نسیم گیلان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

ساختمان شهرداری منطقه ۱۶ به عکس شهدای کارمند شهرداری، مزین شد

نسیم گیلان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ صبح روز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، با خانواده های شهدای شهرداری، همسر شهید کلاته و همسر و پسران شهید رعنایی مقدم دیدار کرد.

تداوم ارتباط شهرداری با نظام پزشکی تهران برای ارتقا سلامت شهروندان

نسیم گیلان - شهردار تهران با اشاره به رویکرد جدید مدیریت شهری مبنی بر شهروند محوری و مردم مداری در دوره جدید مدیریت شهری گفت: تداوم ارتباط با نظام پزشکی تهران بزرگ و انجام برنامه های مشترک به ارتقا سلامت شهروندان تهرانی کمک خواهد کرد.

آینده درخشانی پیش روی نظام جمهوری اسلامی قرار دارد

نسیم گیلان - شهر: شهردار تهران گفت: آینده درخشانی پیش روی نظام اسلامی قرار دارد و امیدواریم همه رهروان با توفیق شهادت این دنیا را ترک کنند که توفیقی بالاتر از آن وجود ندارد.

اجرای طرح خیابان کامل در منطقه یک بررسی شد

نسیم گیلان - اجرای طرح خیابان کامل درمنطقه یک حد فاصل میادین قدس و تجریش در نشست هم اندیشی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با شهردار منطقه یک، مورد بررسی قرار گرفت.

طرح استفاده سرویس دانش آموزان از حیاط مدارس

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۷ از اجرای "طرح استقبال از مهر" در آستانه شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خبر داد؛ گفت: حیاط مدارس محیط امن برای استفاده از سرویس دانش آموزان به حساب می آید و دانش آموزان نیازی نیست به بیرون از محیط مدرسه مراجعه کنند که این طرح در پنج مدرسه در منطقه ۱۷ به اجرا در می آید.

مناسب سازی ۹۰ درصد ایستگاه های اتوبوس ویژه تردد جانبازان و معلولان

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۷ بابیان اینکه تردد آسوده در معابر حق همه گروه های جامعه است، گفت: مناسب سازی ۹۰ درصد ایستگاه های اتوبوس معابر منطقه ۱۷ برای تردد جانبازان و معلولان صورت گرفته است.

تبدیل شبکه مترو تهران از حالت خطی به شکل حلقه یکپارچه

نسیم گیلان - مسأله احداث خطوط جدید در شبکه حمل و نقل ریلی زیرزمینی پایتخت، یک انتخاب نیست بلکه یک الزام است. نگاهی به پراکندگی ایستگاه‌های افتتاح‌ شده تا به امروز و همچنین ایستگاه‌هایی که قرار است در خطوط ۶ و ۷ تکمیل شوند،‌ نشان می‌دهد نحوه جانمایی آنها بر اساس طرح‌های جامع حمل و نقل ریلی تهران در دهه‌هایی بوده که گستره جغرافیایی و جمعیتی پایتخت به شکل کنونی نبوده است.

بررسی لایحه جامع پارکینگ ها در شورای شهر در آینده ای نزدیک

نسیم گیلان - شهر: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: به زودی با هماهنگی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران لایحه جامع پارکینگ عمومی‌ شهر مجدا بعد از بازنگری، رفع ایرادات و بروزرسانی در شورا شهر مطرح خواهد شد.

تکلیف و مسئولیت ما قدردانی و برجسته کردن وقایع دفاع مقدس است

نسیم گیلان - همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با هماهنگی حوزه بسیج شهدای شهرداری منطقه ۲۰ مراسمی با رعایت دستور العملهای بهداشتی با حضور شهردار، مسئولان شهری، مدیران ارشد و کارمندان این منطقه در محوطه حیاط ساختمان مرکزی برگزار شد.

آغاز پویش «مهمانی حاج قاسم» از آزادی

نسیم گیلان - در راستای پویش مهمانی حاج قاسم رزمایش مشترک کمک مومنانه توسط شهرداری منطقه۹ و ناحیه مقاومت حمزه سیدالشهدا(ع) در محوطه برج آزادی برگزار شد.

راه اندازی طرح واکسیناسیون سیار شهری کرونا در منطقه ۷

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۷ از اجرای طرح واکسیناسیون سیار با همکاری مرکز بهداشت شمال تهران و با هدف دسترسی آسان خانواده معظم شهدا، سالمندان و افراد دارای معلولیت، در این منطقه خبر داد.

بهره برداری از مراکز و امکانات جدید واکسیناسیون شهرداری تهران

نسیم گیلان - ستاد مدیریت بحران کرونا شهرداری تهران تشکیل و مقرر شد مراکز جدید واکسیناسیون شهرداری تهران در قالب ۱۳ مرکز ثابت، ۳ مرکز خودرویی و ۱۰ مرکز سیار روز پنج شنبه اول مهرماه با حضور شهردار تهران مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

اصالتی به نام دارالشهدای دانش آموزی شهر تهران در منطقه ۱۶

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۶ در یادداشتی نوشت: تاریخ به خوبی گواهی خواهد داد که رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های مردان و زنان و جوانان و پیران این خطه با پیروی و الگو پذیری از نهضت سرخ عاشورا و خط سبز ولایت جلوی زیاده خواهی‌ها و یاوه گویی‌های ابرقدرت‌ها را گرفته و اجازه داشتن حتی ذره‌ای چشم طمع به دشمنان تا بن دندان مسلح را نداده است.

دفاع از حریم کشور و برقراری امنیت برای مردم مقدس است

نسیم گیلان - محمد اسماعیل کوثری گفت: جنگ‌ به ظاهر خشونت و کشتار دارد اما دفاع برای هر انسانی واجب است و این دفاع از حریم کشور و برقراری امنیت برای مردم مقدس است. اگر دفاع مقدس را گرامی می داریم به دلیل جنگ نیست و در واقع اقداماتی که مردم، امام (ره) و شهدا به عنوان الگوی تفکر انقلابی انجام دادند را گرامی می داریم.

ارسال ۸ تریلی اقلام و وسایل مورد نیاز به عراق برای خدمت رسانی به زائران

نسیم گیلان - شهردار تهران در مراسم اعزام خدام برای برگزاری مراسم اربعین امسال گفت: هشت تریلی اقلام مورد نیاز به کشور عراق ارسال شده است تا خدمت رسانی شایسته ای به زوار اباعبدالله الحسین (ع) ارائه شود.

بازآفرینی دلاوری دریادلان در دریاچه تهران

نسیم گیلان - مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران گفت: برنامه های در نظر گرفته شده برای هفته دفاع مقدس از ۳۰ شهریور از ساعت ۱۷ تا ۲۱ واقع در ورودی شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس اجرایی خواهد شد و تا پنجم مهر ماه ادامه دارد.

گلوگاه های ایجاد فساد در شهرداری شناسایی شدند

نسیم گیلان - شهر: سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: گلوگاه های مختلف ایجاد فساد در شهرداری شناسایی شده است. با تغییر ساختار امکان ایجاد فساد را کاهش داده و از بین می بریم.

شهردار تهران میزبان مقامات لشکری و کشوری بود

نسیم گیلان - شهر: شهردار تهران در هفته‌ای که گذشت میزبان برخی وزرا، نمایندگان مجلس و همینطور شخصیت‌های نظامی و کشوری بود که در این نشست‌ها بر لزوم افزایش همکاری‌ها برای خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان تهرانی تاکید شد.

رونمایی از کتاب "برآستان اشک"

نسیم گیلان - درآستانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،کتاب "برآستان اشک" با حضور شهردار منطقه۲، جمعی از مدیران شهری ، فعالان عرصه فرهنگ و مطالعه و سهیلا آقائی شوکی، نویسنده کتاب در سرای محله پرواز رونمایی شد.

برپایی غرفه های فرهنگی ورزشی در منطقه ۴

نسیم گیلان - مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، غرفه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منطقه ۴ در جوار مقبره الشهدای دانشگاه امام حسین(ع) کار خود را آغاز خواهند کرد.

اجرای طرح سلامت یار در منطقه ۱۳

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۳ از اجرای طرح سلامت یار با هدف تسریع سرعت واکسیناسیون از سوی اداره سلامت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی در این منطقه خبر داد.

افتتاح خانه محیط زیست در سرای محله هاشمی

نسیم گیلان - خانه محیط زیست با توجه به اهمیت ارتقاء سطح دانش، آگاهی و آموزش افراد جامعه و شهروندان در زمینه موضوعات و مسائل محیط زیستی و در راستای ارتقاء وضعیت محیط زیست شهری و دستیابی به توسعه پایدار، و لزوم افتتاح خانه‌های محیط زیست در سرای محلات شهر تهران، در سرای محله هاشمی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

پنجمین جلسه دیدار مردمی شهردار منطقه ۱۸ برگزار شد

نسیم گیلان - عصر روز دوشنبه ۲۹ شهریورماه، سیدمحمدفیاض؛ شهردار منطقه ۱۸ به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی با شهروندان منطقه دیدار و به درخواست های آنها رسیدگی کرد.

عطرافشانی و غبار روبی مزار شهدای گمنام در منطقه ۱۰

نسیم گیلان - در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و به منظور گرامی داشت مقام شامخ شهدا، طی مراسمی جمعی مدیران شهرداری منطقه ۱۰ با حضور در آستان مقدس امامزاده معصوم (س) و بوستان رضوان، نام و یاد شهدا را گرامی داشتند.

تمهیدات ویژه برای راهپیمائی بزرگ اربعین در قبله تهران

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۲۰ گفت: در راستای تحقق شعار شهردار تهران «کلان شهر تهران الگوی جهان اسلام» تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم راهپیمائی اربعین به عنوان نماد همبستگی آیینی و نمایش یک فرهنگ اصیل عاشورایی در این منطقه انجام شده است.

اجرای طرح استقبال از مهر در منطقه ۱۷

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۷ گفت: با رسیدن به فصل تحصیل از ابتدای شهریور ماه طرح استقبال از مهر به اجرا در آمد و تا دهم مهرماه ادامه خواهد داشت.

نواخته شدن زنگ شکوفه ها در مدارس منطقه ۱۵

نسیم گیلان - زنگ شکوفه ها همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، با رعایت پروتکل های بهداشتی در مدرسه شاهد نصر ویژه کلاس اولی ها پنجشنبه اول مهر به صدا درمی آید.

انتصاب سرپرست سازمان مدیریت بحران شهر تهران به سمت «جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونا»

نسیم گیلان - طی حکمی از سوی شهردار تهران سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به عنوان «جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران» منصوب شد.

ایجاد دفتر خدمات راهنما برای صدور پروانه

نسیم گیلان - شهر: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد این است که حتما یک دفتر خدمات راهنما درست شود و یک کارشناس آن ها را راهنمایی کند تا اقدامات صدور پروانه دست دلال ها نیفتد.

تبادل داده، یکی از سنگ‌های بزرگ پیش روی شهر هوشمند

نسیم گیلان - شهر: به گفته مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران یکی از سنگ‌های بزرگ پیش روی شهر هوشمند تبادل داده و تعاملات بین دستگاهی است، در واقع بسیاری از حوزه‌های اطلاعاتی در اختیار شهرداری نیست.

رسیدن به یک مفهوم مشترک در نظام درآمدی، دستاوردی اجماع ساز است

نسیم گیلان - «نشست تخصصی آسیب شناسی نظام درآمدی شهرداری ها در ایران » با تأکید بر تجربه شهرداری تهران و با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، عضو شورای شهر تهران و رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران برگزار شد.

اجرای ۱۵ برنامه شاخص هفته دفاع مقدس در منطقه ۳

نسیم گیلان - به منظور تقارن برنامه های هفته دفاع مقدس با مراسم اربعین حسینی(ع)، ۱۵ برنامه شاخص برای اجرا در محلات منطقه ۳ در بازه زمانی ۲۷ شهریور الی ۳ مهر ماه پیش بینی شده است.

اعزام ۳۰۰ نیروی خدمات شهری شهرداری تهران به مراسم اربعین حسینی(ع)

نسیم گیلان - مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از اعزام ۳۰۰ نفر از نیروهای معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در روز سه شنبه ۳۰ شهریور به شهرهای مقدس نجف اشرف و کربلای معلی خبر داد.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه ۴ تهران

نسیم گیلان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تهران همزمان با هفته دفاع مقدس گفت: گرامیداشت این هفته از اولویت ها و الزامات شهرداری هاست که با برنامه های ویژه ای به آن پرداخته شده است.

مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب شد

نسیم گیلان - علیرضا زاکانی با صدور حکمی سجاد محمد علی نژاد را به سمت مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب کرد.

یادبود هنرمند عرصه تئاتر در موزه محلات منطقه ۱۶

نسیم گیلان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ در این مراسم با اشاره به سخنان شهردار تهران مبنی بر استفاده از ظرفیت های نخبگان برای حل مشکلات مردم اظهار داشت: منطقه ۱۶، منطقه ای است که از بزرگترین ظرفیت نخبگان بهره مند است و مدیریت شهری منطقه از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف محلات نه گانه استفاده می کند.

تجلیل از خانواده شهداء در منطقه ۹

نسیم گیلان - به مناسبت هفته دفاع مقدس در برنامه " آبروی محله " از خانواده معظم شهدای منطقه ۹ تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

ساير مطالب

تولید برنج دم‌سیاه در آستانه اشرفیه کاهش یافت

اعلام نرخ رقم‌های بومی برنج در بازار‌های گیلان

کاهش تولید برنج دم‌سیاه در آستانه اشرفیه

توسعه باغچه‌های خانگی در روستا‌های گیلان

نرخ رقم‌های بومی برنج در بازار‌های گیلان اعلام شد

رفع تصرف زمین 11 میلیارد ریالی در شهرستان سیاهکل

آغاز کشت دوم در شالیزار‌های گیلان

مرحبا: رئیس سازمان برنامه و بودجه فکری برای کسری بودجه مزمن کند

سد دیورش رودبار 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

تکمیل سد «دیورش» رودبار نیازمند اعتبار 100 میلیارد تومانی است

آستارا؛ ویترین گمرکات با سه مرز و صادرات 336 هزار تن کالا

پیشرفت فیزیکی 95درصدی پل هزار سنگر آمل/ تلاش برای پرداخت مطالبات پیمانکار

معدن زغال سنگ رودبار با واگذاری به سرمایه‌گذار جدید احیاء می‌شود

کاهش ضایعات برنج با اصلاح ساختار کارخانه‌های برنجکوبی

17 تعاونی با اشتغال 329 نفر در گیلان به بهره‌برداری رسید

هشدار وقوع بارندگی شدید در گیلان و مازندران

گردوی رودبار برندی معتبر برای گردوهای گیلان

رفع تصرف 253هکتار اراضی ملی گیلان در سال جاری

رفع ممنوعیت صادرات کیوی اولویت مطالبات کشاورزان گیلانی است

پرداخت تسهیلات به طرح‌های مشاغل خانگی در گیلان

پرداخت 394 میلیارد تومان برای طرح مشاغل خانگی در گیلان

پیشرفت فیزیکی 70 درصدی سد لاستیکی خالکایی ماسال

رفع تصرف اراضی تالابی سیاه کشیم صومعه سرا

منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان با رویکرد کشاورزی ایجاد می شود

جاماندگان از یارانه ثبت‌نام کنند

کاهش برداشت زیتون به دلیل خشکسالی و عدم صدور مجوز برداشت آب

◄ رشد 241 درصدی ترانزیت کالا در بندرانزلی

برداشت برنج در شالیزارهای لاهیجان رو به پایان است

افزایش 47 درصدی واردات کالا به گمرکات گیلان

تلف شدن صد‌ها ماهی در رودخانه پشتمسار صومعه سرا

اولین یارانه معیشتی دولت سیزدهم امشب واریز می‌ شود

نیروگاه‌های برق گیلان در شش ماه آینده مشکل تامین سوخت ندارند

نیروگاه‌های برق گیلان در 6 ماه آینده مشکل تامین سوخت ندارند

ایجاد حریق از طریق سودجویان و فرصت طلبان برای تصرف اراضی ملی

گمرک منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا راه‌اندازی شد

زمان واریز یارانه معیشتی جدید اعلام شد

21 طرح و پروژه در بندرکیاشهر به بهره برداری رسید

پرورش ماهیان خاویاری و قزل آلا در دل طبیعت آستارا

برداشت 95 درصدی خوشه‌های طلایی در گیلان

نبرد نابرابر کیوی و برنج در شالیزارهای تالش

کشف و شناسایی بیش از 5000 دستگاه استخراج رمزارز غیرمجاز در استان گیلان

گازرسانی به 31 واحد صنعتی گیلان در هفته دولت

هدف طرح امنیت غذایی حذف قیمت گذاری دستوری و دلالان است

افزایش 30 تا 90 درصدی قیمت مواد غذایی پرمصرف

بهره برداری از 166 طرح‌های عمرانی در گیلان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 4 شهریور 1400

دُنبه هم گران شد

صدور 300کارت شناسایی برای ماشین داران حرفه‌ای بخش کشاورزی گیلان

برنج سفید رشت از ثروت های ملی کشور

31 طرح عمرانی و تولیدی جهاد کشاورزی گیلان بهره برداری شد

ظرفیت تولید روزانه 3 میلیون ماسک توسط بسیج اصناف گیلان وجود دارد

تأثیر مستقیم کشت مکانیزاسیون برنج در کاهش تغییر کاربری اراضی کشاورزی

75 درصد شالیزارهای گیلان مکانیزه برداشت شدند

بهره‌برداری از یکهزار و 80 پروژه در گیلان زیر سایه تحریم و کرونا

داروی 300 هزارتومانی قارچ سیاه 4 میلیون شد !

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 3 شهریور 1400

900 شغل با بهره‌برداری از 923 طرح اقتصادی در استان گیلان ایجاد می‌شود

توسعه برنجی کم‌رنج و گران در گیلان

کاهش 4 درصدی ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 2 شهریور 1400

صادرات بنزین ایران به افغانستان از سر گرفته شد

افزایش 20 درصدی مصرف برق در گیلان

بهره برداری از 282 پروژه به ارزش 370 میلیارد تومان در رشت

«فاطمی‌امین» در صنعت و تجارت تجربه دارد

بهره برداری بیش از 100 طرح بنیاد مسکن در گیلان

بهره‌برداری از 6 پروژه عمرانی و عام‌المنفعه شهرداری آستارا

آغاز برداشت نوبرانه زیتون در گیلان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1 شهریور 1400

ادامه اوج گیری قیمت ها در بازار خودرو

سقوط قیمت بلیت هواپیما با کاهی تقاضای مردم

همکاری زنبورها برای کاهش استفاده از سم در تولید برنج گیلان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 31 مرداد 1400

قیمت یک کیلو برنج به 45 هزار تومان رسید

گیلان بزرگترین استان تولید کننده برنج بومی در کشور

تعطیلی 7 گروه از مشاغل پرخطر تا اطلاع ثانوی

بانوان کارآفرین از تسهیلات اشتغالزایی در استان گیلان بهره‌مند می‌شوند

کاهش 21 درصدی مصرف گاز در بخش تجاری و صنعتی گیلان

لیست 7 رسته شغلی که از امروز مجاز به فعالیت نیستند

80 درصد شالیزارهای گیلان برداشت شد

قیمت هویج از قیمت موز هم عبور کرد!

استان گیلان روزانه به 60 تن اکسیژن طبی نیاز دارد

صندوق بین المللی پول، افغانستان را تحریم کرد

موج جدید افزایش مصرف با بازگشت ساعت کاری

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 30 مرداد 1400

تاثیر کرونا بر بازار فرش دست باف

تولید بیش از 22 هزار تن چای خشک در کشور

بهره برداری صد درصدی از پروژه های آبخیزداری سال 99 در گیلان

ضرورت عزم جدی مردم برای حفاظت از اراضی ارزشمند گیلان

قیمت این خودرو یک ماهه 80 میلیون گران شد

دلیل افزایش قیمت مرغ تا 40 هزار تومان

همراهی صاحبان اصناف با محدودیت‌های کرونایی در گیلان

کاهش تقاضا برای خرید گوشت در بازار

تاخت و تاز گرانی در بازار خودرو

رنج تولید برنج برای کشاورز و سود فروش برنج برای دلالان

برداشت نوبرانه زیتون در شهرستان رودبار آغاز شد

کشف انبار احتکار آرد در رشت/ متهم 47 ساله تحویل مراجع قضایی شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 26 مرداد 1400

محکومیت شرکت فروشنده خودرو در گیلان

بیمارستان تخصصی ارتش تا پایان هفته در گیلان به بهره‌برداری می‌رسد

اکسیژن؛ مهمترین درمان برای کرونا/ ظرفیت محدود تولید اکسیژن در گیلان