقه 19 متصل شدند

رنگ و هنر بر المان های شهری نقش بست

به وقت پریدن

یازده معبر منطقه 13 به نام شهدا مزین شد

480مددجو در گرمخانه‌های منطقه5 اسکان داده شد

رسانه و شهروندان مطالبه گر ایمنی اماکن باشند

بازدید صبحگاهی سرپرست منطقه 8، از پروژه‌های عمرانی سطح منطقه

تست سریع و رایگان کرونا در مترو تمدید شد

بهره برداری از کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مدائن در جنوب غرب پایتخت

نصب مانیتورهای اطلاع رسانی در ورودیهای کوهستان؛ پایان بهمن‌ماه

گلپایگانی: ممیزی املاک گامی بزرگ برای تهرانی بهتر است

حناچی: ممیزی املاک، کیفیت زندگی تهرانی ها را تغییر می دهد

طراحی مرمت بازارچه قاجاری نائب آقا در خیابان فروزش آغاز شد

بخش شمالی پلاسکو، 15 بهمن افتتاح می‌شود

4 میلیون و 700 هزار ملک ممیزی می شود

«دست به کار شیم»

پلاسکو و تلنگری که به مدیریت شهری زد

نخستین فرهنگسرای شهر تهران به ساختمان دوستدار دوچرخه پیوست

نمایشگاه نقاشی کودکان در خانه هنرمندان

درخواست حناچی از شهروندان در شب‌های سرد

شهرنگار؛ محله بریانک

باز شدن گره 39 ساله محور کرمان

انتقاد از وجود بروکراسی پیچیده در تامین واگن

زمینه ابطال قرارداد «باملند» در مرجع قضایی فراهم است

تشریح 3شاخص شناسایی ساختمان های ناایمن در بازار

بودجه 1400 شهرداری؛ تداوم بودجه توسعه محلات شهر تهران

اجرای طرح فوریتی جمع آوری کارتن خواب در منطقه2

شهرداری پیاده رو فروشی نمی کند

ممیزی املاک شهرداری؛ از شناسایی تا به روزرسانی

بهره برداری از اولین نیروگاه خورشیدی منطقه 19

استفاده از بانک اطلاعاتی پروژه های شهری در خشت طلایی

آغاز به کار دومین پویش آزادسازی مادران زندانی

باید از آزمون و خطا عبور کنیم

بیست بیست / قسمت بیست و هفتم

گذر زیست محیطی منطقه21 میزبان مدیران شهری ورودی غربی پایتخت

نهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد

انهار شمال شرق تهران مرمت و بازسازی می شوند