نسیم گیلان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

بیش از ۳۱ هزار نفر از روستاییان و عشایر کم‌درآمد کرمانشاه رایگان بیمه می‌شوند

نسیم گیلان - مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه از بیمه شدن رایگان بیش از ۳۱ هزار نفر از روستاییان و عشایر کم‌درآمد استان تاپایان سال خبر داد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان خبر داد: صدور موافقت‌نامه اصولی ۳ روزه برای متقاضیان تاسیس آموزشگاه‌های آزاد اجرایی شد

نسیم گیلان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان گفت: در راستای دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صدور موافقت‌نامه اصولی سه‌روزه برای متقاضیان تاسیس آموزشگاه‌های آزاد در استان لرستان اجرا شد.

ششمین جلسه هیأت فنی اشتغال اتباع خارجی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان برگزار شد

نسیم گیلان - ششمین جلسه هیأت فنی اشتغال اتباع خارجی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با حضور مدیران دستگاههای ذیربط و اعضای هیأت فنی اشتغال اتباع خارجی برگزار شد .

اختصاص ۳۲۲ میلیارد ریال برای حمایت از مشاغل خانگی در سمنان

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: کمبود نیروی کار در واحدهای تولیدی و صنعتی در کنار نبود شغل مناسب برای دانش آموختگان علوم انسانی مشکل جدی اشتغال استان است.

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی: رشد و توسعه کشور در گرو حمایت، نگاه و ایده های کارآفرینان است

نسیم گیلان - حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدید های دوره ای خود از شرکت ها و واحدهای تولیدی استان از صنایع غذایی به آرا بازدید و از فعالیت ها ،حمایت ها و اقدامات مدیر عامل این شرکت در حوره ورزش کارگری در استان قدردانی کرد و گفت: رشد و توسعه کشور در گرو حمایت، نگاه و ایده های کارآفرینان است.

بیش از ۱۰ هزار نفر- دوره آموزش مهارتی برای متقاضیان در زنجان ارائه شده است

نسیم گیلان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: ۱۰ هزار و ۷۵۴ نفر – دوره آموزش مهارتی طی ۶ ماهه اول سال جاری در بخش‌های دولتی و غیردولتی در سطح استان زنجان برای متقاضیان ارائه شده است.

کاهش ۳۳ درصدی حوادث ناشی از کار منجر به فوت در خراسان شمالی

نسیم گیلان - نباتیان مدیر روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از کاهش ۳۳ درصدی حوادث ناشی از کار منجر به فوت طی شش ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه آن در سال گذشته در استان خبر داد.

بیش از ۱۴۴۶ نفر در طرح یارانه دستمزد در استان چهارمحال و بختیاری جذب کار شدند

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای اجرایی شدن طرح یارانه دستمزد در سال ۱۴۰۰ تا مهر ماه امسال، ۲۱۲نفر نیروی کار در استان چهارمحال و بختیاری از طریق این طرح جذب و بکارگیری شده اند.

سال گذشته نزدیک به ۶ میلیارد تومان تسهیلات تخصیصی مشاغل خانگی به کردستانی ها پرداخت شد

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست تخصصی کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: سال گذشته ۶ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به استان تخصیص یافت که با همکاری بانکهای عامل و دستگاه های اجرایی بخش قابل توجه این تسهیلات به متقاضیان پرداخت شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: امنیت فضای سایبر موجب رونق کسب و کارها می شود

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: هر چه امنیت فضای سایبری افزایش یابد هم مشتریان کسب و کارها در این فضا افزایش می یابند و هم‌اشتغال بیشتر می شود .

پانزدهمین دوره مسابقات قرانی جامعه کار و تلاش استان کرمانشاه برگزار شد

نسیم گیلان - پانزدهمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون استان در ۴ رشته قرائت، حفظ در شاخه های ۱۰ جزء ، ۲۰ جزء و کل و اذان و مفاهیم و با حضور ۸۵ نفر از قاریان و علاقمندان قرآنی در محل سالن اجتماعات اداره کل، تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد.

توجه به حقوق افراد نابینا و رفع موانع مشارکت اجتماعی، وظیفه انسانی و لازمه توسعه یافتگی است

نسیم گیلان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت بیست و سوم مهر ماه (پانزدهم اکتبر) روز جهانی عصای سفید، رفع موانع مشارکت اجتماعی روشندلان را وظیفه دینی و انسانی همه و لازمه توسعه یافتگی دانست.

دکتر عبدالملکی: برای اجرای قوانین مربوط به معلولین پیگیری قانونی و قضایی می‌کنیم، خواهش نمی‌کنیم

نسیم گیلان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای اجرای قوانین و مقررات مربوط به جامعه معلولین پیگیری قانونی و قضایی می‌کنیم، خواهش نمی‌کنیم.

کاهش هزینه‌ درمان ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

نسیم گیلان - وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نشست کمیسیون بهداشت مجلس اعلام کرد : کاهش هزینه‌ درمان ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.

فاز اول نوزدهمین مسابقات ملی مهارت از ۲۲ مهر سال جاری آغاز می شود

نسیم گیلان - فاز اول «نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت» به میزبانی استان‌های مازندران، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و کردستان از ۲۲ مهر سال جاری با حضور ۱۷۰ رقابت کننده آغاز می شود.

آغاز فراگیر برنامه های پیشگیری از اعتیاد در محیط های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر

نسیم گیلان - معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز فراگیر برنامه های پیشگیری از اعتیاد در محیط های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر با رویکرد کانون یاریگران کار و تولید در آینده ای نزدیک خبر داد.

صدور ۱۲۲۸ مجوز مشاغل خانگی در مازندران

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: در سال ۱۳۹۹ تعداد ۱۲۲۸ مجوز مشاغل خانگی صادر شد که از این تعداد ۱۳۳ مجوز پشتیبان و ۱۰۹۵ مجوز مستقل بوده است.

۱۹۹۱ طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات بانکی دریافت کردند

نسیم گیلان - معاون اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: یک هزار و ۹۹۱ طرح اشتغال روستایی از ابتدای طرح تاکنون به میزان ۲۷۳ میلیارد و ۷۲۶ میلیون تومان تسهیلات بانکی دریافت کرده‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فضای گفت وگوی کارکنان و ارباب رجوع باید باز باشد

نسیم گیلان - به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به صورت وبیناری با فرزندان شاهد شاغل در این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

حسینی نیا: دیپلماسی مهارت را در راستای توسعه روابط بین المللی در دولت سیزدهم در اولویت قرار داده ایم

نسیم گیلان - معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست وبینار همکاری های بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و آژانس توسعه مهارت (مسابقات جهانی مهارت) روسیه گفت: «دیپلماسی مهارت» را در راستای توسعه روابط بین المللی در دولت سیزدهم در اولویت کاری خود قرار داده ایم.

۱۴۰۰ واحد مسکونی به خانواده های دارای دو معلول در سراسر کشور تحویل شد/ عبدالملکی: مسکن، نیمی از هزینه‌های خانوارها را می‌بلعد

نسیم گیلان - با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ۱۴۰۰ واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو معلول در سراسر کشور تحویل شد.

۵۹ کلاس‌ آموزش ایمنی برای کارگران در قزوین برگزار شد

نسیم گیلان - رییس اداره بازرسی کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۹ کلاس آموزش ایمنی برای کارگران استان برگزار شده که نسبت به مدت مشابه قبل ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

راه اندازی و فعالیت دفتر فنی و مهندسی اتاق تعاون استان البرز برای ارائه خدمات به تعاونی های مسکن

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از راه اندازی و آغاز به کار دفتر فنی ومهندسی اتاق تعاون استان در جهت حل مشکلات حوزه فنی و تخصصی تعاونی ها و بویژه تعاونی های مسکن خبر داد.

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت کار در هرمزگان: مسابقه واقعی در عمل به قرآن است

نسیم گیلان - مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرآن کریم را متعلق به تمام بشریت دانست و گفت: مسابقات قرآنی برای من حکم محافل قرآنی را دارند و مسابقه واقعی را در عمل به قرآن کریم می‌دانم.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان: هدایت درست تسهیلات حمایتی زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار است

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با نظارت و دقت بیشتر در پرداخت تسهیلات حمایتی و هدایت درست منابع زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان فراهم می‌شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: تهیه مسکن کارگری از اولویت های جامعه کارفرمایان استان یزد است

نسیم گیلان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بخش قابل توجهی از حقوق و دستمزد کارگران برای اجاره بها صرف می شود و تهیه مسکن کارگری از اولویت های جامعه کارفرمایان استان یزد محسوب می شود.

۵ هزار خانوار کرمانشاهی جذب صندوق بیمه روستاییان، کشاورزان و عشایر شدند

نسیم گیلان - مدیر صندوق بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر استان کرمانشاه گفت: در شش ماهه اول سال جاری ۵ هزار و ۱۴۲ خانوار به منظور بهره مندی جذب صندوق اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر استان شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: یکی از ارکان اصلی توسعه هر سازمانی "رعایت مقررات ایمنی" است

نسیم گیلان - به همت گروه تحقیقات، تعلیمات، حفاظت فنی و بهداشت کار اصفهان "وبینار ایمنی وآتش نشانی" با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

شرکت هفت تپه با گزارش وزارت کار به شرکت صنایع نیشکر واگذار شد

نسیم گیلان - معاون اقتصادی وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی، با پیگیری‌های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، بازدیدهای میدانی و ارائه گزارش هیات اعزامی این وزارتخانه به هیات دولت مبنی بر واگذاری شرکت هفته تپه، وضعیت این شرکت تعیین تکلیف و به شرکت توسعه صنایع نیشکر واگذار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: نیازمند روحیه بسیجی برای حل مشکلات حوزه کار و تولید هستیم

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: فرهنگ و روحیه بسیجی باید در همه حوزه‌ها مخصوصا در کار و تولید به کار گرفته و تا بتوانیم سد تحریم‌ها را شکسته و به جایگاه واقعی برسیم.

بیش از ۲۶ هزار نفر از تلاشگران عرصه کار و تولید گیلان واکسینه شدند

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون واکسیناسیون سراسری با سرعت و کیفیت مطلوبی انجام شد و امیدواریم با این روند به‌زودی کلیه کارگران واکسینه شوند.

۲۷۵۱ زنجانی بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

نسیم گیلان - سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری ۲۷۵۱ نفر از کارگران مشمول در استان، بیمه بیکاری دریافت کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: روستاییان و عشایر نقش مهمی در رشد اقتصادی دارند

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: توسعه و ترویج فرهنگ روستایی با تاکید بر نقش روستاییان و عشایر غیور به ویژه در زمینه توسعه و رشد اقتصادی، زمینه‌ساز رفع بسیاری از مشکلات موجود است.

اعتبار مشاغل خانگی آذربایجان شرقی در سال جاری حدود ۶ برابر افزایش یافته است

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: اعتبار مشاغل خانگی استان در سال جاری با افزایش ۶.۳ برابری نسبت به سال ۱۳۹۹ از ۸۰ میلیارد ریال به ۵۰۴ میلیارد ریال افزایش و در ۱۷ مرداد ماه سال جاری ابلاغ شده است.

ابلاغ ۵۴ میلیارد تومان اعتبار در حوزه مشاغل خانگی استان کرمانشاه

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۵۴ میلیارد تومان اعتبار امسال برای پرداخت تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی استان کرمانشاه ابلاغ شده که این میزان اعتبار نسبت به سال گذشته حدود ۶.۵ برابر افزایش داشته است.

ساير مطالب

درخشش 3 دانش آموز گیلانی در المپیاد‌های ادبیات و ریاضی

پایان رقابت‌های والیبال ساحلی زیر 2٠ سال گیلان

فرماندار: 72 درصد دانش آموزان شهرستان رشت واکسن کرونا را دریافت کردند

قطعی گاز در لنگرود

مرگ 35 قلاده فک؛ آنفلوآنزای فوق حاد علت مرگ نیست

آغار بارش‌های پاییزی، از عصر فردا در گیلان

دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر عامل جان باختن 2 مأمور پلیس گیلانی

حمایت از 258 دانش آموز کم بینا و نابینا توسط بهزیستی گیلان

برگزاری نشست «رژیم صهیونیستی عامل بی‌ثباتی در منطقه» در گیلان

آغاز بارش باران از فردا در گیلان/ دمای هوا 15 درجه کاهش می یابد

راهبرد مقابله با توطئه صهیونیسم وحدت شیعه و سنی است

اجازه تبدیل لوشان به سراوانی دیگر در گیلان را نمی دهیم

نگهبانی از دین مقدس اسلام وظیفه اصلی شیعه و سنی است

ارسال 1000 اثر به جشنواره «طنز پهلو 5»/ 16 اثر تقدیر می شوند

افزایش 12 درصدی بستری بیماران کرونایی در رشت

انتظار دریافت حقوق کارگران سد شفارود 6 ماهه شد/ بدعهدی پیمانکار

بستری های مبتلا به کرونا در مرکز گیلان افزایش یافت

جان باختن 2 پلیس مبارزه با مواد مخدر در گیلان

2 مأمور مبارزه با مواد مخدر گیلان بر اثر سانحه رانندگی جان باختند

ناقوس هشدار موج ششم کرونا برای گیلانی‌ها

تسهیل فعالیت سالمندان با شکل‌گیری شهر دوستدار سالمند

هشدار هواشناسی درباره نفوذ سامانه سرد به کشور

ضرورت بومی سازی طرح شهر دوستدار سالمند در گیلان

کلوچه فومن، سوغات چهار فصل گیلان + تصاویر

پیشتازی گیلان در تزریق هر دو دز واکسن کرونا/مراکز واکسیناسیون گیلان آماده فعالیت شبانه‌روزی

مراکز واکسیناسیون گیلان آماده فعالیت شبانه‌روزی/ راه‌اندازی ایستگاه‌های سیار اتوبوسی واکسن

پرهیز از نگاه بخشی به مسائل اقتصادی و توسعه‌ای گیلان

ضرورت توجه جدی سازمان بنادر به لایروبی اسکله مجتمع بندری آستارا

مرزهای سه گانه آستارا فرصتی مناسب برای تقویت صادرات ملی است

برگزاری مرحله نیمه نهایی مسابقات کشوری قرآن کریم در رشت

توقیف 15 دستگاه کامیون و جلوگیری از خروج 74 تن مرغ زنده از گیلان

فوتسالیت‌های نوجوان یزدی در راه رقابت‌های لیگ یک کشور

پلمب یک ملک خلاف ساز در رشت

عکس/ روستای سطلسر لاهیجان کجاست؟

تزریق 83 درصدی دُز نخست واکسن کرونا در گیلان

فعالیت واحدهای صنفی منوط به تزریق واکسن کرونا است

مجلس تسریع در گره‌گشایی از مشکلات حوزه ساخت‌وساز روستانشینان را در دستور کار قرار داد

آغاز کوچ پاییزه دامداران املشی

فومن به مرحله نیمه نهایی انتخاب پایتخت کتاب ایران راه یافت

تزریق 83 درصدی دز نخست واکسن کرونا در گیلان

فیلم کوتاه روزگار عاشقی در لنگرود اکران می شود

جانبازان و توان‌یابان ورزشکار؛ افتخارآفرینان بی ادعای گیلان

کاهش 7 درجه‌ای دما در برخی استان‌ها | احتمال بارش برف در ارتفاعات مازندران و گیلان

سرمربی سپیدرود رشت: با 17 بازیکن فصل قبل تمدید کردیم

اجرای طرح پلاک گذاری تراکتور‌های کشاورزی در گیلان

سالمندان گیلان برای دریافت واکسن در منزل با 440١ تماس گیرند

تزریق 83 درصدی دوز نخست واکسن کرونا در گیلان/ واکسیناسیون سالمندان در منزل

رسیدگی قضایی به موضوع پسماند سراوان در دستور کار دادسرای رشت

مشکلات منطقه ویژه اقتصادی بندر و گمرک زمینی آستارا بررسی شد

سفر استانی رئیس جمهور یک ضرورت برای لمس مشکلات مردم است

بستری 356 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گیلان

امضای تفاهم نامه بانک ایران زمین با سازمان حمل و نقل شهرداری رشت

آخرین‌ و جدیدترین آمار کرونایی استان گیلان تا 25 مهر 1400

تکریم سالمندان برگرفته از آموزه‌های دینی و فرهنگ غنی ملی است / تدوین نقشه راه برای زیست بهتر اجتماعی افراد سالمند / تسهیل فعالیت سالمندان در عرصه‌های عمومی با شکل‌گیری شهر دوستدار سالمند

گیلان/ ممانعت از خروج 75 تن مرغ زنده/ 15 کامیون متوقف شدند

دیدار معاونت فناوری اطلاعات بانک ایران زمین با مسئولین سازمان حمل و نقل شهرداری رشت

پیشگامی خیّران املشی در حوزه سلامت

ضبط مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن کشوری در حرم مطهر فاطمه اخری (س) رشت

حضور وزنه بردار گیلانی در اردوی تیم ملی برای کسب سهمیه جهانی

37.5 درصد مردم گیلان در نوبت دوم علیه کرونا واکسینه شدند

زمان خرید برگ سبز چای تمدید نخواهد شد

لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی دریای خزر تصویب شد

40 هزار دز واکسن پاستوکووک در گیلان دریافت شد

ممانعت از خروج حدود 75 تن مرغ زنده از گیلان

گیلان رتبه سوم آشپزی مسابقات ملی مهارت را کسب کرد

اهدای عضو شهروند گیلانی به یک بیمار نیازمند در شیراز

رکاب زنی زوج دوچرخه سوار گیلانی در حمایت از فک خزری آغاز شد

اعتصاب کارگران سد شفارود تالش برای حقوق

تالاب جوکندان در گیلان را ببینید

گیلان از کلینیک سالمندی برخوردار میشود

بستری 73 بیمار جدید کرونایی در گیلان/ 66 نفر بد حال هستند

کُند شدن نبض حیات گیلان/ کوه خواری و جنگل خواری در سایه بی نظارتی

سفر استانی رئیس جمهوری یک ضرورت برای لمس مشکلات مردم است

بازدید مدیران سازمان توسعه تجارت ایران از زیرساخت های آستارا

سپیدرود رشت قرارداد 17 بازیکن فصل گذشته را تمدید کرد

فضای شهری برای استفاده سالمندان مناسب سازی شود

سند جامعی برای طرح «شهر دوستدار سالمند» در گیلان وجود ندارد

فومن به مرحله نیمه نهایی انتخاب پایتخت «کتاب ایران» راه یافت

ممانعت از خروج حدود 75 تن مرغ زنده از گیلان/ 15 کامیون متوقف شدند

موج بعدی کرونا به رفتارهای اجتماعی مردم بستگی دارد

باران در استانهای شمالی و غربی و کاهش دما

صاحبان واحدهای صنفی برای تزریق واکسن کرونا اقدام کنند

عادی انگاری‌ها زمینه ساز اوج گرفتن دوباره کرونا در گیلان

360 میلیارد تومان کمک‌معیشتی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در گیلان پرداخت شد

مرگ دختر رشتی بر اثر سقوط از ارتفاعات ماسوله

اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء در مناطق روستایی ضروری است

محور خمام به خشکبیجار طی سال‌ها رسیدگی‌نشده است

در راه رسیدن به عدالت و قانون‌مداری با هیچ‌شخصی عقد اخوت نبسته‌ام

سیستم های پایش تصویری تقویت شوند

گیلان پنج تا 12 درجه سرد می شود

بستری 75 بیمار جدید کرونایی در گیلان/ مجموع بیماران 383 نفر رسید

پرونده پسماند سراوان روی میز دادسرای مرکز گیلان

پرداخت بیش از 360 میلیاردی کمک معیشت به مددجویان گیلانی

اصلاح الگوی مصرف غذایی در بحران کرونا فرهنگ سازی شود

ممنوعیت ورود خودروهای شخصی به سواحل بندرانزلی

رنگ‌بندی‌های کرونایی گیلان؛ همچنان زرد و آبی/ لزوم پوشش 90 درصدی واکسن کرونا

روند ابتلا به کرونا در استان افزایش یافته است

تزریق هم زمان پنج نوع واکسن در رشت 25 مهرماه 1400

رسیدگی قضایی به موضوع پسماند سراوان در دادسرای رشت

دادستان: رسیدگی به موضوع پسماند سراوان گیلان