نسیم گیلان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اجرای مجدد طرح ترافیک در تهران از فردا

نسیم گیلان - شهر: براساس اعلام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اجرای مجدد طرح ترافیک در تهران از روز شنبه (۲۵ اردیبهشت) آغاز خواهد شد.

منطقه۲۱ صنعتی ترین منطقه رو به توسعه است

نسیم گیلان - جلسه نظارت دوره ای منطقه۲۱ به ریاست مصطفی سلیمی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با هدف بررسی نهایی و ارائه گزارش بازدید و ارزیابی ها برگزار و رتبه منطقه۲۱ متوسط اعلام شد.

برخورد قاطع و سریع در انتظار عاملین حادثه میدان شهر ری

نسیم گیلان - شهر: شهردار منطقه ۲۰ ضمن عذرخواهی از شهروندان و افکار عمومی به دلیل حادثه برخورد با دستفروشان در شهر ری اعلام کرد: آنچه رخ داده مورد تایید نیست و ضمن بررسی دقیق مسئله در اسرع وقت با عوامل خاطی و مقصر برخورد می شود.

عید فطر، پاداش یک ماه بندگی خداوند

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۵ در یادداشتی نوشت: عید فطر روزی است که مسلمانان مزد و پاداش معنوی یک ماه عبادت و بندگی را از خدواند منان دریافت می کنند.

تغییر چهره شهر با خیابان کامل

نسیم گیلان - شهر: مدیریت شهری دوره پنجم با تعریف و اجرای خیابان‌های کامل در مناطق مختلف، ضمن تغییر چهره شهر، استفاده از خیابان را برای پیاده روی و دوچرخه سواری و سایر مدل‌های حمل و نقل عمومی و شخصی به صورت توأمان مورد توجه قرار داده است.

آشتی شهروندان با خیابان ولیعصر(عج)

نسیم گیلان - شهر: ثبت تاریخی خیابان ولیعصر(عج)، احیای بلندترین خیابان خاورمیانه، آشتی شهروندان با شهر، رفع نقاط بی دفاع شهری و ... موضوعاتی هستند که خیابان ولیعصر(عج) تهران را به مسئله مهم برای مدیریت شهری تبدیل می کنند. باز آفرینی این خیابان و رفع مشکلات آن با نگاه شهروندان دلیل اصلی برگزاری کارگاه «ملاقات با خیابان» بود که این روزها پس از ارائه طرح های اولیه برای اجرا، در حال گذراندن دوره دوم است.

برگزاری ویژه برنامه «عید بندگی» در منطقه ۱۵

نسیم گیلان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ از برگزاری ویژه برنامه های «عید بندگی» همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر در منطقه ۱۵ خبر داد.

واگذاری غرفه رایگان کسب و کار برای نیازمندان

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۷ از واگذاری غرفه های رایگان به اقشار نیازمند جامعه و زنان سرپرست خانوار در این منطقه جنوبی پایتخت در روزهای دوشنبه و پنچشنبه بازار منطقه ۱۷ خبر داد .

سومین کمپین آموزشی-ترویجی موتور سوار خوب ۲

نسیم گیلان - سومین کمپین آموزشی-ترویجی موتورسوار خوب ۲ با رویکرد آگاهی بخشی، تغییر رفتار اجتماعی و آموزش عملکرد صحیح ترافیکی به موتورسواران در منطقه ۱۶ به صورت پایلوت اجرا می شود.

پروژه های توسعه محله ای یکی از مهمترین اقدامات مدیریت شهری این منطقه است

نسیم گیلان - صبح روز چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، مصطفی سلیمی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در صدر هیاتی از مدیران ارشد این معاونت، با همراهی رضا رجب زاده شهردار منطقه۲۱ به بازدید از برخی از نقاط و اماکن مهم ورودی غربی پایتخت پرداخت.

سفیران صلح و دوستی میهمان ویژه منطقه۱۷ شدند

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۷ در دیدار نماینده فرهنگی سازمان اکو و مروج صلح سازمان ملل متحد و دبیر اجرایی کارگروه موسسه ویژه کودکان گفت: دارالشهدای تهران بستر مناسبی برای فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی ویژه‌ کودکان است.

بسیج نهادها و امکانات منطقه۱۳ برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰

نسیم گیلان - با برگزاری جلسات مستمر کمیته هماهنگی انتخابات منطقه ۱۳ ، کلیه نهاد ها این منطقه با به بکارگیری امکانات برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی شهر تهران آماده می شوند.

آمادگی کامل مدیریت شهری منطقه ۲۰ برای عید فطر

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۲۰ از آمادگی مدیریت شهری این منطقه برای خدمات رسانی به نمازگزاران و برگزاری نماز عید سعید فطر در فضای باز ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم(ع) خبر داد.

عملکرد حناچی در حوزه توسعه مترو قابل تقدیر است

نسیم گیلان - شهر: رییس شورای شهر تهران گفت: در دوره پنجم طول خطوط مترو ۴۰ کیلومتر اضافه شد که به همین دلیل از عملکرد شهرداری در این زمینه در دوران حناچی رضایت داریم و در شورای شهر و کمیسیون حمل و نقل عمومی و عمران از این اقدامات تقدیر شده است.

باید سرمایه گذاری در مترو، اقتصادی باشد

نسیم گیلان - شهر: معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء یکی از مسائل مهم سرمایه گذاری در حوزه مترو را اقتصادی بودن فعالیت‌ها می‌داند.

بهره برداری از ایستگاه های مترو مرزداران و اقدسیه هفته آینده

نسیم گیلان - شهر: شهردار تهران گفت: در دوره اخیر مدیریت شهری ۳۰ ایستگاه مترو به بهره برداری رسیده و هفته آینده هم ایستگاه مترو مرزداران و اقدسیه به روی مردم گشوده شده و آماده مسافرگیری خواهند شد.

نیاز مبرم پایتخت به تامین تجهیزات امداد و نجات سنگین

نسیم گیلان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر توانمندسازی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران و تامین تجهیزات سنگین و نیمه سنگین برای انجام واکنش اضطراری در زمان بحران تاکید کرد.

نوسازی ۱۰ تا ۱۵ هزار دستگاه تاکسی فرسوده در سال ۱۴۰۰

نسیم گیلان - شهر: معانون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از نوسازی ۱۰ الی ۱۵ هزار تاکسی فرسوده با اعطامی وام ۹۰ میلیون تومانی در سال جاری خبر داد و افزود: روز شنبه -۲۵ اردیبهشت- دو ایستگاه اقدسیه و مرزداران افتتاح خواهد شد.

آماده باش تهران برای برگزاری نماز عیدفطر

نسیم گیلان - شهر: مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران از ۳ روز پیش برای برگزاری نماز عید فطر اقدام کرده اند و علاوه بر آذین بندی شهر همه اقدامات لازم برای اجرای پروتکل های بهداشتی در مساجد انجام شده است.

۹۷۰۰ میلیارد تومان هزینه ساخت ۲۰ کیلومتر مترو

نسیم گیلان - شهر: مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) درباره بخشی از هزینه ساخت طولانی‌ترین خط مترو، گفت: ۷ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان برای بخش ساختمانی و دو هزار میلیارد تومان هم برای تجهیزات پیش بینی شده است که در مجموع ۹ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان هزینه اولیه برای پنج ایستگاه و ۲۰ کیلومتر مسیر پیش بینی شده است.

بازدید شهردار تهران از فرهنگسرای قرآن و مجتمع شهید غنی پور

نسیم گیلان - پیروز حناچی شهردار تهران و میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با همراهی مجید رباطی شهردار منطقه ۱۰ از فرهنگسرای قرآن و مجتمع شهید غنی پور، سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ بازدید کردند.

۴/۵ هکتار فضای سبز هدیه منطقه ۹ به شهروندان

نسیم گیلان - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۹ با اشاره به ارتقا فضای سبز با رویکرد اجتماعی در منطقه از احداث بوستان جی با رویکرد دوستدار کودک، در مساحت ۴/۵هکتار که نقش موثری در ارتقاء سرانه فضای سبز منطقه ۹ دارد، خبر داد.

احیا پروژه های عمرانی منطقه ۴ تهران در سال ۱۴۰۰

نسیم گیلان - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران از بهسازی و مناسب سازی معابر سواره رو و پیاده خبر داد و گفت: عملیات رفع فرسودگی های معابر سواره رو و پیاده رو در دستور کار سال جاری قرار گرفت.

افزایش ١٥٥٠٠٠ مترمربع فضای سبز منطقه ۱۷

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۷ از توسعه نزدیک به ۱۷ درصدی فضای سبز این محدوده جنوبی پایتخت خبر داد و گفت: خوشبختانه در ۴ سال اخیر سرانه فضای سبز با توجه به افزایش جمعیت در منطقه ۱۷ افزایش پیدا کرده است.

برگزاری دومین جشنواره قرآنی نور امید

نسیم گیلان - به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با همکاری شورای عالی قرآن و سازمان دارالقرآن الکریم دومین جشنواره قرآنی نور امید برگزار می کند.

رکاب زنی شهردار منطقه۲۱ در ناحیه یک

نسیم گیلان - همزمان با بیست و یکمین روز از اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰، پویش سه شنبه بدون خودرو توسط شهردار، معاون حمل ونقل و ترافیک و شهردار ناحیه یک در سطح این ناحیه برگزار شد.

پیاده راه/ قسمت پنجم: مسعود فروتن

نسیم گیلان - مسعود فروتن، کارگردان باسابقه کشورمان اینبار مهمان پیاده راه است. می‌گوید هنوز وقتی دلش برای تهران قدیم تنگ می‌شود، در سی تیر قدم می‌زند. زندگی‌اش در پایتخت از ۹ سالگی شروع شده و هنوز به یاد دارد که چقدر برایش همه چیز اعجاب‌آور بوده است. این قسمت از پیاده راه را ببینید.

استقبال از «عید بندگی» با ۷ عنوان برنامه

نسیم گیلان - معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از اجرای مجموعه برنامه «عید بندگی» توسط این سازمان به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.

باید خیابان ها را از خودروها پس بگیریم

نسیم گیلان - مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با برگزاری سلسله نشست های تخصصی یک شهر، یک تجربه در اولین نشست با موضوع طرح خانه تا مدرسه با دوچرخه درصدد تبدیل تهران به شهر یادگیرنده است.

ساخت تونل-زیرگذر خیابان استاد معین

نسیم گیلان - شهر: پروژه ساخت تونل-زیرگذر خیابان استاد معین از مرداد ۱۳۹۳ در منطقه ۹ تهران آغاز شد و در اواسط بهمن ۱۳۹۸ به بهره برداری رسید. هزینه کلی این پروژه تقریباً حدود ۶۵ میلیارد تومان بود.

طراحی بیش از ۱۵ کیلومتر مسیر دوچرخه در ۶ ماهه دوم سال ۹۹

نسیم گیلان - شهر: شهردار منطقه ۵ با بیان اینکه در ۶ ماهه دوم سال گذشته ۱۵ هزار و ۴۹۳ متر مسیر امن و پیوسته دوچرخه در این منطقه ساخته شد، گفت: ترویج فرهنگ دوچرخه سواری، کاهش بار ترافیکی و کمک به محیط زیست و ارتقای سلامت جسمانی و روانی شهروندان شهرداری را به ساخت مسیرهای دوچرخه سواری مصمم کرد.

مهم‌ترین تحولات ساختاری بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران

نسیم گیلان - شهر: تفکیک منابع و مصارف اختصاصی از منابع و مصارف عمومی، درج بار مالی تبصره‌ها در ردیف‌های بودجه، تعریف سازوکارهای ویژه برای مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساخت‌های شهری بخشی از مهم‌ترین تفاوت‌های بودجه امسال با سال‌های گذشته است.

ساير مطالب

فاجعه تروریستی در کابل محکوم است

خیابان فاطمی دو طرفه می شود

ابراز همدردی با ملت افغانستان

اولین کتابخانه تخصصی کودک در شمال تهران راه اندازی می شود

پروژه های کوچک مقیاس و تقویت هویت محله ای

افزایش دو برابری جمع آوری زباله در شهر در ایام کرونا

بررسی سلامت درختان روتبال در خیابان ولیعصر(عج)

افزایش سهم درآمدهای پایدار از 11 درصد در سال 86 به 30 درصد در سال 99

نشست خبری شهردار تهران

اجرای بهسازی خیابان شهید عاصی تهرانی

اجرای مانور آموزشی «موتورسوار خوب»در منطقه 14

اختتامیه مراسم ضیافت نور با شهدا در منطقه 16

پایگاه چندمنظوره سازمان برنامه در اختیار نظام سلامت قرر گرفت

جاده سلامت شهرک اکباتان احیا شد

ضرورت بروزرسانی میزان آسیب پذیری بیمارستان های تهران

جشن گلریزان برای آزادسازی زندانیان بانوان درمنطقه17

4000 کامیون، نخاله های شهر سنگ را تخلیه کردند

صدا و سیما به جای شهردار تهران نامزدهای واقعی و فعال انتخابات را سانسور کند

شهردار تهران انفجار تروریستی مدرسه ای در کابل را تسلیت گفت

تخلیه اسکله شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس/ محدوده شرقی دریاچه با حضور تیم های غواص لایروبی می‌شود

مالکان بافت‌های فرسوده امسال را سال نوسازی قرار دهند

تسریع بهسازی محیطی و بازآفرینی شهری در منطقه 15

بهسازی جداره‌های شهری در منطقه 2

افتتاح همزمان 2 ایستگاه مترو ؛ 25 اردیبهشت

مدیریت شهری پنجم گلوگاه های رانت و فساد را بست

خانه موزه دکتر شریعتی

موزه علوم زمین‎

موزه آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)

پرده برداری از حیف و میل پول پایتخت نشینان

اختصاص دو پایگاه ویژه واکسیناسیون کرونا در جنوب تهران

مدیریت شهری پنجم اولین های زیادی را رقم زد

تلاش برای تغییر مسیر 30 ساله مدیریت شهری در تهران

اضافه شدن 30 میلیون متر مربع به سرانه های خدمات شهری در آینده

هدف ما از ورود به شورا دوختن عبا و قبا نبود

اجرای بیش از 30 پروژه بزرگ شهری/ تدوین نقشه ساخت 1400 کیلومتر پیاده راه

قطار مدیریت شهری را در ریل دیگری قرار دادیم

راه‌حل آلودگی هوا و ترافیک در تهران، توسعه حمل‌ونقل عمومی است

چیتگر؛ مامنی در مسیر کوچ

منطقه 3 رتبه اول پاسخگویی به شهروندان را کسب کرد

ارتباط مردمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ؛ 21 اردیبهشت

بهره‌برداری از نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در تهران

بازگشایی روز بازارهای منطقه 17

تهران قدیم؛ بام‌هایی که دیگر نیست

تأیید رئیس جمهور برای دریافت کمک هزینه سازمان پسماند از دولت

چرا نباید به حیوانات شهری غذا دهیم؟

اهدای 11000 بسته معیشتی به نیازمندان

تکریم و معارفه مدیر اداره بازرسی شهرداری منطقه 17

موافقت کمیسیون ماده پنج با طرح راهبردی احیاء و بهسازی محدوده تاریخی چشمه علی

قراردادهایی بدون در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهر

قهر با صندوق رأی دست‌اندازان به بیت‌المال را به طمع می‌اندازد

ساخت مخزن بتنی 2500 متر مکعبی آب در بوستان ولایت

گشایش ترافیکی در محله بلورسازی

روز قدس نقشه راهی برای رسیدن به حق و عدالت در جهان است

حفظ و ارتقای استانداردهای زیست محیطی ضروری است

مدیرکل حریم شهر تهران منصوب شد

برنامه ریزی سازمانی بهشت زهرا(س) در بحران کرونا سوگ مراجعین را کاهش داد

کیوسکهای مطبوعاتی پسماندهای خشک را می خرند

تحول در آتش نشانی در دوره پنجم مدیریت شهری

مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره رمضان در قاب تصویر تا 20 خرداد

بوستان فجر، تفرجگاهی کامل برای اهالی افسریه تهران

هویت تاریخی برج آزادی احیا می‌شود

بزرگراه شهید نجفی رستگار پس از 12 سال!

شناسایی و ثبت ٢١٠ گونه پرنده در شهر تهران

امیدواریم زمینه مشارکت با تایید صلاحیت دیدگاه های مختلف در انتخابات شوراها فراهم شود

افزایش تماس ها و درخواست های شهروندان در سامانه 137

خط 10 طولانی‌ترین خط مترو پایتخت

مشاوره های رایگان گیاهپزشکی در منطقه 17

بازدید مدیران شهری منطقه17 ازآزمایشگاه گیاهپزشکی

بهسازی کانال قدیمی خیابان شهید خضرایی

عامل تخریب باغ‌های تهران

پیشرفت فیزیکی 36 درصدی عملیات نهرسازی محله سلیمانی

سرعت بخشی به پروژه های عمرانی اولویت است

توسعه 829 متر مربع فضای سبز در منطقه 10

هجدهمین پایگاه اورژانس منطقه 4 تهران به بهره برداری رسید

اجرای دومین مانور موتور سوار خوب در منطقه 7

کلید فرهاد قفل زن دوباره نصب شد

برگزاری مسابقه «داستان نیمه تمام» در منطقه 3 تهران

کرونا بیش از هر چیز، دولت‌های محلی را به چالش کشید

آغاز برنامه «در خانه کارآفرین‌شو» از امروز

کارگاه بازیافت سرشاخه‌های درختان راه اندازی شد

اطلس محیط زیستی منطقه 19 بروزرسانی می شود

تخصیص بودجه 4380 میلیارد تومانی مدیریت شهری پنجم به مترو

برگزاری سومین وبینار ظرفیت گردشگری محله کن

برگزاری مانور کمپین «موتور سوار خوب 2» در منطقه 15

ظرفیت بهشت زهرا 3 سال دیگر تمام می شود

آزادسازی قدیمی ترین معارض ملکی در گذر شهیدان بهرامی

جولان کرونا در مناطق و محلات تهران

واگذاری «گود میلاد» به بانک شهر، شهرفروشی نیست

اختصاص 26 پایگاه مدیریت بحران برای واکسیناسیون کرونا و تست «کو برکت»

راه اندازی مرکز واکسیناسیون در خودرو

اختصاص سوله های ورزشی تهران برای واکسیناسیون کرونا

لغو اجرای طرح ترافیک تأثیری بر کاهش مسافران مترو و اتوبوس ندارد

املاک شهرداری تهران در اختیار چه گروه‌هایی است؟

آنچه که باید از الزامات حمل دوچرخه در مترو بدانید

رونمایی از تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

اقدامات شهرداری منطقه 20 در لیالی قدر

شب های تهران،فوریت های خدمات اجتماعی

نیازمند توجه به منش و راه و روش سردار سلیمانی هستیم

حناچی: حاج قاسم سلیمانی عامل وحدت ملی است

کاشت و نگهداشت مشارکتی گل و گیاهان در "پویش هم سایه هم"