نسیم گیلان
مشخصات دوربین شیائومی می میکس 4 فاش شد
يکشنبه 22 فروردين 1400 - 21:56:35
نسیم گیلان - مشخصات دوربین شیائومی می میکس 4 فاش شد 2
سایز متن الف الف
لینک کوتاه در کلیبرد کپی شد! http://akhr.ir/7553471
١٩٦
٠
ترنجی / بعد از رونمایی از گوشی های شیائومی می میکس آلفا و گوشی تاشو می میکس فولد، حال خط میکس این شرکت باید با مدل پیشرفته تری به نام می میکس 4 تکمیل شود. پیش تر شاهد اعلامیه ها و شایعات متنوعی از این دستگاه بودیم، اکنون اما، اطلاعات گوناگونی از این گوشی شیائومی درز کرده است که تا حدودی ما را با طراحی کلی آن آشنا می کند.
شیائومی می میکس 4
به نقل از وب سایت gizchina، افشا کننده معروف، Ice Universe، در صفحه توییتر خود تصاویر مفهومی از گوشی شیائومی می میکس 4 را منتشر کرد که قسمت شاخص و قابل توجه آن، پنل جلویی دستگاه است که در کانون توجه قرار دارد. از نظر منبع، صفحه نمایش این گوشی هوشمند باید در کل قسمت جلویی آن “کشیده شود” ، جایی که حاشیه پایین نیز به حداقل اندازه ممکن کاهش خواهد یافت.
Ice Universe به طور قاطع اعلام می کند که 100 درصد اطمینان دارد دوربین سلفی می میکس 4 شیائومی در زیر صفحه نمایش آن پنهان شده است و به احتمال زیاد نمایشگر آن در امتداد لبه ها خم می شود دقیقا مانند آنچه در دیگر گوشی های پرچمدار شیائومی مانند خانواده می 11 شاهد هستیم که در نتیجه “سایر فناوری های جدید” نیز در اینجا کاربرد خود را پیدا می کنند. منبع دیگر اطلاعات، Xiaomiui، نیز اطمینان می دهد که این تلفن هوشمند از لحاظ طراحی،‌ از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار خواهد بود، اما از نظر سخت افزاری، با همان مشخصات شیائومی می 11 اولترا ارائه خواهد شد که با دوربین زیر صفحه نمایش و فناوری 5G mmWave عرضه می شود.
اطلاعات دیگری از مشخصات داخلی این گوشی پیشرفته شیائومی منتشر نشده است و فقط می توان منتظر اعلامیه رسمی کمپانی ماند تا ببینیم آیا این شرکت می تواند عملکردی کاملاً بالغ و بدون مشکل از دوربین زیر صفحه نمایش ارائه دهد یا خیر.
نظر شما راجع به احتمال استفاده از دوربین سلفی زیر نمایشگر در می میکس 4 شیائومی چیست؟ البته با وجود قاطعیت آیس یونیورس و با توجه به مؤثق بودن اطلاعات او، تا حدودی می توان اطمینان یافت که می میکس آینده از این تکنولوژی بهره خواهد برد.

http://www.gilan-online.ir/Fa/News/259028/مشخصات-دوربین-شیائومی-می-میکس-4-فاش-شد
بستن   چاپ