نسیم گیلان
شارژ معکوس بی سیم پاوربانک MagSafe اپل کار کاربران را راحت خواهد کرد
سه شنبه 12 اسفند 1399 - 20:59:04
نسیم گیلان - شارژ معکوس بی سیم پاوربانک MagSafe اپل کار کاربران را راحت خواهد کرد
سایز متن الف الف
لینک کوتاه در کلیبرد کپی شد! http://akhr.ir/7418919
٩
٠
سخت افزار / انتظارها برای حضور آیفون با ویژگی شارژ معکوس بلاخره تا حد زیادی جلو رفته است. بیشتر تولید کنندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی با استفاده از این ویژگی توانسته‌اند درآمد زیادی در راستای راحتی کاربران خود کسب کنند. اما اپل با توجه به قرار ندادن چنین ویژگی بر روی گوشی‌های هوشمند خود، هنوز جزو یکی از برند‌هایی است که از این ترند عقب مانده است. با استفاده از شارژ معکوس بی‌سیم قادر هستید تا ساعت هوشمند، هندزفری هوشمند و دیگر وسایل خود که به صورت وایرلس شارژ می‌شوند را شارژ کنید. شارژ معکوس بی سیم پاوربانک MagSage اپل بلاخره این امکان را به کاربران خواهد داد تا محصولات خود را به راحتی شارژ نمایند.
یکی از دلایلی که اپل از قرار دادن شارژ معکوس برای آیفون جلوگیری می‌کند، به احتمال زیاد ظرفیت پایین باتری این دستگاه است. هرچه قدر هم که سیستم عامل این دستگاه بهینه باشد، ساعت هوشمند و یا هندزفری بی‌سیم شما یک مقدار انرژی برای شارژ کامل باتری خود استفاده می‌کنند. از این رو در صورتی که به عنوان مثال از آیفون 12 مینی به عنوان گوشی هوشمند خود استفاده کنید، با استفاده از شارژ معکوس برای شارژ وسایل دیگر خود، دستگاه باتری خود را زودتر از همیشه از دست خواهد داد.
درحال حاضر شایعاتی درباره شارژ معکوس بی سیم پاوربانک MagSafe اپل شنیده شده است اما هنوز مشخص نیست که این مورد چه زمان وارد بازار خواهد شد. حضور پاوربانک بی‌سیم نمونه اولیه نیست و این مورد را قبلا در لوازم جانبی کمپانی‌های سوم شخص دیده بودیم. اما از آنجایی که اپل در سری آیفون 12 خود از MagSafe استفاده کرده است، کمپانی‌های سازنده لوازم جانبی قادر هستند از این بخش سو استفاده جدی برای تولید محصولات بیشتر کنند. اما اپل قبل از تمام این کمپانی‌ها قرار است پاور بانک‌های خود را وارد بازار کند.
شارژ معکوس بی سیم پاوربانک MagSafe – نمونه دوتایی!
بر اساس گزارش‌های تازه منتشر شده، اپل قصد دارد شارژ معکوس را به صورت نمونه دیگری بر روی آیفون‌های خود بیاورد و بجای قرار دادن آن در کالبد دستگاه، آن را به صورت یک محصول جانبی ارائه کند. درست است که اینکار اپل یک بازارگرمی و خرید اجباری برای کاربرانی که نیاز به این ویژگی دارند خواهد بود اما با توجه به اینکه این قابلیت بر روی پاوربانک استفاده خواهد شد، دیگر نیاز نیست نگرانی از بابت کم شدن باتری دستگاه خود داشته باشید.
با توجه به اینکه پاور بانک بی‌سیم قادر است گوشی شما را شارژ کند، پس قادر به شارژ دیگر محصولات بی‌سیم شما نیز خواهد بود. به عنوان مثال AirPods اپل درحال حاضر قادر به شارژ به صورت بی‌سیم نیز است.
بر اساس گفته‌های منبع، قرار است دو نوع پاوربانک از سمت کمپانی اپل وارد بازار شود. یکی از نسخه‌های این پاوربانک نمونه عادی است و تنها قادر به شارژ آیفون می‌باشد. این درحالی است که نسخه پرمیوم دارای ویژگی شارژ معکوس نیست است. با این وجود هنوز مشخص نیست چه زمان هر دو پاوربانک به مرحله تولید و عرضه خواهند رسید.
نظر شما درباره شارژ معکوس بی سیم پاوربانک MagSafe چیست؟

http://www.gilan-online.ir/Fa/News/249925/شارژ-معکوس-بی-سیم-پاوربانک-MagSafe-اپل-کار-کاربران-را-راحت-خواهد-کرد
بستن   چاپ