نسیم گیلان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

بهبود یافتگان اعتیاد، به کاریابی های استان جهت اشتغال به کار معرفی می شوند

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به اینکه معتادان بهبود یافته نیاز به حمایت های روانی و اجتماعی بالایی دارند و این مهم باید مورد توجه جدی قرار گیرد، گفت: بهبود یافتگان اعتیاد، به کاریابی های استان جهت اشتغال به کار معرفی می شوند.

با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی،۲۴ مرکز جامع درمان و بازتوانی معتادان افتتاح شد

نسیم گیلان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی درآیین افتتاح همزمان ۲۴ مرکز جامع درمان و بازتوانی معتادان در سراسر اظهار داشت : فعالیت‌های نوگرایانه در حوزه اعتیاد و درمان معتادان ، کار سخت و دشواری است که به کمک همفکری و به کارگیری اندیشه نخبگان و جوانان فرهیخته محقق می شود.

مرزنشینان خراسان شمالی وام بدون بهره دریافت می‌کنند

نسیم گیلان - مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی گفت: این صندوق به مرزنشینان استان وام اشتغال و کارآفرینی بدون بهره پرداخت می‌کند تا اهل سنت استان هم از این نوع تسهیلات بهره‌مند شوند.

تخصیص ۴۰۰ میلیارد تومان برای توسعه و بازسازی شرکت های تعاونی و واحدهای کارگری استان اردبیل

نسیم گیلان - در نشست مشترک استاندار اردبیل با معاون تعاون وزارت تعاون، کار اجتماعی مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان برای توسعه و بازسازی شرکت های تعاونی و واحدهای کارگری استان اردبیل تخصیص یافت.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: صندوق بیمه اجتماعی در ایجاد امید به ماندن در روستاها و حفظ اصلی‌ترین ارزش های انسانی فعالیت کند

نسیم گیلان - رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تسهیل مهاجرت از روستاها به شهرها موجب رواج حاشیه نشینی و ایجاد فقر و آسیبهای اجتماعی فراوان شده است، اگر به امکاناتی نظیر بیمه اجتماعی که امروزه درروستاها ایجاد کرده‌ایم، درگذشته نیز توجه داشتیم، روستاییان تمایلی به مهاجرت نداشتند.

گفت و گوی زنده اینستاگرامی مدیر کل بازرسی وزارت کار درباره حقوق کارگر و مشاغل سخت و زیان آور

نسیم گیلان - علی مظفری، مدیر کل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت و گوی زنده اینستاگرامی به سوالات مطرح شده در خصوص حقوق کارگران و مسائل مربوط به مشاغل سخت و زیان آور پاسخ می دهد.

بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل وزارت کار تجمع کردند

نسیم گیلان - تعدادی از بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در اعتراض به آنچه حقوق کم، همسان سازی و یکسان سازی حقوق، بیمه تکمیلی و ... می خواندند ، پیش از ظهر امروز مقابل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجمع کردند.

ثبت نام ۱۸۱۷ نفر در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان یزد

نسیم گیلان - طرح توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی از بهمن سال ۹۸ وارد فاز مطالعاتی شده که تاکنون تعداد ۱۸۱۷ نفر در مشاغلی همچون فرآوری کننده و بسته بندی، خیاط لباس، بافنده تابلو فرش، سازنده زیورآلات سنتی و قالیباف بیشترین رشته های ثبت نام کرده اند.

​منصوری در شهرستان فردوس: اتصال به بازارهای بین المللی راه نجات اشتغال است

نسیم گیلان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بازدید از طرح های اشتغالزایی و پروژه های وابسته دستگاه های تابعه شهرستان فردوس گفت: لازمه ایجاد اشتغال پایدار، اتصال زنجیره تولید به بازار فروش بین المللی است.

​شاکرمی در خراسان جنوبی: تعریف استانداردی از مشکلات واحدهای تولیدی در سطح استانی و ملی وجود ندارد

نسیم گیلان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حفظ اشتغال و تولید در واحدهای تولیدی یکی از اولویت‌های مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و ایجاد واحدهای جدید نباید ما را از اشتغال و تولید موجود غافل کند.

معاون روابط کار در بازدید از کارخانه کویرتایر: پویایی در حوزه اقتصاد و اشتغال مروج فرهنگ کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت است

نسیم گیلان - معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از خط تولید کارخانه کویرتایر گفت: پویایی در حوزه اقتصاد و اشتغال می‌تواند مروج فرهنگ کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت باشد.

تقدیر شریعتمداری از مدیرعامل و کارکنان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

نسیم گیلان - "محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از تلاش های کارکنان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ، بزرگ ترین هلدینگ حمل و نقل کشور به ویژه در دوران تحریم و جنگ اقتصادی تقدیر کرد .

آغاز صدور احکام بازنشستگان غیرهیات‌علمی دانشگاه‌ها/ موانع قانونی مرتفع شد

نسیم گیلان - مدیرکل فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: علت تاخیر صدور احکام برای بازنشستگان غیرهیات‌علمی دانشگاه‌ها، در کنار نواقص اطلاعات حقوق شاغلین همطراز، افزایش شاغلین در سال جاری بود که مقرر شد افزایش مورد اشاره برای بازنشستگان غیرهیات‌علمی دانشگاه ها نیز منظور شود.

۱۰ هزار نیروی جویای کار در اهواز جذب می شود

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اعلام کرد: در اجرای طرح ۲۸ مخزن نفتی- که بخشی از آن در شهرستان اهواز قرار دارد - ۱۰ هزار نیروی جویای کار به درخواست مجری طرح جذب می شوند.

هفت طرح بزرگ کارآفرینی در سیستان و بلوچستان به بهره برداری می رسد

نسیم گیلان - مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: در دهه فجر امسال هفت طرح بزرگ کارآفرینی با حمایت این صندوق با مجموع اعتبار ۸۵ میلیارد ریال در شهرستان های این استان به بهره برداری می رسد.

مدیرکل بهزیستی البرز :ضرورت ساماندهی متکدیان و کودکان کار خیابانی استان

نسیم گیلان - مدیرکل بهزیستی استان البرز در جلسه ستاد ساماندهی امور متکدّیان استان به ریاست استانداری البرز بر ضرورت ساماندهی متکدیان و کودکان کار خیابانی در استان بصورت جدی تاکید کرد.

​شاکرمی: حوادث منجر به فوت در معادن استان خراسان جنوبی نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد کاهش داشته است

نسیم گیلان - معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور در منطقه معدنی پروده و شرکت معدنجو از نزدیک به بررسی موانع و مشکلات این شرکت پرداخت و ضمن ابراز خرسندی از اقدامات ارزشمند در این واحد گفت: خوشبختانه با وجود تحریم‌ها و محدودیت ها، این واحد توانسته قدم‌های خوبی برای ارتقای ایمنی در معدن بر دارد.

​شاکرمی: شرکت زغال سنگ پروده طبس ،بهترین مصداق جهش تولید است

نسیم گیلان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بازدیدهای خود از مناطق معدنی شهرستان طبس از شرکت زغال سنگ پروده بازدید کرد و گفت: شرکت زغال سنگ پروده طبس ،بهترین مصداق جهش تولید است.

با حضور معاون اشتغال، دغدغه مالی بنگاه های اقتصادی شهرستان بشرویه بررسی شد

نسیم گیلان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیران ارشد دستگاه های تابعه از طرح های اشتغال شهرستان بشرویه بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه فعالیت این بنگاه های اقتصادی قرار گرفت.

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: هدف سفر به خراسان جنوبی بررسی وضعیت ایمنی کارگران معادن است

نسیم گیلان - معاون روابط کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، هدف از سفر به استان خراسان جنوبی را بررسی واحدهای مشکل دار و وضعیت ایمنی کارگران معادن اعلام کرد.

منصوری در شورای اداری شهرستان طبس: سند توسعه ای شهرستان طبس باید ارتقا یابد

نسیم گیلان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شهرستان طبس یکی از مهمترین شهرستان های خراسان جنوبی در حوزه گردشگری و ترانزیتی است.

​معاون امور اقتصادی وزارت کار: سرمایه‌گذاران در صنایع بسته‌بندی و فرآوری خراسان جنوبی حمایت می شوند

نسیم گیلان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، بر حمایت از سرمایه گذاری در صنایع تبدیلی و فرآوری شهرستان زیرکوه استان خراسان جنوبی تاکید کرد.

راه اندازی اولین مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در حوزه اجتماعی، فرهنگی و هنری در یزد

نسیم گیلان - در جلسه هیئت فنی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی با نظر اکثریت اعضاء، راه اندازی اولین مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در زیرگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی و هنری و کافه کارآفرینی جدید در یزد به تصویب رسید.

۹۵۳ تبعه خارجی غیرمجاز در قزوین شناسایی شدند

نسیم گیلان - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۵۳ تبعه خارجی غیرمجاز در قزوین شناسایی و ۲۴۲ کارفرمای متخلف در این رابطه به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی بوشهر: مهمترین اولویت کاری ما در حوزه روابط کار ، سرعت، دقت و شفافیت در ارائه خدمات است

نسیم گیلان - جلسه تخصصی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر با مدیران و روسای ستادی حوزه روابط کار، کارشناسان برگزار شد.

طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در استان یزد مورد بررسی قرار گرفت

نسیم گیلان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری به عنوان یک پدیده مخرب اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی همواره از جمله دغدغه های اساسی دولت هاست.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: تحقق طرح جامع مهارت آموزی دانش آموزان نیازمند عزم ملی است

نسیم گیلان - رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: «طرح جامع مهارت آموزی به دانش آموزان» با هدف تحقق هر دانش آموز یک مهارت نیازمند مشارکت همه جانبه گروه های مرجع و جریان ساز است.

صادقی فر خبر داد: مسابقات سراسری قرآن ویژه بانوان جامعه کار برگزار می شود

نسیم گیلان - معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درآستانه بزرگداشت مقام زن و روز مادر ، چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه بانوان جامعه کار و تلاش از امروز ۵ بهمن به صورت مجازی آغاز شد.

معاون امور اقتصادی وزارت کار خبر داد: بیش از ۶۰ هزار بیمه‌پرداز تأمین اجتماعی در استان خراسان جنوبی وجود دارد

نسیم گیلان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به استان خراسان جنوبی گفت: ۱۶ هزار بیمه‌پرداز اصلی تأمین اجتماعی در استان خراسان جنوبی وجود دارد که با محاسبه افراد تبعی به حدود ۶۴ هزار نفر می‌رسد که این عدد قابل‌توجهی است.

معاون امور اقتصادی وزارت کار از کارخانهٔ سیمان قاین بازدید کرد

نسیم گیلان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر خود به خراسان جنوبی، روز یک‌شنبه، پنجم بهمن ۱۳۹۹، از کارخانه سیمان این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان دستاوردها، مسائل و مشکلات این کارخانه قرار گرفت.

ساير مطالب

برقراری پروازفوق العاده کیش ایر درمسیر تهران- کیش –تهران

داریوش سلیمی سکان دار معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش

اعلام آمادگی سرمایه گذار خارجی برای فعالیت در کیش

رونمایی از نخستین پانتون بوت کامپوزیتی تولید داخلی در کیش

استمرار بازدیدهای بهداشتی از کارگاه های تولیدی، خدماتی و صنعتی کیش

‎ایجاد رونق اقتصادی با بهره گیری از ظرفیت های حوزه ورزش در کیش

پنج روزتا پایان مهلت ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبارها

معرفی سرپرست جدید موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش

معرفی ظرفیت های جزیره کیش در نشست روسای کشورهای عضو اکو

غبارروبی مزار شهدای گمنام کیش درسالروزشهادت سردارسلیمانی

برگزاری ویژه برنامه نخستین سالگرد شهدای مقاومت در کیش

تخصیص کمک هزینه510 میلیون تومانی اینترنت آموزش پرورش کیش

ایجاد صلح و امنیت در جهان هدف اصلی سردار سلیمانی بود

پیام مدیر عامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی

اجرای طرح مدیریت ریسک ایمنی برخورد با آهوان درفرودگاه کیش

تسریع عملیات ساخت باند جنوبی فرودگاه بین المللی کیش

کاهش میزان ابتلا به کووید 19 در کیش

امکان تهیه بلیط با نرخ مصوب 72 ساعت قبل ازپروازهای کیش ایر

تشریح ویژه برنامه های بزرگداشت سالگرد سردار سلیمانی در کیش

کیش جزیره مدرن اسلامی

اقشار آسیب پذیر در منطقه آزاد کیش صاحب خانه می شوند

آغاز عملیات اجرایی طرح مسکن بومیان کیش

جریمه 70 میلیون تومانی قطع درختان در کیش

تخصیص سهمیه بلیط کیش ایر با نرخ مصوب برای ساکنان کیش

اعلام نتایج سومین جشنواره ملی تئاتر کوتاه کیش

نظارت بهداشتی بر فعالیت بیش از 2 هزار فروشگاه ، مرکز تجاری و اماکن عمومی در کیش

آثار راه یافته به جشنواره ملی" تئاتر کوتاه کیش" معرفی شدند

برپایی پنجمین جشنواره شعر کیش با حضور شاعران بین المللی

کیش کاندید میزبانی جام ملت‌های آسیا

ایجاد درآمد پایدار و تکمیل پروژه‌های عمرانی در جزیره کیش

تولید دوچرخه دریایی جدید باتلاش یک شرکت دانش بنیان در کیش

34 طرح درمحور تمدن های کیش آماده واگذاری به سرمایه گذاران است

بهره برداری ازسالن اجتماعات شهید سپهبد سلیمانی در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش

تقویت فضای رسانه ای و ترویج فرهنگ نقدپذیری با رعایت اصول حرفه ای در کیش

ضرورت ثبت اطلاعات مراکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبار

پرداخت بیمه عمرکارکنان فوت شده سازمان منطقه آزاد کیش بر اثر ابتلا به کرونا

آغاز بزرگترین طرح توسعه مسیرهای ساحلی در جزیره کیش

نیازهای فناورانه سازمان منطقه آزاد کیش به شرکت های دانش بنیان اعلام شد

نیاز های اولیه کادر درمان و پرستاران کیش پیگیری می شود

زیر ساخت های مناسب کیش برای توسعه گردشگری علمی و نمایشگاهی

تبدیل کیش به دروازه بین المللی مراودات تجاری و گردشگری

برگزاری دومین کارگاه هنری بوم در بوم در کیش

تجلیل و قدردانی از پرستاران کیش با اهداء شاخه های گل

نشست روسای مناطق آزاد کشورهای عضو اکو

مشارکت شرکتهای دانش بنیان کشور در تامین نیازهای فناورانه کیش

آخرین رویداد عکاسی قرن 14 در کیش

اعمال محدودیت های کرونایی شب یلدا در کیش

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت روز پرستار

اعمال سیاست های حمایتی و فعال سازی مجدد 15واحدصنعتی درکیش

اقدامات کلیدی شرکت تله کیش در توسعه شبکه ارتباطی

دو انتصاب جدید در سازمان منطقه آزاد کیش

توجه ویژه به فرهنگ بومی منطقه رکن اصلی توسعه متوازن کیش

کیش میزبان جام تنیس دیپلمات های کشور های عضو اکو

ساکنان و گردشگران کیش برای قدردانی از مدافعان سلامت به پویش مردمی سپاس پیوستند.

فعالیت گروه سیار تست سریع کووید 19 مرکز توسعه سلامت کیش

برپایی رویداد معرفی خوراکی های سنتی- بومی کیش

تحول فضای ورزشی کیش اولویت موسسه ورزش و تفریحات سالم

پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه ازاد کیش به مناسبت روز حمل ونقل

تقدیر از پژوهشگران جزیره کیش درهفته پژوهش

کاهش آمار ابتلا به کرونا در کیش

بهره برداری از درمانگاه جدید ویژه بیماران کرونایی درکیش

انتشار کتاب "شبِ دربند، صبحِ آزادی"

سامانه هوشمند اشتغال منطقه آزاد کیش به روز رسانی شد

روسای کارگروه های پدافند غیرعامل منطقه آزاد کیش معرفی شدند

ساماندهی حمل و توزیع آب شرب تانکری در کیش

راه‌اندازی مرکز آموزشی و تفریحی تخصصی تفریحات هوایی در جزیره کیش

اجرای طرح حفاظت 40ساله از شمع های سازه ای اسکله تفریحی میرمهنا

کتاب "بابا الهوا" گامی ماندگار درجهت حفظ میراث فرهنگی ناملموس کیش

ایجاد مرکز ملی مقابله با آلودگی های نفتی در کیش

اعتراض به اسنپی شدن کیش ،گرهی که بادندان هم بازنشد

کیش، پیشتاز تأمین مالی در مناطق آزاد از طریق بورس

تاکسی‌داران بخش خصوصی کیش برای ‌نام نویسی در تاکسی اینترنتی اجباری ندارند.

کیش منطقه آزاد پیشرو دراجرای طرح تسهیلات خرید بیمه نامه مهر ایران معین

تاکید دکتر مظفری بر نقش کلیدی کیش ایر درمدیریت بحران ناشی از کرونا

فرزانه شرفبافی به مرکز نوآوری رفت

معرفی مدیر عامل جدید شرکت هواپیمایی کیش

رونمایی از دو اثرفرهنگی و هنری درخانه بومیان کیش

معرفی راه یافتگان به مرحله نهایی نخستین جشنواره داستان صوتی کیش

بررسی امکان برگزاری جشنواره زمستانی کیش با رویکردی متفاوت

تعامل سازنده بسیج و مرکز توسعه سلامت کیش در مقابله با کرونا

انتصاب نخستین رییس اداره کنسولی دانشجویان بین المللی در جزیره کیش

راهیابی 38 گروه به مرحله نیمه نهایی سومین جشنواره موسیقی کیش

شناسایی بیش از 3 هزار نفر بیمار مبتلا به کرونا از ابتدای همه گیری در کیش

علت مرگ دومین نهنگ یافت شده در ساحل کیش هنوز مشخص نیست

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت روز دانشجو

غربالگری بیش از 3 هزار نفر در زمینه ابتلا به کرونا در کیش

ابلاغ مصوبات جدید سی و یکمین جلسه شورای سلامت کیش

پیشگیری از کرونا با رعایت سه رکن اصلی در جزیره کیش

بسیج همگانی کارکنان شرکت عمران ، آب و خدمات کیش برای جبران کمبود تاکسی های شهری

انتقال لاشه نهنگ به ساحل جهت انجام بررسی های اولیه

تامین 60 درصد تجهیزات مورد نیاز پایانه جدید فرودگاه کیش

ساخت زمین فوتبال ساحلی و چمن مصنوعی بزرگ در مجموعه ورزشی میرمهنا

پدیدار شدن دومین لاشه نهنگ در آب های ساحلی کیش

‎کارشناسان محیط زیست برای بررسی مرگ نهنگ ها به کیش بیایند

اعطای نشان بین المللی گردشگری حلال به خانه مردم شناسی بومیان کیش

حضور هنرمندان 122 کشور در جشنواره فیلم موج کیش

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت گرامیداشت روز مجلس شورای اسلامی

بهره برداری از باند جنوبی فرودگاه بین المللی کیش تا آغاز سال 1400

اطلاعیه قطعی برق در دهم آذر

آغاز طرح ملی شهید سلیمانی با هدف پایش و کنترل شیوع ویروس کرونا در کیش