نسیم گیلان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

الزام کارگاه های مشمول قانون کار بیش از پنجاه نفر کارگر به تهیه و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در استان قم

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: به منظور افزایش حقوق کارگران کارگاه های مشمول قانون کار بیش از پنجاه نفر کارگر، تهیه و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در استان الزامی می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: در دولت دوازدهم شاهد خدمات شایسته ای توسط سازمان تامین اجتماعی و بهزیستی به جامعه هدف بودیم

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: طرح ۳۰۷۰، دیجیتالی کردن امورات تامین اجتماعی برای کاهش مراجعات حضوری و تقویت و تجهیز بیمارستان ها با توجه به شیوع ویروس کرونا توسط مدیریت درمان تامین اجتماعی و ایجاد اشتغال برای هزار و ۷۴۴ نفر توسط بهزیستی تنها بخشی از این خدمات است.

۱۰۰۰ نفر کارگران ساختمانی و فصلی چهارمحال و بختیاری کمک هزینه خرید کالای اساسی دریافت می کنند

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری در جلسه قرارگاه جمع آوری کمک های مومنانه جامعه کار و تلاش استان گفت: با همکاری بانک رسالت استان به تعداد ۱۰۰۰نفر از کارگران ساختمانی و فصلی استان کمک هزینه خرید کالای اساسی پرداخت می شود.

۱۵۰۰ نفر با اجرای طرح یارانه دستمزد در اردبیل مشغول به‌کار شدند

نسیم گیلان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: بیش از ۱۵۰۰ نفر با گذشت ۱۰ ماه از اجرای طرح پرداخت ۳۰ درصد دستمزد نیروی کار به کارفرمایان در قالب طرح یارانه دستمزد مشغول به کار شدند.

برگزاری کمیته تعیین وضعیت تعاونی های غیر فعال در استان قم

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: به منظور بررسی وضعیت پروژهای نیمه تمام که مدت فعالیت های تعاونی ها به اتمام رسیده کمیته تعیین وضعیت تعاونی های غیر فعال در استان برگزار شد.

افزایش مستمری کشاورزان و روستاییان زنجان

نسیم گیلان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان از افزایش مستمری این صندوق به میزان ۲۵ درصد خبر داد.

سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی زنجان: راه نجات اشتغال ، تولید ، صنعت و اقتصاد کشور کارآفرینی است

نسیم گیلان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور در مراسم افتتاح کافه کارآفرینی زنجان در دانشگاه آزاد تاکیدکرد: راه نجات اشتغال ، تولید ، صنعت و اقتصاد کشور کارآفرینی است.

عملیات اجرایی کارخانه تولید ظروف شیشه‌ای دارویی شستـا در گرمی آغاز شد

نسیم گیلان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی کارخانه تولید ظروف شیشه‌ای دارویی شستـا با سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد تومان و با اشتغال ۱۸۵ نفر در گرمی آغاز شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی:کمک به اقشار پایین دست جامعه شاخصه اصلی نظام جمهوری اسلامی است

نسیم گیلان - رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: کمک به اقشار متوسط و پایین دست جامعه از شاخصه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی و این مهم در قانون اساسی به منصه ظهور رسیده است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تداوم صنعت نساجی یزد در گروی داشتن برنامه استراتژیک و مداوم است

نسیم گیلان - صنعت نساجی در استان سابقه ای دیرینه دارد و در دوران مختلف، نساجان یزدی به خوبی درخشیده و آثار نفیس و با ارزشی را از خود بجای گذارده اند.

نخستین مرکز آموزش مهارت صنایع دریایی در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود‌

نسیم گیلان - ۲۷۰ حرفه آموزش مهارتی استاندارد در حوزه شیلات، سواحل، نفت، گاز و پتروشیمی در استان بوشهر تدوین شده و امسال نخستین مرکز آموزش مهارت صنایع دریایی در این استان راه‌اندازی می‌شود.

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان مریوان با سرمایه گذاری بیش از ۱۰۰۰ میلیون ریال ثبت شد

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از ثبت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان مریوان در خردادماه امسال با عضویت یکهزار نفر از اهالی این شهرستان خبر داد و گفت: مریوانی ها بالغ بر ۱۰۰۰ میلیون ریال برای ثبت و آغاز بکار این شرکت سرمایه‌گذاری کردند.

شریعتمداری: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی رتبه اول خدمات دولت الکترونیک را در بین ١۶۶ نهاد دولتی و حکومتی کسب کرد

نسیم گیلان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از کسب رتبه اول خدمات دولت الکترونیک توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بین ١۶۶ نهاد دولتی و حکومتی خبر داد.

تصویب پرداخت بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی

نسیم گیلان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تصویب پرداخت بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی را با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی در هیئت دولت برای بار دوم پس از سال ۹۹ کاری از جنس کارستان بیان کرد.

​دلایل اصلی حوادث ناشی از کار اعلام شد؛ عدم استفاده از فناوری‌های روز در استخراج معادن، عدم اجرای ماده ۸۷

نسیم گیلان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یکصد و شصت و نهمین نشست شورای عالی حفاظت فنی دلایل عمده وقوع حوادث ناشی از کار را تشریح کرد.

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت کار: همکاری مدیران با کارکنان تولید را افزایش می دهد

نسیم گیلان - مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت "پمپ توربین" تبریز گفت: در شرایط کنونی اقتصادی حاکم بر کشور، همکاری مدیران با کارکنان، به تولید و رونق فعالیت شرکت منجر می شود و علاوه بر آن موجب محقق شدن نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری؛ تولید ،پشتیبانی و موانع زدایی در این واحد شده است.

تصویب بدهی صندوق های بازنشستگی با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی در هیئت دولت

نسیم گیلان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تصویب بدهی صندوق های بازنشستگی را با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی در دولت برای بار دوم پس از سال ۹۹ کاری از جنس کارستان بیان کرد.

مدیرکل بهزیستی زنجان:کارفرمایان در ازای بکارگیری مددجویان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند

نسیم گیلان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می‌توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره‌مند شوند.

چهارمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار شد

نسیم گیلان - چهارمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با حضور رییس شورا و مدیران عضو به میزبانی بهزیستی مازندران در محل سالن جلسات شیرخواگاه شکوفه ساری برگزار شد.

پیام شریعتمداری به مناسبت عید سعید قربان

نسیم گیلان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی عید سعید قربان را روز رها شدن از بند هوا‌های نفسانی و ایثار و از خود گذشتگی در راه رضای خدا و کمک به همنوعان بیان کرد.

اطلاعیه مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرامون اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

نسیم گیلان - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و نحوه تحویل مدارک را اعلام کرد.

شریعتمداری : آغاز فعالیت صندوق حمایت از فرصتهای شغلی افراد دارای معلولیت تحقق یک آرزوی قدیمی بود

نسیم گیلان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری آغاز فعالیت صندوق حمایت از فرصتهای شغلی افراد دارای معلولیت را مؤثر در آینده معلولین و تحقق یک آرزوی قدیمی عنوان کرد.

وزیر تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرد: تصویب سیاست های کلی رفاهی در مجمع تشخیص مصلحت نظام

نسیم گیلان - وزیر تعاون و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح دبیرخانه رصد آسیب‌های اجتماعی و معلولیت‌ها ،از تصویب سیاست های کلی رفاهی در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد که با چهار برنامه به تصویب رسیده و به زودی با تایید مقام معظم رهبری ابلاغ خواهد شد.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد:صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی، پشتوانه جامعه معلولین برای حضور در بازار و اشتغال پایدار

نسیم گیلان - صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی برای ایجاد پشتوانه، توانمندسازی و اشتغالزایی افراد دارای معلولیت در قالب کارفرما و خویش‌فرما ایجاد شده است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: فرهنگ سرمایه داران یزدی ایجاد فرصت اشتغال و کارآفرینی است

نسیم گیلان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: فرهنگ سرمایه داری در یزد به سمت احداث واحدهای تولیدی، کارآفرینی و ایجاد فرصت اشتغال بوده و هست.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: اختصاص ۴۰ درصد تسهیلات به طرح های نیمه تمام اشتغال پایدار روستایی و عشایری

نسیم گیلان - سرپرست اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی بوشهر در کارگروه اشتغال استان بوشهر از وجود ۱۰۸ میلیارد تومان منابع جهت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری براساس رسته فعالیت های تعیین شده ملی خبر داد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم

نسیم گیلان - حمید رضا پناه مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه انعقاد تفاهم نامه توسعه و ترویج فرهنگ نماز گفت: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم.

ثبت نام مرحله سوم حمپاد برای حمایت از «پایان نامه‌های بازنشستگان دانشجو» امکان‌پذیر شد

نسیم گیلان - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان ثبت نام تسهیلات طرح حمپاد برای بازنشستگان این صندوق که در مرحله تایید پروپوزال پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا هستند خبر داد.

مراسم معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد و اردبیل برگزار شد

نسیم گیلان - با حضور سید محسن دلبری مدیرکل دفتر امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراسم معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویر احمد و اردبیل صبح امروز به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد.

با موافقت نمایندگان صورت گرفت؛ مجوز مجلس به سازمان فنی و حرفه ای برای دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی جهت توسعه مراکز آموزشی

نسیم گیلان - نمایندگان در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، امروز (یکشنبه ۲۷ تیر)، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور را مجاز به دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای توسعه مراکز آموزشی دانستند.

رویدادی برای استارتاپ‌های مرتبط با تعاون، اقتصاد جمعی و جامعه

نسیم گیلان - مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران « منتا » با همکاری مرکز نوآوری جهش و پرابلم ، در مرداد ماه سال جاری رویدادی برای استارتاپ های مرتبط با حوزه تعاون ، اقتصاد جمعی و جامعه برگزار می کنند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: پنج آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در هفته ملی مهارت در استان بوشهر افتتاح می شود

نسیم گیلان - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با توجه به گستره مخاطبان آموزش فنی و حرفه‌ای و به‌ منظور ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت‌ آموزی در سطوح مختلف اجتماعی و افزایش منزلت اجتماعی و آموزش مهارتی، برنامه‌های متنوعی در هفته ملی مهارت در استان بوشهر اجرا خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر لزوم ایجاد حلقه ارتباط بین تعاونگران با بخش تعاون تاکید کرد

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: شرکت های تعاونی که در عرصه های مختلف فعال هستند می توانند با تعامل و ارایه خدمات متقابل به یکدیگر ضمن کاهش هزینه های خود به توسعه تعاونی ها و گردش سرمایه در داخل استان نیز کمک کنند.

انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره کارآفرینی استان کرمانشاه تشکیل شد

نسیم گیلان - انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان کرمانشاه با حضور رئیس اداره توسعه کارآفرینی و رئیس اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد

اقلام بهداشتی شستا در سیستان و بلوچستان توزیع شد

نسیم گیلان - فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) گفت: ۷۵۰ هزار عدد ماسک،۱۵ هزار لیتر محلول ضدعفونی‌ و همچنین ۱۴ مخزن آب با همکاری کمیته امدادامام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان در برخی مناطق این استان توزیع شد.

مدیرکل بهزیستی زنجان: کارفرمایان در ازای بکارگیری مددجویان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند

نسیم گیلان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می‌توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره‌مند شوند.

باشگاه کارآفرینان نوجوان در استان همدان افتتاح شد

نسیم گیلان - به منظور تربیت کارآفرینان و افراد موثر و موفق در حوزه کارآفرینی در آینده ؛ وزارت تعاون , کار و رفاه اجتماعی , اقدام به طراحی باشگاه کارآفرینان نوجوان کرده که استان همدان یکی از پیشروان در راه اندازی این طرح است.

ساير مطالب

نماینده اهواز: ٢5شهر خوزستان تنش آبی دارند

فرماندار دزفول: با اغتشاشگران برخورد جدی می‌ کنیم

اولین واکنش روحانی به اعتراض مردم خوزستان

نسرین ستوده به مرخصی آمد

قول‌ هایی که روحانی می‌ گوید به آن‌ ها عمل کرده

اینفوگرافیک / روند کرونا در ایران، از 31 خرداد تا 31 تیر

کرونا جان 226 بیمار دیگر را هم گرفت/شناسایی 20313 بیمار جدید از روز گذشته تا امروز

یک مامور انتظامی در ماهشهر شهید شد

انتقاد از نحوه برخورد با اعتراضات خوزستانی‌ ها

روحانی : امنیت عراق را امنیت خود می دانیم

امام جمعه قم : کاری نکنیم موجب رنجش رهبری شود

213 فوتی کرونا در شبانه روز گذشته در کشور/ شناسایی 27379 بیمار جدید

پاسخ ربیعی به شایعه نامه بایدن به مقامات ایران

آمریکا در حال بررسی تحریم‌ های جدید علیه ایران

دستگیری 17 وکیل و 13 کارمند متخلف قوه قضائیه

ربیعی : باید مانع از فراگیری موج جدید کرونا شویم

250 فوتی جدید کرونا در کشور / تزریق بیش از 424 هزار دُز واکسن در 24 ساعت گذشته

آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی در گیلان برگزار می‌شود

تذکر یک نماینده درباره تعویق 5 ماهه حقوق کارگران یک سد/ قالیباف: وزارت نیرو در انتخاب پیمانکار دقت کند

وزیر نیرو به مجلس احضار شود/ انتقاد از بی‌تفاوتی استاندار نسبت به تجمع کارگران سد شفارود

لغو جلسه علنی شورای شهر رشت

افزایش دوباره مرگ‌های کرونایی در کشور / 213 فوتی و 25441 ابتلا در 24 ساعت گذشته

فرخی میکال: رئیسی در سیاست خارجی همانند گذشته عمل نکند

بازشماری آرا و تغییر در منتخبین شورای اسلامی شهر لوندویل

محمدیاری: حقوق کارگران سد شفارود پرداخت نشده است

دستور فوری روحانی برای رفع مشکل آب خوزستان

انتظارات سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از وزیر دادگستری آینده

طرح جدید اروپا درباره برنامه هسته‌ ای ایران

آمریکا: بعد از انتقال قدرت در ایران آماده مذاکره‌ ایم

خطیب زاده : آماده ایم همین امروز توافق را اجرا کنیم

موضع گیری قالیباف در مورد کم آبی ، واکسن ، برق و ...

12 گزینه نهایی تصدی شهرداری تهران اعلام شد

195 فوتی جدید کرونا در کشور/رکورد تزریق روزانه واکسن شکست

جواد لاریجانی: دندان لق برجام را بِکنیم

محدوده عرصه و حریم اثر جهانی هیرکانی گیلان به استاندار ابلاغ شد

وزیر خارجه آمریکا لغو تحریم‌ های ایران را امضا کرده

دستور ویژه رهبر کره شمالی به زنان متاهل

جلسه رئیسی با مسئولان حوزه واکسن کرونا

تایید صحت انتخابات اولین میاندوره‌ یازدهمین دوره مجلس در آستانه اشرفیه

صحت انتخابات میاندوره‌‌ای مجلس در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه تأیید شد

بازنگری آمریکا در مورد لغو سفر شهروندان ایرانى

آمریکا: مصمم به بازگشت متقابل به برجام هستیم

علم‌ الهدی: مجلس شر برجام را کند، تشکر می‌ کنم

ادعای وکیل زنجانی : او مشمول عفو خواهد شد

روحانی : تاکنون 7 میلیون دوز واکسن تزریق شده

اعتبارات جذب شده پارسال معیار توزیع اعتبارات امسال

175 فوتی و 15139 ابتلای جدید کرونا در کشور

چین : آمریکا تحریم ها علیه ایران را لغو کند

دستور روحانی به وزرا در روزهای آخر عمر دولت

اینفوگرافیک / روند کرونا در ایران، از 25 خرداد تا 25 تیر

فوت 199 بیمار کرونایی دیگر در شبانه روز گذشته/ 335 شهر در وضعیت قرمز و نارنجی

سعد الحریری استعفا کرد

رویترز: ایران تا قبل از دولت رئیسی مذاکره نمی‌ کند

می‌ خواهیم تمام کاخ‌ های دنیا را حسینیه کنیم!

مقررات تازه ارمنستان برای مسافران ایرانی

پاسخ کاخ سفید درباره اتهام آدم‌ ربایی به ایران

جهانگیری: دولت بعدی، بی‌ سابقه‌ ترین ذخایر را دارد

واکنش کدخدایی به جدایی از شورای نگهبان

اظهارات جدید روحانی در خصوص واکسیناسیون

پاسخ کاخ سفید درباره اتهام آدم ربایی به ایران

روحانی : تحریم نبود ، خدمات دولت چند برابر می شد

کرونا 201 نفر دیگر را به کام مرگ کشاند/شناسایی 23600 بیمار جدید

به محض لغو تحریم‌ ها، تجارت با چین 2 برابر می‌ شود

عضو کمیسیون محاسبات مجلس: طرح دوفوریتی الزام دولت برای پاسخگویی به نمایندگان در دستور کار مجلس قرار گرفت

انتخابات میان دوره ای مجلس در آستانه اشرفیه تایید شد

سفارت امارات در تل‌ آویو رسماََ آغاز به‌ کار کرد

روحانی ، وارث مشکلات اصولگرایان بود

جریان‌های دریایی که به اندازه زلزله‌های متوسط جان می‌گیرند

هشدار نسبت به مصرف ماهیان خزر به دلیل آلوده بودن به فلزات سنگین

گردشگران خزر علاوه بر جریان‌های شکافنده مراقب پدیده "موج مرده" خزر باشند!

مذاکرات وین تا تحلیف رئیسی متوقف شد؟

فوری: آمریکا بخشی از تحریم‌‎ های تجاری ایران را لغو کرد

خداحافطی کدخدایی از سخنگویی شورای نگهبان

تائید خروج مدیر عامل سابق شرکت نفت از ایران

روحانی : در مذاکره به هرچه خواستیم ، رسیدیم

4 ایرانی متهم به تلاش برای ربودن مسیح علی نژاد

مانع تراشی‌های آذربایجان جلوی افزایش صادرات ایران به روسیه را گرفته است

مراسم تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی لاهیجان

افزایش دوباره مرگ‌های کرونایی در کشور / 184 فوتی در شبانه روز گذشته

تکلیف استاندار گیلان به مسئولان محلی برای مشارکت در توسعه پروژه های شهر هوشمند / ایجاد بسترهای ارائه خدمات شبکه 5G ایرانسل مورد انتظار مردم است

دیدار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری حامل پیام دوستی برای مردم بود

دستور طالبان برای عقد نکاحِ دختران بالای 15سال؟!

آمریکا: آماده بازگشت به مذاکرات وین هستیم

10 دستور مهم رئیس جدید قوه قضائیه

علم‌ الهدی: باید با بی‌ حجابی مبارزه شود

توضیحات سخنگوی دولت درباره انفجار پارک ملت

میلیونر اسرائیلی متهم به جاسوسی برای ایران شد

کمک 15 میلیون یورویی اتحادیه اروپا به ایران

پایان رقابت دونده‌های "نیمه استقامت"، "استقامت"و "پیاده‌روی" با معرفی برترین‌ها

22750 ابتلا و 166 فوتی جدید کرونا در کشور/بیش از 214هزار تزریق واکسن در 24 ساعت گذشته

استاندار: گیلان خواستار بهره‌مندی از درآمد فروش چوب است

پیگیری استاندار برای تخصیص اعتبار پروژه‌های تامین آب شرب و اضطراری گیلان

آقا تهرانی : اگر یک خانه اضافه دارم افشا کنید

آخرین گزارش سه ماهه برجام به مجلس ارائه شد

روحانی : واحد های مسکونی را مردم باید بسازند

روسیه : 90 درصد احیای برجام انجام شده است

ذوالنوری: طالبان با القاعده و داعش یکی نیست

بهره برداری از تمام ظرفیت برجام در یک قدمی ایران

مخبر، محتمل ترین گزینه معاون اولی کابینه است

افزایش دوباره ابتلا و فوتیهای کرونا در کشور / 182 بیمار جان باختند