نسیم گیلان
تیم فوتبال ملوان بندر انزلی برابر پارس جنوبی جم پیروز شد
سه شنبه 12 اسفند 1399 - 17:55:49
نسیم گیلان - تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و پارس جنوبی جم عصر سه شنبه در هفته شانزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه تختی بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتبال ملوان با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.
در نیمه اول این دیدار، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نسبت به حریفش برتری محسوسی داشت اما در نهایت نتوانست از این برتری استفاده کند و این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی با نتیجه مساوی صفر بر صفر پایان یافت.
در نیمه دوم تیم ملوان بازی را بهتر آغاز کرد و حملات متعددی را انجام داد تا اینکه در دقیقه 71 عیسی پرتو مدافع پیش تاخته تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بایک ضربه سر تنها گل تیمش را به ثمر رساند تا ملوانان با این گل در این دیدار به برتری برسند.
پس از به ثمر رسیدن این گل هر دو تیم فرصت های مناسب گلزنی داشتند به خصوص در دقایق پایانی این دیدار تیم پارس جنوبی جم می توانست به گل مساوی دست یابد اما فرصت های هر دو تیم به هدر رفت تا در نهایت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با نتیجه یک بر صفر در این دیدار به برتری برسد.
قضاوت این مسابقه را محمدحسین ترابیان با کمک های امیرمحمد داودزاده و محسن حکیم برعهده داشتند که در جریان آن نیما علی پور دروازبان تیم فوتبال پارس جنوبی جم، مازیار زارع سرمربی و بابک پورغلامی مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی کارت زرد دریافت کردند.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با ترکیب ابوالفصل عباسی، میعاد یزدانی (دقیقه 68 سیدجلال رافخایی)، پرهام صیاد، میثم شاه مکوندزاده، مهدی هاشمی نژاد، خشایار زبرجد، ارسلان تفضلی (دقیقه 56 زکریا مرادی)، محمد مهری، وحید فارغ، عیسی پرتو، سهیل فداکار (دقیقه 88 فربد بلوک باشی) با سرمربیگری مازیار زارع به مصاف تیم پارس جنوبی جم رفت.
همچنین تیم فوتبال پارس جنوبی جم با ترکیب نیما علی پور، عرفان قهرمانی، محمدحسین مهرآزما، مصفی اکرامی، علی فاتح، محمد بختیاری، امید نظامی پور، یونس اکبرپور (مهرداد هدایتیان)، محمدجواد آزاده، محمد عبادزاده، بهروز هوشمند و با سرمربیگری محمد نصرتی رو در روی تیم ملوان بندرانزلی قرار گرفت.
پیش از این بازی تا پایان هفته پانزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور تیم پارس جنوبی جم با کسب 22 امتیاز در مکان هفتم و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب 19 امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار داشتند.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان 18 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.
برچسب‌ها فوتبال فدراسیون های ورزشی گیلان

http://www.gilan-online.ir/Fa/News/249866/تیم-فوتبال-ملوان-بندر-انزلی-برابر-پارس-جنوبی-جم-پیروز-شد
بستن   چاپ