نسیم گیلان
فرمانده انتظامی گیلان خبر داد؛
رشد 100 درصدی برخورد با پدیده سگ گردانی در استان گیلان
شنبه 9 اسفند 1399 - 11:28:39
نسیم گیلان - رشت- فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه برخورد با پدیده سگ گردانی یکی از مطالبات مهم مردمی است، گفت: در مقایسه با سال گذشته شاهد رشد 100 درصدی در این زمینه هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار عزیزاله ملکی صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه امنیت و آرامش از مهم‌ترین مؤلفه‌ها در جامعه است، اظهار کرد: یکی از رسالت‌های و اولویت‌های پلیس نیز برقراری همین مؤلفه‌ها است.
وی با تأکید بر برخورد قاطع پلیس با برهم زنندگان امنیت، گفت: برخورد با خودروهای هنجارشکن در سطح معابر و خیابان یکی از اقدامات پلیس در این زمینه است که از ابتدای امسال تاکنون پلیس گیلان با بیش از سه هزار و 723 خودروی هنجارشکن برخورد کرده است.
فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه در مقایسه با سال گذشته شاهد افزایش 30 درصدی در این زمینه هستیم، افزود: طرف برخورد با خودروهای هنجارشکن و حادثه ساز در طول سال در دستور کار پلیس قرار دارد.
وی با اشاره به رشد 71 درصدی در مقایسه با سال گذشته در زمینه برخورد با حرکات نمایشی و پر خطر در استان گیلان، اضافه کرد: در زمینه برخورد با آلودگی‌های صوتی نیز 923 خودرو توقیف شده‌اند.
سردار ملکی با بیان اینکه در این بخش نیز شاهد رشد 77 درصدی در مقایسه با سال گذشته هستیم، ادامه داد: تردد مکرر و ایجاد مزاحمت‌های شبانه نیز از دیگر آیتم‌های برخورد از سوی پلیس بوده که از ابتدای امسال شاهد توقیف 507 خودرو در این بخش هستیم.
وی همچنین به پدیده سگ گردانی نیز اشاره و با بیان اینکه برخورد با این افراد نیز در دستور کار پلیس قرار دارد، افزود: این موضوع از مطالبات جدی شهروندان بوده که در این زمینه در مقایسه با سال گذشته شاهد رشد 100 درصدی هستیم.

http://www.gilan-online.ir/Fa/News/248903/رشد-100-درصدی-برخورد-با-پدیده-سگ-گردانی-در-استان-گیلان
بستن   چاپ