نسیم گیلان
ایربادز هواوی FreeBuds 4 جامه‌ای تکراری به تن می‌کند
جمعه 24 ارديبهشت 1400 - 16:07:59
نسیم گیلان - ایربادز هواوی FreeBuds 4 جامه‌ای تکراری به تن می‌کند
سایز متن الف الف
لینک کوتاه در کلیبرد کپی شد! http://akhr.ir/7679628
١٣٣
١
ترنجی / طراحی ایربادز هواوی FreeBuds 4 مشابه نسل قبل خواهد بود.
هواوی قرار است به زودی و در تاریخ ٢٩ اردیبهشت، از محصولات جدید خود رونمایی کند. این محصولات، در حوزه‌های مختلفی هستند. یکی از محصولات جدید هواوی، ایربادز FreeBuds 4 است. به تازگی تیزرهای رسمی و رندرهای این ایربادز پرچمدار منتشر شده است. در ادامه نگاهی به طراحی این محصول پریمیوم خواهیم داشت.
ایربادز هواوی FreeBuds 4
هواوی یکی از کمپانی‌های مطرح در عرضه و فروش ایربادزهای کاملاً بی سیم است. محصولات این برند در حوزه ایربادزهای کاملاً بی سیم، معمولاً در بازه قیمتی محصولات پریمیوم است. پیش از این، هواوی ایربادز بی سیم FreeBuds 3 را رونمایی کرده بود. این محصول، حدود دو سال پیش در مراسم IFA 2019 با قابلیت حذف نویز فعال معرفی شد.
اما سرانجام، به گزارش Gizmochina، زمان رونمایی از نسل جدید این ایربادز، یعنی FreeBuds 4 در حال فرا رسیدن است. این ایربادز، در تاریخ ١٩ مه یا ٢٩ اردیبهشت، در مراسم جدید هواوی در کشور چین رونمایی خواهد شد. پیش‌تر در مورد مراسم جدید هوآوی در کشور چین برایتان گفته بودیم.
طراحی ایربادز FreeBuds هواوی
در راستای رونمایی از این ایربادز بی سیم، تصاویر رسمی و تبلیغاتی این محصول جدید انتشار یافته است.

نسیم گیلان


رنگ بندی ایربادز کاملاً بی سیم هواوی FreeBuds 4
در این تصاویر، طراحی کلی ایربادز FreeBuds 4 به نمایش در آمده است. همچینن رنگ بندی این محصول مشخص شده است. در نگاه اول، طراحی این ایربادز پرچمدار، مشابه با نسل قبلی آن است. با این حال، ارگونومی ایربادز FreeBuds 4 بهبود یافته است. همچنین بهبود کیفیت صوتی در این ایربادز اعمال شده است. سه رنگ نقره‌‌ای، سفید و قرمز برای کیس شارژ و این دستگاه در نظر گرفته شده است. کیس شارژ این ایربادز بی سیم، بیضوی شکل است که به قرارگیری هر چه راحت‌تر آن در جیب، کمک می‌کند. به نظر من، رنگ نقره‌‌ای این دستگاه، بیشترین جذابیت را دارد. زیرا در این رنگ، شاهد استفاده از حالتی براق هستیم.
یک چراغ LED نیز برای اطلاع از وضعیت ایربادز هواوی FreeBuds 4 بر روی کیس شارژ آن تعبیه شده است. قابلیت لغو نویز فعال یا به اصطلاح، ANC در این محصول جذاب فراهم خواهد شد. در نسل قبلی فری بادز 4، شاهد لغو نویزهایی با حداکثر صدای ١5 دسی بل بودیم. بنابراین، ممکن است در این نسل، حداکثر نویزهایی با صدای 4٠ دسی بل نیز حذف خواهند شد. احتمال استفاده از تراشه Kirin A1 و یا نسل جدیدتر آن، در این ایربادز بی سیم وجود دارد. این تراشه‌ جدید، احتمالاً از نسخه 5.٢ بلوتوث با مصرف کم‌تری ارائه خواهد شد. هواوی فعلاً به جز انتشار تصاویر رسمی این محصول، جزئیات دیگری را ارائه نکرده است.
نظر شما در مورد طراحی رسمی و امکانات احتمالی FreeBuds 4 چیست؟ آیا این محصول توجه شما را جلب کرده است؟ منتظر رونمایی رسمی از آن هستید؟ به نظرتان این ایربادز بهتر است یا FlipBuds Pro از شیائومی؟

http://www.gilan-online.ir/Fa/News/268582/ایربادز-هواوی-FreeBuds-4-جامه‌ای-تکراری-به-تن-می‌کند
بستن   چاپ