نسیم گیلان
امداد رسانی نیروهای جمعیت هلال احمر گیلان در پی سقوط یک دستگاه نیسان
جمعه 24 ارديبهشت 1400 - 20:43:23
نسیم گیلان -

نسیم گیلان


غلامی از امداد رسانی نیروهای جمعیت هلال احمر گیلان به سرنشینان یک خودروی نیسان و کشف جسد یک بانوی 70ساله خبر داد و گفت: هموطنان درصورت بروز هر گونه حادثه ای با شماره 112تماس بگیرند.
« سیاوش غلامی » در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از یک حادثه جاده ای در ساعت 11 صبح امروز (جمعه، 24 اردیبهشت) خبر داد و گفت: در این حادثه یک خودروی نیسان پس از انحراف به دره سقوط کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به اینکه این حادثه در محور سیاهکل به دیلمان منطقه آبی نام رخ داده است، افزود: در این حادثه چهار تن مصدوم شدند که اقدامات امدادی لازم بر روی آن ها انجام شد.
وی در ادامه همچنین بیان کرد: امروز همچنین طی یک عملیات امداد آبی، جسد بانوی مومنه حدود 70ساله توسط نجاتگران پایگاه شهید آقایی از داخل رودخانه سفید رود(محدوده لویه) خارج و پس از اقدامات لازم تحویل مراجع مربوطه شد.
غلامی شروع این عملیات را ساعت 11:10 و پایان آنرا ساعت 13:25 بیان کرد و در خصوص کشف پیکر این زن افزود: برای این عملیات یک تیم اعزام شدند و پیکر توسط عوامل امدادی در منطقه رودبار به امام زاده هاشم (رودخانه سفیدرود) کشف شد.
وی با بیان اینکه سلامت مردم برای ما بسیار اهمیت دارد، اظهار کرد: ضمن اینکه نیروهای جمعیت هلال احمر استان گیلان در مواقع ضروری آماده امداد رسانی به هموطنان گرامی هستند و از مردم می خواهیم در صورت بروز حادثه با شماره 112 ندای امداد تماس بگیرند.
پایان پیام/165

http://www.gilan-online.ir/Fa/News/268608/امداد-رسانی-نیروهای-جمعیت-هلال-احمر-گیلان-در-پی-سقوط-یک-دستگاه-نیسان
بستن   چاپ