نسیم گیلان
اسماعیل خلیل زاده بازداشت شد | باشگاه استقلال: تکذیب می کنیم، در قرنطینه است
دوشنبه 13 ارديبهشت 1400 - 00:04:17
نسیم گیلان - باشگاه استقلال نسبت به اخباری که در برخی رسانه ها نسبت به دستگیری اسماعیل خلیل زاده منتشر شده، واکنش نشان داد.
به گزارش طرفداری، شنیده می شود رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال امروز در استان گیلان بازداشت شده است. شنیده ها حاکی از این است که وی به اتهام کلاهبرداری و اخلال در نظم اقتصادی کشور توسط نهادهای نطارتی و امنیتی دستگیر شده که باشگاه استقلال به این موضوع واکنش نشان داد.
رسانه رسمی استقلال در این خصوص نوشت:
در روزهای گذشته اخبار کذبی در خصوص اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هبات مدیره باشگاه استقلال در فضای مجازی منتشر شده که اخبار فوق به این وسیله تکذیب می‌شود. گفتنی است اسماعیل خلیل زاده به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه بوده و ظرف دو سه روز آینده و پس از منفی شدن تست کرونایش به فعالیت‌های خود به صورت حضوری در باشگاه استقلال ادامه می‌دهد.
در حالی که منابع خبری از استان گیلان از بازداشت رییس هیات مدیره استقلال خبر می دهند و خبرگزاری فارس هم به صراحت به دستگیری اسماعیل خلیل زاده اشاره کرده، رسانه رسمی باشگاه استقلال این خبر را تکذیب کرد و مدعی شد اسماعیل خلیل زاده به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه است.
تکمیلی؛ منابع خبری در استان گیلان ادعا می‌کنند اسماعیل خلیل زاده با قرار وثیقه آزاد شده و باشگاه استقلال با آگاهی از این موضوع مدعی است رییس هیات مدیره در قرنطینه به سر می‌برد.
عضویت در کانال تلگرام خبربان

http://www.gilan-online.ir/Fa/News/264965/اسماعیل-خلیل-زاده-بازداشت-شد-|-باشگاه-استقلال--تکذیب-می-کنیم،-در-قرنطینه-است
بستن   چاپ